ŠKODA STUPAVA TROPHY - 4. kolo

25.07.2015
4. kolo - Škoda Bike Open Tour
6. kolo - Župný pohár
5. kolo - INTERSPORT MARATHON SERIE
MTB maratón
Stupava (Slovensko)

Propozície, Pozvánka, Súťaž, Foto, Výsledky, Reportáže
Hodina na 30km dole ? Ani s ebikom :) .. niekde si to skratil.
26.07.2015 - 10:27:28
01
Tipujem, že za BK odbočil doľava na 42km trať... (ešte ani tak nevyhral)... keď si to už skrátil, tak sa mohol priznať časomeračom, aby mu dali DSQ... :?:
26.07.2015 - 10:31:41
00
zdravim bikeri. zucastnil som sa v stupave na 42km, 2.vlna a mal som v cieli vo vodnej priekope koliziu. ja som to ustal, ale rad by som zistil, ci som niekoho "neurazil". som uplny zaciatocnik, takze mojim cielom na trati je moc nezavadzat a prezit, preto by ma mrzelo, ak by som niekomu ublizil. aj som sa pytal par zranenych, ci to nemaju z tej vody, ale nenasil som svoju "obet". dufam, ze ziadna obet nebola, ale ak by nahodou ano, potom posielam aspon takto velke PREPAC.
inak organizacne super, az na ten prach, ale ani blato by nebolo nic moc...
vela zdaru bikeri
26.07.2015 - 10:46:58
08
čaute, nemáte ešte nejaké fotky zo včera? :) ináč maratón hodnotím na výbornú, a ostáva mojim oblubeným, na ktorý sa vždy rád vrátim.
jediné čo ma mrzí sú moje dva defekty (za ktoré si ale môžem sám :D ) a strata lepšieho umiestnenia. ďakujem neznámemu bikerovi za pumpu, a odnesenie prerazenej duše a siso33 za dušu, aj ked 29 a ja mam 26. vymenil som ju s ďalším defektujúcim bikerom ktorý mal opačný problém :)
26.07.2015 - 10:50:06
01
čaute, nemáte ešte nejaké fotky zo včera? :) ináč maratón hodnotím na výbornú, a ostáva mojim oblubeným, na ktorý sa vždy rád vrátim.
jediné čo ma mrzí sú moje dva defekty (za ktoré si ale môžem sám :D ) a strata lepšieho umiestnenia. ďakujem neznámemu bikerovi za pumpu, a odnesenie prerazenej duše a siso33 za dušu, aj ked 29 a ja mam 26. vymenil som ju s ďalším defektujúcim bikerom ktorý mal opačný problém :)

Ako sam za defekt??opíš!!
26.07.2015 - 10:51:48
00
Asi mal podhustene.
26.07.2015 - 10:56:06
02
Vcera super maraton, vyborna organizacia. Za mna palec hore, aj ked mi trosku prekazalo to hluche popoludnie, ked sa kvoli TdF nic nerobilo. V januari pokym doslo k vyhlaseniu vysledkov, tak moderator robil celkom slusnu showku, co mi vcera chybalo. Ale inak organizacne palec hore.
26.07.2015 - 10:56:44
00
Raddy to máš tak ked valíš v kamenistom zjazde a trafíš ostrejší kameň. mohol som ísť aj inou stopou alebo dať vačší pozor :D a ten druhý defekt ani neviem ako, zrazu bolo prázdne koleso a kedže som nemal už ďalšiu dušu ani bombičku išiel som na prázdnom cca 1,5 - 2 km. až potom ma dobehol záchranca s dušou :D
26.07.2015 - 11:30:20
00
Tipujem, že za BK odbočil doľava na 42km trať... (ešte ani tak nevyhral)... keď si to už skrátil, tak sa mohol priznať časomeračom, aby mu dali DSQ... :?:

Mne sa to stalo, ked este boli klasicke cipy. Tiez som to na BK vzdal, zberacovi mrtvol odovzdal cip a sledoval najlepsich z kratkej trate. Po oddychu som si nasledne uzil zaver 42 km trate. V cieli som bol prekvapeny, preco ma zaratali do vysledkov. Vraj cip nie vzdy fungoval, preto robili aj rucnu evidenciu. Takze ak si to chalan neuvedomil a ani nepozeral vysledky, tak nic nenahlasil. Ak by ho vyhlasili na povedzme 3. miesto, urcite by ho trklo.
26.07.2015 - 11:35:06
00
Raddy to máš tak ked valíš v kamenistom zjazde a trafíš ostrejší kameň. mohol som ísť aj inou stopou alebo dať vačší pozor :D a ten druhý defekt ani neviem ako, zrazu bolo prázdne koleso a kedže som nemal už ďalšiu dušu ani bombičku išiel som na prázdnom cca 1,5 - 2 km. až potom ma dobehol záchranca s dušou :D

Aha,dikes za opis:-)
26.07.2015 - 11:36:04
00
Mne sa to stalo, ked este boli klasicke cipy. Tiez som to na BK vzdal, zberacovi mrtvol odovzdal cip a sledoval najlepsich z kratkej trate. Po oddychu som si nasledne uzil zaver 42 km trate. V cieli som bol prekvapeny, preco ma zaratali do vysledkov. Vraj cip nie vzdy fungoval, preto robili aj rucnu evidenciu. Takze ak si to chalan neuvedomil a ani nepozeral vysledky, tak nic nenahlasil. Ak by ho vyhlasili na povedzme 3. miesto, urcite by ho trklo.


Keď už si vedome skrátim trasu, tak mám na výber:
1. vrátim sa do maratónskej dediny, ale neprejdem cieľovou bránou (prípadne ešte aj nahlásim DNF)
2. prejdem cieľovou bránou a okamžite to nahlásim časomeračom
26.07.2015 - 11:50:34
00
rucnu evidenciu robili tusim nad serpentinami pod Somarom

co sa toho bordelu v lese tyka tak po skusenosti z minuleho rocnika s kludnym svedomim oznacim hlavne rakusanov
26.07.2015 - 12:06:19
01
Zopar dalsich ...

obal od gelu co som vyberal spolu s druhym co sa prazdny viezol vo vrecku na drese su aktualne v kufri mojho auta. :angel:
vdaka za foto :y:
26.07.2015 - 12:06:30
00
astro, ohradzujem sa. Nehádž "pretekárov" do jedného vreca.
Na druhej strane, ak nerátam jednokolky, tak bolo 870 pretekárov, takže nejaký "bordel" musel ostať.
(k porovnaniu: u nás na Kobyle bolo 340)


Ja som sa dostal ku informácii, že bolo na trati 1066 pretekárov, z ktorých 1055 prišlo do cieľa. Unicyklisti/jednokolkári súťažili v dvoch kategóriach (17km a 76km), tak neviem ako si to myslel, že ich nerátaš. Riadne sa prihlásili, zaplatili štartovné, súťažili v organizátorom uznanej kategórii.
26.07.2015 - 16:56:18
00
Nijako som to nemyslel, napísal som že je to počet okrem jednokoliek (spočítal pretekárov z výsledkových listín)
Nerobím žiadnu štatistiku celkovej účasti!
26.07.2015 - 19:56:42
00
keyboard_arrow_up