tak to je paráda, stojí to síce dosť, no pokiaľ ich niekde nerozlámeš alebo nestratíš a vydržia zo pár rokov tak sa to asi aj oplatí :) Asi začnem nad niečim podobným uvažovať aj ja keď sa mi podarí zničiť moje terajšie s klipom, aj keď dúfam že tak skoro to nebude :) no asi niečo lacnejšie ako okley, to je pálka sama o sebe a zas dať mesačný plat za okuliare sa mi aspoň teraz zdá nereálne. Ale prajem ti aby ti vydržali čo najdlhšie keď už si do toho toľko investoval :)
14.08.2015 - 16:59:41
00
marek_K cena? to je najdolezitejsie
14.08.2015 - 19:07:32
00
marek_K cena? to je najdolezitejsie


Cennikova cena za 1 par tych mono sport 2 je podla optiky 350-400€. Vo vacsine optik ti hned na take skla supnu slusnu zlavu, hlavne ked beries 2 pary ako ja. Uz som jedny take cisto tmave stratil po cca 4 rokoch. Sralo ma to, ale zas na 4 roky to nieje take zle, hlavne ked nevies bez toho fungovat. Stratit alebo dolamat sa da samozrejme vsetko. Ale pre mna niesu tie okuliare len dizajnovy doplnok, pre mna su nutnost. Na prvy krat sa ti ta cena zda uplne mimo ale ked sa nad tym zamyslis ze bez nich nevies fungovat a budu sluzit niekolko rokov tak su to celkom rozumne minute peniaze(a to ich mam aj ako klasicke slnecne, kde na slnku neviem bez tmavych fungovat vobec) Za tie roky myslim rozhadzem x-krat viac na veci ktore mi urcite taku sluzbu ako tieto brile nespravia.
14.08.2015 - 20:57:18
00
Parada....mam 0.75 a 1 cylindre a som na hrane s nenosenim okuliarov na vyjazdy..este slusne sa s tym da zit .. tvoj problem je fakt nutnost ich mat aj na vyjazde..u teba su tie cylindre riadne :-(
15.08.2015 - 09:24:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Oblečenie a batohy / Okuliare)
keyboard_arrow_up