zdá sa, že .... s Tebou sa nedá (žiaľ) reálne a ani logicky" debatovať
a mám dojem, že TO nie je len môj názor
prajem ti pekný večer, deň a aj život ... asi TO nebudeš mať celkom ľahké ...
a prosím Ťa ... nehľadaj všade a za všetkým OSOBNÉHO nepriateľa
ak máš ten dojem, že je TO tak ... asi to nebude chyba ... Tvojho okolia ...
(a mimochodom ÚTOČNÝ príspevok ... vyzerá úplne inak ... a TO nie je moja parketa, hlavne nie na Teba)


Tak to som vydedukoval z tvojho prispevku, kde pouzivas dva otazniky cele slova pises velkymi pismenami a pises o mojej logike.
V prvom rade si mi mal napisat do SS (aby sme to tu nebalastili).
Mal si mi napisat ktory moj nazor ti nepripada byt logicky (pisal som ze tankovat 5.5 litra ked nevieme kolko je plna)- to ti nepripada byt logicke alebo co ine?
-asi to nebudes, asi to nebude...Mas pravdu=asi=mylis sa .
Tu je tema o autach tak sa tu bavme o autach, spotrebe, rychlosti, tuningu...tieto veci sem nepatria.
aj ja ti prajem pekny den aby som bol slusny.

Podme nieco k teme: napriklad kolko ste najviac najazdili na jednu nadrz km (samozrejme treba aj udat objem nadrze)?
29.06.2015 - 12:56:30
00
neohrozoval som nikoho: pred/za mnou ziadne auta: 2x to robit nebudem,odpustis mi? pise sa vo vyhlaske,ze sa nesmie fotit?ked som robil vodicak,take nieco nas neucili,asi by som si mal zopakovat nahmatkovo nove vyhlasky :P


pise sa tam ze nesmies robit nic, co nesuvisi s vedeni motoroveho vozidla....
29.06.2015 - 16:34:37
00
Ale potom vsetko OK - ved ohrozovanie motorovym vozidlom ma predsa jasny suvis s vedenim vozidla, nie? :-D
29.06.2015 - 16:48:41
00
Tak sa pochvalim po nejakej dobe aj ja. Ked sa mi nechce slapat do dvoch pedalov, slapem na pedale 3 :-D
Po ere domacich Skodoviek sme presedlali na 6 rokov na frantikov a momentalne sme znova na Skode.

Aktualne ma uz dorobene denne svietenie namiesto nicenia xenonov a do kufra samodomovyroba podlahu na spanie.
Bicykel sa do kufra zmesti bez rozoberania iba jeden, takze sa vozia na streche alebo na taznom.

Prílohy:

skaut.jpg
skaut.jpg 196.08 KiB thumb_up1thumb_down

29.06.2015 - 17:52:20
02
Axel pekna foto, mohol by si sem dat prosim odkaz toho denneho svietenia, prave nad tym uvazujem ze to namontujem...
29.06.2015 - 20:58:53
00
Tusim je to toto: http://www.tuninghifishop.sk/denne-svietenie-4

Prílohy:

DRL.jpg
DRL.jpg 246.92 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2015 - 13:27:45
00
axel, to je priplatkova špz ? :-D
30.06.2015 - 14:30:32
00
edizioni stracciatella
30.06.2015 - 15:08:30
00
To je od blata... :-P

A este by si niekto dal cislo do kontroly STK a zhrozil sa z toho poctu kilometrov...


Naposledy upravil Axel dňa 30.06.2015 - 15:14:41, celkovo upravené 1 krát.

30.06.2015 - 15:13:46
00
Specialna hlinikova folia ako antiradar :-)
30.06.2015 - 15:14:36
00
Ten ma netrapi, 103kW je tak akurat na take to domace pojazdenie :-D
A je to sice stvorkolka s kopou pomocnej elektroniky a viacprvkom vzadu, no 1700 kil naprazdno je citit. Roky som jazdil s autami okolo 60kW, nemam potrebu nejako sa burit.
30.06.2015 - 16:02:07
00

Takto namontovane svietenie nie je "koser". Dlzka tabulky s ev. c. je 52 cm a min. dovolena vzdialenost medzi svietidlami denneho svietenia je 60 cm. Takze pozor, aby si pri cestnej kontrole u tu "specialnu znacku " neprisiel.
30.06.2015 - 17:10:09
00
Som si vedomy toho, ze je to 10 centimetrov pod limit.
Ale chcem vidiet toho gumaka, co bude chciet za toto zobrat znacky....

