Chod si tie mudrosti vypisovat inde, zaloz si skupinu: Hejtujeme ebajky!
30.06.2015 - 11:03:31
00
Nedošla mu baterka, to ťa len nechcel zahanbiť, ja by som to urobil kedykoľvek a kdekoľvek !!!!!!!!!!

to je porovnanie, ako keď sa dohodneme, že ideme hrať zápas, ty prídeš hrať tenis a ja nastúpim na bedminton...skrátka, úplne iný šport :-)
30.06.2015 - 13:20:15
02
Chod si tie mudrosti vypisovat inde, zaloz si skupinu: Hejtujeme ebajky!

Pravda sa tazko prijima vsak
30.06.2015 - 13:36:45
02
Aku myslis pravdu? Nebavia ma tu citat vyjadrenia tohto typu (a uz som aj imunny voci takymto nazorom ludi, co na tom este ani nesedeli a nevedia o com to je) a forum by malo byt o niecom inom, zdielat navody, skusenosti a pomahat a nie, aby tu dokola vypisoval kraviny. Myslim, ze uz ma Ito dost rokov na tie jeho trapne komenty. Zalozte si hejtovanie ebajkov a tam sa mozete vsetci anti ebajkeri odbavovat (az pokial si o par rokov nekupite svoj prvy ebike ;) - ja uz skladam mimochodom treti ebike)
30.06.2015 - 13:56:13
00
Nech si jazdia na čom chcú, keď ich to baví...
Neviem prečo pár jedincov má komplex menejcennosti a musí vkuse dupkať nohou a vykrikovať, že oni podvádzajú lebo ich ťahá motor.
30.06.2015 - 15:47:55
00
Nuz, nevedia prekusnut, ze nastupuje Li-Ion era.
30.06.2015 - 18:10:55
00
Presviedcacie metody o jedinej pravde tu niekedy pripominaju nejaku sektu. Esteze mame demokraciu a moze si robit kto chce co chce, ak neporusuje zakon. ;)
30.06.2015 - 20:56:18
00
Keby som bol Kažimir zaviedol by som kupujucemu ebajk specialnu dan a tiez specialna dan by sa vztahovala na odberne miesto elektrickej energie za jej zbytocne mrhanie. :D
A uz sa nehadajte...
30.06.2015 - 23:14:15
00
to je porovnanie, ako keď sa dohodneme, že ideme hrať zápas, ty prídeš hrať tenis a ja nastúpim na bedminton...skrátka, úplne iný šport :-)

Takže elektrický bajk a obyčajný bajk je niečo úplne odlišné ? Kua už nechlastaj toľko bratm !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
01.07.2015 - 21:23:05
00
lol to hovori ten pravy, nazdravie bratmmm :beer: :beer:
a ano je to odlisne, ved ebike ma baterku a motor, tak predsa nemoze byt povazovany za obycajny bajk.
01.07.2015 - 22:12:34
01
Takže elektrický bajk a obyčajný bajk je niečo úplne odlišné ?

Netvrdím, že si nevypijem, ale to že som povedal? neviem, neviem kto veľa slope ☺
01.07.2015 - 22:18:05
00
ja e bike beriem..... pre senirov co si chcu jesen zivota uzit v prirode, kuknut na miesta kde inak neboli, a mali pohyb na vzduchu.... alebo nejakym sposobom telesne (nie mentalne) postihnuti....
ALE zdravy clovek v produktivnom veku na e bajku aby isiel na pivo na BK alebo aby dal o par km viacej/rychlejsie... to uz je na zamyslenie
samozrejme nikomu neberiem jeho nazor a nech si jazdi kto, co chce a kde chce....
... a dufam ze vam sily vydrzia aspon po Pezinsku babu.... chvalabohu byvam mimo dosah vasich hraciek :-) .... ale to len ***** :-)
01.07.2015 - 22:19:57
01
Nemal som.sem klikat silne de ja vu mam
01.07.2015 - 22:23:40
01
mas pravdu Tesak, keby som ja mal ebike tak kazdu sobotu idem aspon do Brezovej a naspat, samozrejme oba smery cez les, a cez tyzden by som vzdy daval aspon dva 100 az 150 km vyjazdy tiez v lese. a nie sa trtkat po asfaltke na biely kriz, tam dat 3 piva + krabicku cig a hura naspat nadol.
01.07.2015 - 22:26:21
00
ale to neries iron..... skor ide o to ze zacnu vznikat medzi samotnymi bajkermi dalsie skupiny.... ebajk, full, ht, road.............ktore hlavne nebudu respektovat jedny druhych.... staci sa kuknut na motorkarov.... ked pojdem na babete a oproti pojde Harley za 30 k, pozdravime sa..... bajkery??? ziletkari nezdravia sami seba nieto este fulla..... za 3 hodiny v BA ma neozdravilo ani 30% bajkerov............. a toto je to o com pisal vyssie lto .... chce to cas aby zrel clovek.......... a na tom bajku/motokare/futbale,..... je jedno co robis, ak to robis srdcom a vydrzis.....zrejes....... si pokorny, poctivy, slusny, tolerantny........ lebo ta cinnost ta niecomu naucila..........
a su aj ine cesty a o tych sa tu bavime......ALE ..... nic nieje zle ani dobre..... ziadna cesta neni lepsia ani horsia.....
ale uz moc filozofujem....pekny vecer a uzivajte zivot :-)
01.07.2015 - 22:35:39
08

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up