podla mna je ten plagat urobeny zle...ja by som si ho vysvetlil asi takto:

my motorkari a cyklisti sme za zrusenie chko
27.09.2007 - 20:55:51
00
ja tych sk... motorkarov NEZNASAM! :evil: :evil: :evil: mi robia nervi ked som na nejakej bike ture a vidim ako sa prehanaju a nicia lesi :?
27.09.2007 - 20:58:10
00
ja tych sk... motorkarov NEZNASAM! :evil: :evil: :evil: mi robia nervi ked som na nejakej bike ture a vidim ako sa prehanaju a nicia lesi :?
no strasne daco :roll:
27.09.2007 - 21:13:40
00
ja tych sk... motorkarov NEZNASAM! :evil: :evil: :evil: mi robia nervi ked som na nejakej bike ture a vidim ako sa prehanaju a nicia lesi :?


kopti navrhujem obsahovú kontrolu tvojich príspevkov, najlepšie tvojou učiteľkou slovenčiny :cry: pravdepodobne by dopadla ako tá v Obecnej škole :cry:

k téme: v prvom momente som bol tiež zdesený obrázkom, vysvetlil som si ho tak ako aj všetci ostatní. Otázka do BŠ - už vám reálne niekto bránil jazdiť? Ak áno, prečo sa s nami nepodelíte o dojmy. :?
27.09.2007 - 21:20:29
00
no tak berte ma s rezervou nemam zrvna jednotky zo SJ :oops:

aj ked tu ucitelsku kravu neznasam :evil: sak dufus vie o com hovorim :wink:
27.09.2007 - 21:28:22
00
ja tych sk... motorkarov NEZNASAM! :evil: :evil: :evil: mi robia nervi ked som na nejakej bike ture a vidim ako sa prehanaju a nicia lesi :?


kopti navrhujem obsahovú kontrolu tvojich príspevkov, najlepšie tvojou učiteľkou slovenčiny :cry: pravdepodobne by dopadla ako tá v Obecnej škole :cry:

k téme: v prvom momente som bol tiež zdesený obrázkom, vysvetlil som si ho tak ako aj všetci ostatní. Otázka do BŠ - už vám reálne niekto bránil jazdiť? Ak áno, prečo sa s nami nepodelíte o dojmy. :?
nas este nechytili ale jedneho bikera nahanali lesaci na LADE NIVE a boli ozraty v aute a chceli ho byt a cyklista mal 65 rokov...je podla vas toto od CHKO normalne??? treba s tym nieco spravit...a tu v BŠ nedaju nam na jazdenie ziadnu cestu....takze musime ich troska vyprovokovat :!:
27.09.2007 - 21:30:14
00
nuž lebo v tejto lokalite je asi vsetko tresne... taktiez poznam pripad kedy napiti lesnici nahanali kolegu na nive.... :idea: tak asi tak k teme...
27.09.2007 - 21:32:21
00
nuž lebo v tejto lokalite je asi vsetko tresne...


Trat Stiavnickeho maratonu je urcite schvalena ako cyklotrasa a je tiez v CHKO.
Spojte sa s organizatormi a zistite aky je postup pri legalizacii cyklotrasy.
Urcite Vam poradia, organizatori su pohodovi ludia.
27.09.2007 - 21:42:41
00
Riadna blbost. Aj ja to chapem tak, ze akokeby si daval dokopy motorkarov s cyklistami, a chces teraz nicit les a zakazat CHKO.....o2ci.
27.09.2007 - 21:42:42
00
Trat Stiavnickeho maratonu je urcite schvalena ako cyklotrasa a je tiez v CHKO.


tak to sotva
27.09.2007 - 21:51:11
00
trasa stiavnickeho maratonu je schvalena na pouzivanie iba pocas preteku ak si dobre pamatam...
27.09.2007 - 22:13:59
00
nuž lebo v tejto lokalite je asi vsetko tresne...


Trat Stiavnickeho maratonu je urcite schvalena ako cyklotrasa a je tiez v CHKO.
Spojte sa s organizatormi a zistite aky je postup pri legalizacii cyklotrasy.
Urcite Vam poradia, organizatori su pohodovi ludia.



z organizatormi sa samozrejme da lenze ani teba by nebavilo krutit sa stale po 33KM trase dookola... ale akoze neboj sa my si toho tazku hlavu nerobime podstata je v niektorych ludoch a nie o nejakom plagate....
27.09.2007 - 22:17:04
00
Riadna blbost. Aj ja to chapem tak, ze akokeby si daval dokopy motorkarov s cyklistami, a chces teraz nicit les a zakazat CHKO.....o2ci.
MG :!: tu nejde o motorkarov a cyklistov ale o ludi ktory riadia CHKO a ako sa stavaju k ziadostiam o navrhy na trate al. trasy vsak keby ty motorkary mali vlastnu trat ktoru by im konecne vyčlenilo CHKO tak by bol pokoj a nechodili by len tak po lesoch...
27.09.2007 - 22:22:36
00
matoBS : ...tak to treba podat trosku inak..a nie takymto stupidnym plagatom....
27.09.2007 - 22:23:44
00
trasa stiavnickeho maratonu je schvalena na pouzivanie iba pocas preteku ak si dobre pamatam...


Ja som zase pocul, ze je trvalo znacena a schvalena ako cyklotrasa, preto som to napisal.

Ak je skutocnost ina, tak sa ospravedlnujem za dezinformaciu.

prave preto som to spomenul, ze ak Ti usporiadatelia poradia ako sa im to podarilo, tak treba skusit predlozit navrhy aj na dalsie cyklotrasy.

Namiesto zbytocneho drazdenia....................


Naposledy upravil aJoN dňa 28.09.2007 - 08:44:02, celkovo upravené 1 krát.

27.09.2007 - 22:28:41
00
keyboard_arrow_up