Smiem sa opytat, ktora cast by sa toho tykala?


Policajt je oprávnený zadržať osvedčenie o evidencii časť I alebo časť II alebo evidenčný doklad od vozidla vydaný v cudzine, ak
a) je vozidlo nespôsobilé alebo technicky nespôsobilé na cestnú premávku alebo ak vozidlo bolo vyradené z evidencie alebo z cestnej premávky,
b) vodič nepreukázal, že vozidlo bolo v ustanovenej lehote podrobené technickej kontrole alebo emisnej kontrole,
c) údaje v ňom uvedené nie je možné identifikovať,
d) je podozrenie, že sa v ňom neoprávnene urobili zmeny alebo že je neplatné,
e) pominul účel, na ktorý bolo vydané,
f) je na vozidle nečitateľná alebo poškodená tabuľka s evidenčným číslom alebo táto tabuľka nie je umiestnená v súlade s týmto zákonom,
g) vodič nepredloží potvrdenie o poistení zodpovednosti,
h) vozidlo presahuje najväčšie prípustné rozmery a vozidlo nemá povolenie na zvláštne užívanie ciest,
i) vozidlo presahuje najväčšiu prípustnú celkovú hmotnosť alebo najväčšiu prípustnú hmotnosť pripadajúcu na nápravu a vozidlo nemá povolenie na zvláštne užívanie ciest, alebo nie sú dodržané podmienky prepravy nákladu podľa § 51 zákona o premávke,
j) vodič vozidla poruší ustanovenia osobitného predpisu o organizácii pracovného času v doprave (zákon č. 462/2007 Z.z.)
k) vozidlo nemá zaplatenú úhradu za užívanie vymedzených úsekov diaľnic, rýchlostných ciest a ciest I. triedy,
l) bolo vodičovi vozidla uložené opatrenie na úseku bezpečnosti potravín.


Ak sa bavime o pismene a), tak poruchu odstranim na mieste = zapnem riadne osvetlenie...
Ak by sa chcel natahovat, ze nehomologovane svetla musia byt zakryte, tak ich zakryjem, alebo za 2 minuty rovno zdemontujem.
Az bude moc sikovny, tak to zhrnieme na nezapnute stretavacky, co je za 20

A az by ma chcel naozaj ze buzerovat, auto je N1 a nie je v nom mreza, jazdim s namontovanym taznym, lebo od neho nemam kluce a ani gumy nemam v rychlostnom indexe Y (do 270km/h), pretoze konstrukcna je aj tak pod 200. A este mam v strede celneho skla oderok od kamienka... :-D

Niekto moze mat nazor, ze som prasa, ale brzdy su OK, emisie su OK a denne sa prepina na xenony automaticky po zotmeni, pri zapnuti stieracov alebo si ho proste kdekade po lese vypinam aj sam pocas dna, aby som bol lepsie videny. Svetla umiestnene 10cm blizsie k sebe su IMHO smiesny priestupok, modul je dost siroky, svieti vysoko nad priemer a na STK sa to nejako poriesi, ved pozname ako to u nas funguje...
30.06.2015 - 20:49:58
00
ja som v tejto téme troška mimo,ale zakladať vlákno s názvom môj 18 kolesový miláčik sa mi nechce...:)

čo k tomuto dodať. baby na toto letia ako šialené,najmä ked im hovorím,že doma mám červené dvojdverové delo desaťvalec...

Inak je to samozrejme podmotorovaná mrcha. Výkon nejakých cca 250 koní,hmotnosť súpravy cca 30t. Azda som aj pár z vás už niekde v kopcoch brzdil - pardon .Napriek tomu,jazdí sa na tom parádne,cez všetky muchy,ktoré to auto má,je to naozajstné vodičské auto:)

S cyklistami je to niekedy ošemetné,častokrát nezostáva nič iné len vliecť sa za bajkerom. Snažím sa každého obehovať tak,ako keby som na tom bajku bol ja sám.

A ešte jedna vec,ak zoženiem nálepku I Love Bike,dávam ho dozadu na príves:)

Prílohy:

P1050472.JPG
P1050472.JPG 371.8 KiB thumb_up0thumb_down

30.06.2015 - 21:14:59
012
Hmmm, ale keby si tam mal vzduchom chladeny 12 valec, si ina kava :-D
30.06.2015 - 21:29:16
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up