ani pravdiva, ani klamliva. nech si ju precita alebo sa opyta Ramona, to bude priama a najspravnejsia ;)
Prave preto, ze su limitovani/obmedzeni svojim rozhladom a skusenostami, by mali byt zodpovedni za svoje rady. Sebareflexiu ma predsa kazdy. Ja tiez mozem napisat cokolvek do mtb sekcie, pritom si tu o mtb mozem precitam tolko, ze az. Ale hovno sa do toho rozumiem, vobec ju nejazdim a nebudem struhat Salamuna iba preto, ze mam umozneny pristup do tejto kategorie a mozem napisat. Aby som nedaval dezinformacie, svoje domnienky neprezentoval ako fakty a zbytocne nebalamutil ludi, ktori si pytaju radu a potrebuju pomoc. Nezalezi, ci uz z vlastnej lenivosti alebo neschopnosti pohladat.


Naposledy upravil dovo dňa 05.09.2015 - 16:37:53, celkovo upravené 1 krát.

05.09.2015 - 16:32:40
01
S tou sebareflexiou u kazdeho by som to az tak oprimisticky nevidel. Inak suhlas.
05.09.2015 - 16:35:58
01
V to ani nedufam. Forum je jasny priklad :D Ale pokial pise clovek aspon s minimom inteligencie, vdaka ktorej si dokaze zaviazat snurky na topankach, dojde mu :)
05.09.2015 - 16:40:28
01
Bruco a dovo samozrejme sa plne stotožňujems vašimi komentármi ohľadom zodpovednosti za poskytované informácie...Ja ak niekoho *****..e , tak to sem ten dotyčný chudák , čo som mu odporučil nejaký bombastický výrobok a on sa popáli napíše , a už sa moje budúce rady budú brať s dešpektom...Internet je mocné médium... A Bruco vieš aký je rozdieľ medzi mňou a Ferkom zo Sobraniec , ktorý to len niekde čítal ne nete? Napíšeš mi SS alebo priamo na tento odkaz, pošlem ti na seba kontakt a osobne o tom podiskutujeme...Tak som dúfam poradil už mnohým a zatiaľ som na rady nebol skúpy , či sa jednalo o medicínu , fatbike, batohy, komponenty, oblečenie ...takže a ak by si bol aj tak skeptik dojdeš za mnou do Ke, zoberiem ťa na steak a tam všetko preberieme , poprípade ti aj dám vyskúšať...to je ten kur..ský rozdiel. Ja nie som len fiktívna postavička z netu , ajkeď v konečnom dôsledku sa každý rozhodne sám a ponesie za svoje definitívne rozhodnutie aj zodpovednosť / či už sa jedná o peniaze , postoj alebo činy/
05.09.2015 - 17:43:14
04
Zdravim, ten Sshimano Unzen z Bike-Discount je bez rezervoaru? Na obrazku je U10 a v popise U15, bude sediet aj farba, ked to objednam? Dik
05.09.2015 - 18:06:16
00
Ja by som si vybral CamelBak MULE :) Jazdím ho od zimy a je fakt vyborný. Má oddelený rezervoár, dostatok priehradok, samozrejme aj dierku naspodku keby sa rezervoár vylial. Je dostatočne odolný a dobre sedí na chrbte. Nemá síce vrecko s obalom proti dažďu, ale ani to nie je potrebné - je kompletne celý nepremokavý a keď som prišiel zašpinený tak ho stačilo pretrieť vlhkou handrou. Za ten čas som s ním nemal problém a som maximálne spokojný. Navyše keď je prázdny a človek tam dá len vodu, kľúče, mobil a jednu tyčinku na poobedný výjazd tak sa dá dobre stiahnuť aby nič nelietalo. Ja som ho na Vianoce bral za 100€, teraz výrazne zlacnel, takže zaleží akú farbu si vyberieš http://www.spoke-store.sk/hledat/Mule/


JA mam mule nv a ten prsiplast ma tak neviem :D
05.09.2015 - 18:18:14
00
Mne sa ten mule fakt páči, len neviem či tá veľkosť... lebo na celodenke mám spotrebu banánov ako opica :D tak aby som ich tam všetky narval :) . V čom je vlastne hlavný rozdiel medzi klasickým mule, ktorý je o cca 20€ lacnejší oproti tomu nv? iný chrbtový systém či? Výhoda je tam že má aj 3 l rezervoár, ktorý by sa mi už tiež zišiel nový, takže ďalšie +, no bude to ešte ťažká dilema, aj ten unzen čo postol Ramon je za super cenu, no lákajú ma aj ten ergon aj osprey aj keď tie sú drahšie a bez rezervoárov, tak či to za to stojí...no asi si nakoniec hodím mincou :)
05.09.2015 - 18:53:32
00
Rozdiel je iba v tom chrbtovom systéme..na základe toho aj cene aj váhe - nv je ťažší

JAHMANsvk ako dlho ho máš? Ja som ho kupoval pred Vianocami je možné že mám nejakú trochu novšiu verziu
05.09.2015 - 19:17:00
01
Obycajny MULE plastenku nema, k MULE NV ju dostanes spolu s ruksakom.
05.09.2015 - 19:32:08
01
Tak zas pozor, neprezentoval som ziaden nazor na zakladne nazoru na nete :) len som si pozerel web stranku evoc batohov a porovnal si ich parametre a vizaz s mojimi osprey batohmi. Toto vsjo ... a pridal som poznamku ze nesympatia k evocu neni podla realnej skusensti. Akurat ujo Ramon musi vsetko hnat do extremu aby pak mohol byt za testosteronoveho hrdinu, fakt skoda ze sa mi nechcelo ucit a studoval som len prirodne vedy namiesto mediciny ... bol by som tiez taky hrdina
05.09.2015 - 19:33:06
01
Obycajny MULE plastenku nema, k MULE NV ju dostanes spolu s ruksakom.

Nedostanes ho k ruksaku ale je normalne integrovany na spodu v zip vrecku. Mam ho asi rok cca.
05.09.2015 - 19:36:09
00
Nedostanes ho k ruksaku ale je normalne integrovany na spodu v zip vrecku. Mam ho asi rok cca.


... zle som sa vyjadril.
05.09.2015 - 19:37:36
00
jasné, asi niečo ako má deuter :)
05.09.2015 - 19:37:41
00
Aj ja mám batoh.

Prílohy:

DSC01950.jpg
DSC01950.jpg 390.95 KiB thumb_up0thumb_down

05.09.2015 - 23:07:19
02
oldo13 Riva del Garda a sport shop na hlavnej čo predáva Deuter batohy a Salomon ?
06.09.2015 - 10:02:32
01
keyboard_arrow_up