Jasne ze mas na trhu milion tlacitkovych oldschool phonov...
09.07.2015 - 10:58:08
00
nie ty si dal, ale motor s tvojou pomocou a neviem ake moznosti to otvara.. tam kam ty s motorom, sa dostanem aj ja vlastnou silou. Je kategoria ludi ako ty, co si chcu veci ulahcit a zatial nastastie drviva vacsina sportovcov, ktori sport chapu trosku inak ako ulahcovanie si vykonu. A 20kg bike musi byt skvely v zjazde. Pre mna nie je ebike buducnost-len vystrelok ludi, co si radi ulahcuju zivot a nechce sa im makat. Samozrejme, okrem starych ludi, ci nejako zdravotne obmedzenych.
09.07.2015 - 10:59:57
03
lol, vidim, ze tiez nevies o com hovoris, to chcem vidiet, ako sa dostanes tam kam ja vlastnou silou! Leda tak tlacit bajk. Vobec nejde o ulahcovanie, ale o zabave, spoznavanie inych moznosti a pre mna aj adrenalin. A zjazdovat sa da slusne tiez, BK trail som dal za 11:05 ( prirataj si nejakych 45s na vyslap na Piesok) a to mam slaby bajk a ziadne skusenosti. Ale aj endurko si uz mozes kupit s motorom.
09.07.2015 - 11:15:15
00
no dobre, mas nejaky svoj okruh, ktory chodis a teraz co? dalej ta motor nepusti, takze zasa jazdis to iste dokolecka, tak ako my ostatni. Akurat mas mozo vacsi polomer. Ja si uzivam adrenalin z kopca a tam sa s ebikom nikdy nechytis. Do kopca si uzivam sportu. Je zbytocne tu o tom polemizovat, ty mas svoju pravdu a sportovci maju svoju.
09.07.2015 - 11:21:39
00
teraz kukam, ty si s ebikom na strave?
09.07.2015 - 11:24:53
00
Ano, som, chyba tam kategoria ebike, ale aj to je len otazka casu. No a ako som uz pisal davam si ovela viac do tela teraz, ako na normalnom bajku. Ale to ty nepochopis, pretoze si na to odmietas sadnut. No a kaslem tu na toto forum, vidim, ze to nikam nevedie. Myslel som ze tu najdem zopar ludi s ebajkom na spolocne pojazdeni, ale vidim tu len samych hejterov, taketo nazory si davajte do inych for.
09.07.2015 - 11:41:21
00
Myslel som ze tu najdem zopar ludi s ebajkom na spolocne pojazdeni...

...a našiel si cyklistov
09.07.2015 - 11:45:09
05
DaDo, nerozumiem len jednemu - preco sa Ty a Milanko tak velmi snazite presvedcit ostatnych, ze je e-bajk lepsi ako normalny bajk. Ved OK, paci sa vam to a preto to jazdite. Ma to vyhody, ktore ste uz spomenuli, ma to aj nevyhody, ktore spomenuli ini. Vsetko to je jasne.

A vsetkym okrem vas dvoch je jasne aj to, ze jazda na stroji, ktory cloveku pomaha, sa nikdy nebude dat porovnat co sa tyka hodnotnosti sportoveho vykonu s jazdou na stroji, ktory nepomaha. Neviem, preco toto vy dvaja nechcete prijat / pochopit / uznat. Staci, ak nebudete ocakavat, ze vas tu niekto bude chvalit za vykony s pomocnym motorom a ubudne zbytocnych emocii a aj prehnaneho obhajovania a znevazovania e-bajkov.

P.S. Najviac sa mi paci, ze posielas ostatnych z tohto fora prec, pricom Ty si tu ten novy a "iny". :) Skor by si asi mal Ty uvazovat o nejakom inom fore zameranom cisto na e-bajky a s cisto e-bajk pozitivnym osadenstvom ak nezvladas, ze ludia na tomto fore Tvoje nadludske elektricke vykony nedocenuju. ;)
09.07.2015 - 11:50:39
09
:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
09.07.2015 - 13:08:19
00
DaDo, nerozumiem len jednemu - preco sa Ty a Milanko tak velmi snazite presvedcit ostatnych, ze je e-bajk lepsi ako normalny bajk. Ved OK, paci sa vam to a preto to jazdite. Ma to vyhody, ktore ste uz spomenuli, ma to aj nevyhody, ktore spomenuli ini. Vsetko to je jasne.

