vsak keby ty motorkary mali vlastnu trat ktoru by im konecne vyčlenilo CHKO tak by bol pokoj a nechodili by len tak po lesoch...

dalsi zapot....keby cyklistom vyclenilo CHKO vlastnu trat jazdil by si po nej? urcite nie, pretoze koho bavi jazdit vzdy tu istu trat, nie? Takisto ani motorkari by nejazdili tu trat a tym padom by nebol ziaden pokoj. aj my aj motorkari chceme jazdit volne, lenze tu je ten rozdiel ze motorky rozrivaju les...
28.09.2007 - 06:54:24
00
že to trebalo viac zdôrazniť, že pokiaľ budú iný (v obrázku motorkári) viac poškodzovať les ako cyklisti, tak neprestaneme chodiť. z obrázku to vyzerá akoby si nas dával do kopy s motorkármi



...takto som to pochopil aj ja z prveho pohladu
28.09.2007 - 07:45:14
00
Toto je úplne detinské a stupidné :!:
Pokiaľ viem tak motorka je jednostopé motorové vozidlo čo sa o bicykli nedá povedať takže naozaj spájať nás s motorkármi je choré, to ste tam rovno mohli vycapiť nejakého vypatlanca na JEEPE s holou hlavou poprípade autobus.
Ja vôbec nesúhlasím s motorkármi v lesoch, skutočne aspoň v M.Karpatoch, sú to dementi ktorý neberú absolútne žiadný ohľad na peších turistov ktorím vlastne patria tur.chodníky a cyklistov majú tiež na saláme. Bohužial ale ja som naozaj nestretol jediného slušného motorkára.
Je to proste motorové vozidlo a mali by jazdiť tam kde im to je určené alebo umožnené a ked nie je nech si to skúsia zlegalizovať tak ako sa možno budú snažiť bikeri.
28.09.2007 - 07:57:24
00
BOJUJEME prosti zakonu....toto lepime po CHKO Stiavnicke Vrchy,,,,......nech maju nervy
KTO bude mat nervy? A co cakas, ze tym dosiahnes?
28.09.2007 - 08:37:40
00
odhliadnuc od hrubiek vo vete
edneho bikera nahanali lesaci na LADE NIVE a boli ozraty v aute a chceli ho byt


sa prikláňam k názoru, že uvedená správa pochádza buď z rádia Jerevan, alebo z agentúry JPP ...

a tí ožratí lesáci sa preháňali na NIVE po chodníku ? To sa tam zmestili ? Lebo keby ho naháňali na lesnej ceste , tak lesná cesta je legálna pre cyklistov ... hm hm
Niekedy sa tomu nadáva i URBAN LEGEND ....
28.09.2007 - 08:54:12
00
A pozor :!: bol to 65 ročný biker :P vôbec nemali úctu voči staršemu človeku :!:
Nič v zlom...
28.09.2007 - 08:57:14
00
Zbytocne vyvolavat boj nema zmysel - radsej budem jazdit svoje trasy, zdravit turistov, ked pojdem v zjazde tak pri turistoch pribrzdim ak bude treba a nebudem na seba putat pozornost tym, ze porusujem zakon.

P.S. Naozaj velmi zle vytvoreny plagat - vyznieva ako spolocny protest motorkarov a bikerov proti zakazu vjazdu na lesne chodniky...
28.09.2007 - 12:19:33
00
2Čebro: ides na vlastne triko, vobec sa s tymto nestotoznujem a ani nikdy nebudem...

pre buducnost, ak niekoho napadne takato hlupost, tak nech sa radsej najprv o tom s nami podeli...

skor sa stotoznujem s Jezusom...
28.09.2007 - 12:55:13
00
Zbytocne vyvolavat boj nema zmysel - radsej budem jazdit svoje trasy, zdravit turistov, ked pojdem v zjazde tak pri turistoch pribrzdim ak bude treba a nebudem na seba putat pozornost tym, ze porusujem zakon.

P.S. Naozaj velmi zle vytvoreny plagat - vyznieva ako spolocny protest motorkarov a bikerov proti zakazu vjazdu na lesne chodniky...


velmi pekne si to napísal. s tým sa dá len suhlasiť
28.09.2007 - 12:57:54
00
Suhlas, tento plagat nas radi skor medzi tych zlych...

Ak sa chces tak silou-mocou realizovat, radsej sprav nieco v zmysle "Jazdime tu aj napriek zakazu, stale sme vsak ohladuplni voci prirode a aj ostatnym navstevnikom lesa". :D


Naposledy upravil dutchman dňa 28.09.2007 - 14:18:50, celkovo upravené 1 krát.

28.09.2007 - 13:05:21
00
Nez zacnes nieco lepit tak najprv rozmyslaj.ten plagat je viaczmyselny.
Dat na uroven motorku a bajk je teda nepodarok.
keby tam bola motorka s textom "kto naozaj nici les?" tak to by sa dalo.Ale toto je nepodarok. :roll:
28.09.2007 - 13:49:06
00
nooo v 17-tich by už človek mohol mať trošku rozumu :D
28.09.2007 - 14:13:51
00
Tym primitivnym plagatom vrhas zle svetlo na vsetkych bikerov, nie len na Vas jeho tvorcov, a to mi vadi. Potom si ludia myslia, ze sme vsetci tlupa hlupakov na bicykloch... odporucam sa poradit o tomto plagate aj s niekym svojpravnym v tvojom okoli, ak sa tam niekto taky pohybuje, o com ale silne pochybujem.

Samozrejme som proti zakazu, ale veci treba riesit s noblesou a kultivovane, nie ako hovada.
28.09.2007 - 14:16:27
00
a este nieco som zabudol Čebro, bolo by dobre, alebo radsej ak by som ta mohol poprosit, bud taky dobry a obehaj vsetky miesta, kde si lepil tie plagaty a daj ich dole...
28.09.2007 - 14:39:52
00
a este nieco som zabudol Čebro, bolo by dobre, alebo radsej ak by som ta mohol poprosit, bud taky dobry a obehaj vsetky miesta, kde si lepil tie plagaty a daj ich dole...


100pro suhlasim :!:
28.09.2007 - 15:18:13
00
keyboard_arrow_up