Chalani,vy sa bojite ist do Norca??..dovod..Ved Norco to je pevny Kanadan a ked vsimnete,tak zadna cela stavba Norco=Bighit.preco???....Lebo podpisali medzi sebou zmluvu,ze Norco moze pouzit od Specializefu bighit zadnu stavbu.Mam 191cm,95kg a zvladol 6 m skoky a drsne tereny a vsetko drzi ako ma!!..ziadna prasklinka akurat len spice povolili!!!!...Dajte svoj nazor na Norco..dik svarni suhaji ;)

Prílohy:

IMG_20150624_141750.jpg
IMG_20150624_141750.jpg 694.14 KiB thumb_up0thumb_down

24.06.2015 - 18:45:42
00
A rokov ma kolko rám ? 7 ako vidlica ? ja keby som si mal teraz vyberat bike po takýchto bikoch by som anni nepozeral ... Unava materialu, xy majitelov ... A nech ma zadnu stavbu od koho chce ... A vravíš to akoby iné biky drsne tereny nezniesli ...
25.06.2015 - 13:10:33
01
+ vyzerá hrozne ten rám :D a nehovoriac o tom, že ten bike musí byť neskutočne ťažký
26.06.2015 - 11:03:45
02
Sami ***** :D vidno,ze Slovaci su mongoli..co lutujem,ze som..
Raptor-rozmaznany debilko co vsetko chce mat nove...co by druhy dali aj za tento bike...
Jackob- :D urcite mat Norco ako tvoj detsky bicykel :P len pomocne kolieska chybaju :D
26.06.2015 - 11:34:38
00
Jari: typický Slovák :) po normálnych argumentoch začať urážať ľudí a narážať na to čo majú a nemajú... a keď už sme pri tom detskom bicykli, tak má lepšiu výbavu ako to tvoje norco... to že jazdím HT je snáď moja vec, nie?

Edit: A toto nie je fb, tak ten hate si môžeš nechať... pýtal si sa prečo, dostal si odpoveď...
26.06.2015 - 11:50:34
01
Sam si 3====O ... a ty vieš tak velke nič o tom čo som, a čo chcem mat ;) neviem čo by zaň dali druhý, ale ja ani cent ;) ... a len ukazuješ aky si primitiv ...
26.06.2015 - 12:06:08
01
Rozmaznany ocinkov susen ;) ano co by si chcel a nemas...keby mas tak bud nieco nad 3000€ a nie freeride :) ctm :D si smiesny ako trapny vietor...tam si zjazduj luky a vyhybaj sa oveckam,opilemu bacovy a Lysacom ;) :D ste sebci,..fakt nemam slov...ved pozri ako si odpovedal na temu tvojou prvou odpovedou!!..Mohlo to ist inak s pozitivnou naladou a nie sa hned vyvrsovat!!...Kazdy si chcete robit navzajom zle a zaroven chcete od druheho pomoct.!! Falosny,dvojtvarny,sebci!..Dat vam soby 20,poslat do Kazachstanu ci inej diery a cenit si ze mam bike...A KTO ZACINA CI NEMA PENIAZOU NA ROZDAVANIE A NECHCE SA VIAZAT UVERMI...TAK BERE TO CO JE....koncim v tejto teme!!..myslel som,ze bikeri drzia spolu ako motorkari....ale omyl!!...LEN ZAVIDITE !! off
26.06.2015 - 12:22:40
00
Ctm Boxxer 2.0 mám preto lebo som si naň zarobil, a je to bike ktory mi uplne vyhovuje a stačí ... A neviem ako si prišiel nato že som rozmaznaný asi ma velmi dobre poznáš ... definuj mi prosím ta trápny vietor ... Luky nezjazdujem, ovečkam, opilemu bačovi a lysacom sa vyhybat nemusim, neviem ako uvás ... Myslim že som tam napísal len svoj nazor ak nevieš akceptovat nazory druhých mal by si sa nad sebou zamysliet ... neviem čím som ti ubližil ... svoj bike si cenim uplne najviac lebo viem kolk osom naň musel makat tak neviem o čom tu točiš ... čo si ty za bikera ? .... zatial vidim len chlapca ktory ma komplexy z toho že nikto nechce kupit tvoj bike ... skus dat menšiu cenu ... čo ti zavidim ?
26.06.2015 - 12:54:58
01
Nechavam to tu len ako vystrahu pre potencialnych naivnych kupujucich, inak by som celu tuto temu zalozenu len ako reklamu na predaj toho "super" bajku vymazal a dotycneho zabanoval za vulgarizmy. Rozhodne ruky prec od akehokolvek kontaktu s takym clovekom...
26.06.2015 - 13:03:55
015
keyboard_arrow_up