Axel, ja pisem o tabulkach, ty o osvedceni. Ale nevadi, cenim si na tebe, ze hladas v predpisoch, aj ked ich az tak vazne neberies. Ved sa to nejak spravi...
01.07.2015 - 11:40:28
00
Zdravim, potreboval by som poradit od starsich a skusenejsich :) chcel by som kupit nosice na bike na mojho focusa, ale kedze nema lyziny tak musia ist priecnice "na pevno". v streche mali byt predpripravene diery kam sa to ma uchytit, ale su zatmelene ( to som ja nevedel ) . dnes som si vybral aj priecnice aj nosic a chalani mi to chceli aj nahodit, ale nakoniec som odisiel domov bez vsetkeho lebo to tam nevedeli dat a nechceli si to zobrat na vlastne triko ak by do toho vrtali. ale dost omacky idem k problemu.

v tych drazkach , kam sa to malo uchytit, a este aj pod tym tmelom ci co to je su umelohmotne srobiky ktore nejdu vybrat von a chlapci v predajni to skusali a nic ale dost ich znicili a ja teraz neviem ako ich dostat von ( vid obr )
jeden sa mi podarilo vybrat pinzetou ale ten bol na tom najlepsie a ostatne su strasne strhane.
napadlo mi, ze by som ich tenkym vrtakom v strede navrtal a skusil potom odkrutit, alebo ked nie tak ich tym malym vrtakom "rozvrtat na maderu" a ten bordel z nich nejako vybrat ( najlepsie vysavacom :) )

Mali ste niekto podobny problem na aute, alebo na niecom inom a mate nejaku fintu?

dik ( fotky su robene teraz vecer mobilom tak dufam ze tam bude vidno aky mam vlastne problem )

Prílohy:

na zaciatku.jpg
na zaciatku.jpg 225.52 KiB thumb_up0thumb_down

na konci.jpg
na konci.jpg 207.32 KiB thumb_up0thumb_down

problem.jpg
problem.jpg 187.7 KiB thumb_up0thumb_down

01.07.2015 - 22:46:32
00
Na FordClub.sk o tom bola dosť dobrá téma - pohľadaj tam
01.07.2015 - 23:18:13
00
Chcel by som sa spýtať ja kupim auto 1.7. Chlap ho na mna odhlási ja mam 30dni na prihlasenie ale dá sa dako spraviť aby som to auto nemusel prihlasovať ale rovno by sa prihlásilo na nového majitela? na 3 osobu podstate ?
01.07.2015 - 23:36:45
00
R3Z0R, posun rovno prihlasovacie udaje o tretej osobe. Zmluvu o predaji mozes uzatvorit ty s predavajucim a prepisane to bude na spomenutu tretiu osobu.
02.07.2015 - 00:13:07
00
Alebo ti predávajúci dá splnomocnenie na prepis automobilu v jeho mene, a v zmluve si dáte klauzulu že si povinný auto prehlásiť na nového majiteľa do XY dní od podpisu zmluvy.
02.07.2015 - 07:18:17
00
Zdravim, potreboval by som poradit od starsich a skusenejsich :) chcel by som kupit nosice na bike na mojho focusa, ale kedze nema lyziny tak musia ist priecnice "na pevno". v streche mali byt predpripravene diery kam sa to ma uchytit, ale su zatmelene ( to som ja nevedel ) . dnes som si vybral aj priecnice aj nosic a chalani mi to chceli aj nahodit, ale nakoniec som odisiel domov bez vsetkeho lebo to tam nevedeli dat a nechceli si to zobrat na vlastne triko ak by do toho vrtali. ale dost omacky idem k problemu.

v tych drazkach , kam sa to malo uchytit, a este aj pod tym tmelom ci co to je su umelohmotne srobiky ktore nejdu vybrat von a chlapci v predajni to skusali a nic ale dost ich znicili a ja teraz neviem ako ich dostat von ( vid obr )
jeden sa mi podarilo vybrat pinzetou ale ten bol na tom najlepsie a ostatne su strasne strhane.
napadlo mi, ze by som ich tenkym vrtakom v strede navrtal a skusil potom odkrutit, alebo ked nie tak ich tym malym vrtakom "rozvrtat na maderu" a ten bordel z nich nejako vybrat ( najlepsie vysavacom :) )

Mali ste niekto podobny problem na aute, alebo na niecom inom a mate nejaku fintu?

dik ( fotky su robene teraz vecer mobilom tak dufam ze tam bude vidno aky mam vlastne problem )



Tie skrutky treba vytiahnut, napr. odvrtat malym vrtakom nasledne vylamat, ked nebudes nosič používať, odporúčam zaskrutkovať tam IMBUS M6x10, aby sa do zavitu nedostal bordel.
Mišo
02.07.2015 - 08:11:40
00
Dakujem za radu,dnes rano som to odtial uspesne dal von bez poskodenia zavitov.
Tak sup ho do autocaru pre komplet nosic a rovno som si ho dal namontovat nech sa s tym nemusim doma babrat v tom horku,ale co cert nechcel,pri poslednom srobe sa to zacalo komplikovat.
chalanisko co to montoval sa trapil,trapil az v tej diere nakoniec ten srob co mu tam nesiel zalomil.
Tak som zvedavy kolko tu este budem a ci sa im to vobec podari nahodit.
Potom dam info...
02.07.2015 - 11:09:55
00
Prikladam foto...

Prílohy:

IMAG0382.jpg
IMAG0382.jpg 2.37 MiB thumb_up0thumb_down

02.07.2015 - 11:26:59
00
matvej11
do BA chodím celkom nerád ... ale občas nie len pracovne musím...
veľmi rád by som v reále zažil AKO do môjho auta, po "normálnom cvaknutí" pištole na normálnej pumpe natankuješ EŠTE 10 litrov


ked sme isli do Francuzska tak do Subaru sa nam po cvaknuti podarilo naliat este vyse 8 litrov. samozrejme to bolo na pumpe jednej firmy, na normalnej by sa nam nechcelo 10 minut tak saskovat :)
03.07.2015 - 00:52:43
00
jaka oslava 100 000km :lol:

Prílohy:

daily_gifdump_858_27.gif
daily_gifdump_858_27.gif 7.69 MiB thumb_up0thumb_down

03.07.2015 - 11:23:14
06
dlho im ta radost asi nevydrzala lezi im rucicka od paliva :D
03.07.2015 - 11:40:30
00
Konečne všetko pokope.
Nové auto,nový nosič a nový bike :-)

Prílohy:

IMAG0387.jpg
IMAG0387.jpg 298.46 KiB thumb_up0thumb_down

05.07.2015 - 21:10:38
03
Auto mávaš plné keď ho nosíš na streche?
05.07.2015 - 21:35:22
00
Parada, co to je ? Netrufnem si identifikovat. Tiez zhanam nieco podobne.
05.07.2015 - 21:39:19
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Nosiče na auto)
keyboard_arrow_up