Ten plagat je volovina ale zas na druhej strane treba uznat ze to mate tazke ked naokolo banskej stiavnice je vsetko chko stiavnicke vrchy.
30.09.2007 - 12:38:10
00
Ten plagat je volovina ale zas na druhej strane treba uznat ze to mate tazke ked naokolo banskej stiavnice je vsetko chko stiavnicke vrchy.
dobre je to volovina lepit dobre berem ale mam bike za 40000 a teraz sa mam vozit po ceste??? alebo stale tu istu jednu trat??? a stale utekat pred lesakmi ma fakt uz nebavi :(
30.09.2007 - 13:03:50
00
a co ze mas bike za 40000? sak sa voz kade chces, ale nevylepuj take sproste plagaty...
30.09.2007 - 13:53:33
00
a co ze mas bike za 40000? sak sa voz kade chces, ale nevylepuj take sproste plagaty...
ved ale kazdy roh a tam lesak neda sa len tak jazdit...Ravo Racing+ Fox Float 100rlc komplet XT magura louise newiem co este mam napisat
30.09.2007 - 13:58:33
00
Čebro - ten plagát je úplne zlý a jediné čo tým dosiahneš je, že nabudúce fakt niektorého bajkera zelení chlapi zmárujú. Takáto forma protestu je nezmyselná. Tiež ma už bezdôvodne vyhodil lesník (nie tento rok) z lesa v Štiav. vrchoch (a poznám ten pocit hnevu a neslobody čo vtedy v človeku vrie), ale to neznamená, že by som vylepoval OTRASNE UROBENÉ a ZLE INTERPRETOVATEĽNÉ obrázky po lese. Treba bojovať inak. Najlepšie ako skupina a nie ako indivíduum.
30.09.2007 - 20:35:11
00
2Čebro:
Mal by si to dať prečítať tvojim rodičom, aby ti stihli dať pekne po papuli keďže sú za teba ešte zodpovední.

Na porušenie zákona je jedno či máš bajk za 3999 peňazí alebo za 276000,
btw zákon o premávke na pozemných komunikáciách tiež nerieši či máš staré kilečko alebo murčelágo.
Som zvedavý či si do lietadla vezmeš 20 kilogramov trhaviny, veď je to zakázané tak yebať na to, porušujme predpisy. Anarchia rulez.

Zober zubnú kartu, občiansky preukaz a vysvedčenia a choď to vrátiť komu to patrí, svojím prejavom si dokázal že ti tieto doklady ani nemali vydať.

A to sa niekto bude čudovať prečo vznikol taký zákon.

Takýmto spôsobom nás spasí iba armáda dvanástich opíc.
30.09.2007 - 20:40:05
00
Čebro - ten plagát je úplne zlý a jediné čo tým dosiahneš je, že nabudúce fakt niektorého bajkera zelení chlapi zmárujú. Takáto forma protestu je nezmyselná. Tiež ma už bezdôvodne vyhodil lesník (nie tento rok) z lesa v Štiav. vrchoch (a poznám ten pocit hnevu a neslobody čo vtedy v človeku vrie), ale to neznamená, že by som vylepoval OTRASNE UROBENÉ a ZLE INTERPRETOVATEĽNÉ obrázky po lese. Treba bojovať inak. Najlepšie ako skupina a nie ako indivíduum.
no dobre ale ako sa mame branit??? vyhadzovat nas s lesov ved to neni svoj pravne....a tu v BS tu je tych zelenych na kazdom rohu....utek neni vyhra....treba bojovat...ale ako??? :roll:
30.09.2007 - 20:55:16
00
no dobre ale ako sa mame branit??? vyhadzovat nas s lesov ved to neni svoj pravne....a tu v BS tu je tych zelenych na kazdom rohu....utek neni vyhra....treba bojovat...ale ako??? :roll:

Konecne rozumna otazka. V normalnej krajine zajdes za svojim poslancom a poziadas ho aby pomohol. Alebo napises peticiu, vezmes si stolik a zacnes zbierat podpisy. Zainteresujes media ... Pokial mas pocit, ze to nie je normalna krajina tak sa snazis dosiahnut aby bola. Inak sa ti moze stat, ze na zaklade toho isteho rozmyslania si nejaky magor zacne vytlkat svoj nazor a natahovat ocelove lanka krizom cez nase trasy. Velke slova, velke gesta a velke ramena nie su riesenim.
30.09.2007 - 23:14:25
00
Zober zubnú kartu, občiansky preukaz a vysvedčenia a choď to vrátiť komu to patrí, svojím prejavom si dokázal že ti tieto doklady ani nemali vydať.