A vsetkym okrem vas dvoch je jasne aj to, ze jazda na stroji, ktory cloveku pomaha, sa nikdy nebude dat porovnat co sa tyka hodnotnosti sportoveho vykonu s jazdou na stroji, ktory nepomaha. Neviem, preco toto vy dvaja nechcete prijat / pochopit / uznat. Staci, ak nebudete ocakavat, ze vas tu niekto bude chvalit za vykony s pomocnym motorom a ubudne zbytocnych emocii a aj prehnaneho obhajovania a znevazovania e-bajkov.

P.S. Najviac sa mi paci, ze posielas ostatnych z tohto fora prec, pricom Ty si tu ten novy a "iny". :) Skor by si asi mal Ty uvazovat o nejakom inom fore zameranom cisto na e-bajky a s cisto e-bajk pozitivnym osadenstvom ak nezvladas, ze ludia na tomto fore Tvoje nadludske elektricke vykony nedocenuju. ;)


Kamo, myslis, ze nie som na inych forach pre ebajky. Co myslis, kde som cerpal vsetky informacie. A zopar chalanov zo svk ma aj cez tie ine fora kontaktovali a radili sme si navzajom, co a ako. preto som prisiel aj sem lebo su tu iba slovaci a myslel sim, ze najdem niekoho z BA a okolia. Vies, vy ste nepochopili, ze ked je toto forum s temou ebike, tak by tu mali byt ludia - fanusikovia, co si navzajom predavaju skusenosti, novinky, atd. A nie tu debilkovia, ktori iba kydaju, ake to je nebajkerske. Nevytrhavaj z kontextu, ze posielam prec, zalozte si tu forum "Hejtujeme ebajky" a tam si vypisujte co chcete a mozte pri tom onanovat. Chcel som sa tiez podelit o svoje skusenisti a trochu aj spopularizovat tuto novu kategoriu, ale vidim, ze ste stratene pripady. Vobec tu nestojim o vase uznanie, mam na haku. Dajte si aspon zopar kilometrov po lese a potom tu davajte tie mudre nazory.

Vidime sa o par rokov na endless sphere, ked si kupute ebajky. ;))
09.07.2015 - 14:01:51
00
Vidis. A zase to beries osobne. Ja som moj prispevok nemyslel ako utok na Teba. Snazil som sa Ti len vysvetlit, ako to tu väcsina z nas vnima a ze to prehnane prezivas. Staci brat veci trochu viac s nadhladom. :) A popularizacia sa robi inak nez zalozenim si konta a hadanim sa do krvi s kazdym kto s Tebou nesuhlasi. Tak len tolko.

P.S. My prave bajkujeme po lese, dokonca ani ziadnu pomoc na to nepotrebujeme. ;) Zatial. Nastastie.
09.07.2015 - 14:08:50
01
DaDo.BzzVsak aj frajerku/frajera mozes trtkat vibratorom, ked sam nevladzes. Urcite to ma tiez svoje vyhody. Ale aj tak mam pocit, ze vacsina ostane pri klasike. ;)
09.07.2015 - 14:11:29
05
DaDo.Bzz Len technicka poznamka: toto nie je forum o ebikoch. Toto je len tema o ebikoch na fore o bicykloch.
09.07.2015 - 14:33:54
01
Vidis. A zase to beries osobne. Ja som moj prispevok nemyslel ako utok na Teba. Snazil som sa Ti len vysvetlit, ako to tu väcsina z nas vnima a ze to prehnane prezivas. Staci brat veci trochu viac s nadhladom. :) A popularizacia sa robi inak nez zalozenim si konta a hadanim sa do krvi s kazdym kto s Tebou nesuhlasi. Tak len tolko.

P.S. My prave bajkujeme po lese, dokonca ani ziadnu pomoc na to nepotrebujeme. ;) Zatial. Nastastie.


Ani ja som to nemyslel na Tvoju osobu. Uz asi po ste opakujem, ze nerozumiem preco vypisuju ake to je nebajkove. Ten kto ma rad rychlost a adrenalin, ten si to uzije najviac. Thats it, balim to tu.
09.07.2015 - 14:34:53
00
MageZ - Vibratorom nie ked uz nevladzes , ale ked sa ti uz nechce.
09.07.2015 - 14:47:58
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Elektrobicykle / Horské)
keyboard_arrow_up