prečo aj zubnú kartu?
01.10.2007 - 07:10:54
00
asi ani zuby mu nemali vydat :)
01.10.2007 - 07:52:11
00
Čebro - ten plagát je úplne zlý a jediné čo tým dosiahneš je, že nabudúce fakt niektorého bajkera zelení chlapi zmárujú. Takáto forma protestu je nezmyselná. Tiež ma už bezdôvodne vyhodil lesník (nie tento rok) z lesa v Štiav. vrchoch (a poznám ten pocit hnevu a neslobody čo vtedy v človeku vrie), ale to neznamená, že by som vylepoval OTRASNE UROBENÉ a ZLE INTERPRETOVATEĽNÉ obrázky po lese. Treba bojovať inak. Najlepšie ako skupina a nie ako indivíduum.
no dobre ale ako sa mame branit??? vyhadzovat nas s lesov ved to neni svoj pravne....a tu v BS tu je tych zelenych na kazdom rohu....utek neni vyhra....treba bojovat...ale ako??? :roll:


Tričká, protestné jazdy, petície, listy poslancom, listy do médií, telefonáty do televízií, vlastný blog zo svojimi skúsenosťami, fotky ciest rozbitých lesnou technikou, protestná hladovka na námestí v BS :D ... hlavne treba zapojiť do tvojej snahy čo najviac bajkerov a jazdcov na koňoch z BS/okolia, ...snaha o vybudovanie čo i len 10km cyklotrasy - ja viem že teba by to nebavilo jazdiť stále dookola ale možno by si rado tú trasu niekedy prešlo pár rekre-turistov - a keby začali chodiť do mesta turisti s bajkami zmenili by postoj aj mestskí poslanci atď - proste je to beh na dlhú trať , dovtedy musíš jazdiť na Paradajs načierno... (aj keď vlastne tam ide lesná cesta - či sa mýlim? - neviem...)
01.10.2007 - 23:09:16
00
Tričká, protestné jazdy, petície, listy poslancom, listy do médií, telefonáty do televízií, vlastný blog zo svojimi skúsenosťami, fotky ciest rozbitých lesnou technikou, protestná hladovka na námestí v BS :D ... hlavne treba zapojiť do tvojej snahy čo najviac bajkerov a jazdcov na koňoch z BS/okolia, ...snaha o vybudovanie čo i len 10km cyklotrasy - ja viem že teba by to nebavilo jazdiť stále dookola ale možno by si rado tú trasu niekedy prešlo pár rekre-turistov - a keby začali chodiť do mesta turisti s bajkami zmenili by postoj aj mestskí poslanci atď - proste je to beh na dlhú trať , dovtedy musíš jazdiť na Paradajs načierno... (aj keď vlastne tam ide lesná cesta - či sa mýlim? - neviem...)


no dobre jasne chce ist niekto len rekreacne ale ked sa clovek chce pripravit na pretek a trenovat tak nema kde uz fakt kupit cestak a po ceste... :([/quote]
02.10.2007 - 06:57:30
00
...vcera som si len tak vybehol do lesa okolie Ba, Marianka - Biely kriz a pod , no ked som zbadal tie obrovske diery a pasy od traktorov roznesene po cykloceste asvaltke a zadrbkal som si cely bajk z toho a dobre ze neprisel k urazu,tak som zostal nebezpecne vytovceny... a nech nam hovoria ze daco nicime...
02.10.2007 - 08:21:53
00
Tričká, protestné jazdy, petície, listy poslancom, listy do médií, telefonáty do televízií, vlastný blog zo svojimi skúsenosťami, fotky ciest rozbitých lesnou technikou, protestná hladovka na námestí v BS :D ... hlavne treba zapojiť do tvojej snahy čo najviac bajkerov a jazdcov na koňoch z BS/okolia, ...snaha o vybudovanie čo i len 10km cyklotrasy - ja viem že teba by to nebavilo jazdiť stále dookola ale možno by si rado tú trasu niekedy prešlo pár rekre-turistov - a keby začali chodiť do mesta turisti s bajkami zmenili by postoj aj mestskí poslanci atď - proste je to beh na dlhú trať , dovtedy musíš jazdiť na Paradajs načierno... (aj keď vlastne tam ide lesná cesta - či sa mýlim? - neviem...)


no dobre jasne chce ist niekto len rekreacne ale ked sa clovek chce pripravit na pretek a trenovat tak nema kde uz fakt kupit cestak a po ceste... :(


V teréne sa aj tak nedá skutočne trénovať. Maximálne tak techniku. Čebro- pozri ja som myslel s tou cyklotrasou rekre turistov, ostatní samozrejme nemajú inú možnosť ako jazdiť všade kde sa dá, ... aj s rizikom novo vzniknutým...(vieš čo myslím)
02.10.2007 - 11:35:10
00
jezis maria ... par dni tu nie som a dalsia prestrelka ;-] deti deti ... jazdite budte slusne a nestresujte sa .... pokazite si plet ;-]
02.10.2007 - 14:20:25
00
keyboard_arrow_up