Caute nadsenci
Mal by som na Vas par otazok s cielom poradit. Minuly rok som chcel kupit svoj prvy cestny bike ale nevyslo to, ale teraz nastal TEN cas

1. Rozhodujem sa medzi :
https://www.canyon.com/sk/road/endurace/2016/endurace-cf-7-0.html
http://www.wilier.cz/kolo-granturismo-15-ultegra-11sp-rs10-bile/d-71399/
Ktory z nich by ste mi doporucili ? Osobne sa mi o nieco viac paci Canyon ale rady znalych maju vacsiu vahu, ako dizajn, tak necham si poradit.

2. Pedale ?! Ake ? Tu som uplne strateny, nemam o tom ani paru. Do tych som ochotny investovat 100 - 120 €

3. Tretry. Po vybornych skusenostiach s motocyklovymi topankamy Gaerne by som chcel ostat pri tejto znacke. Konkretne model Gaerne G. Chrono. Ak mate s tymito tretrami skusenosti,dobre ci zle, rad si ich vypocujem.
A s tym suvisi aj moja 2-ha otazka, ake pedale by k tomu pasovali ?

Dakujem Vam
05.09.2015 - 18:08:26
00
1. ber ten ktory sa ti viacej paci. budes sa na nom lepsie citit. ale ten wilier ma o radu vyssiu sadu aj ked osobne si myslim ze na tom az tak nezalezi
2. ak ti nevadi cistenie a mazanie pedalov tak odporucam speedplay. ak chces bez starosti ber shimano. nekupuj si look
3. gaerne si idem kupovat aj ja (g motion). nic mi tak dobre nesadlo este. ani GIRO ani SIDI ale zavisi od nohy takze mozu sa ti pacit hocijako, ked ti nebudu sediet tak je to nanic. su tam dost velke rozdiely. aj medzi jednotlivymi radami tho isteho vyrobcu. aj tabulky velkosti su rozdielne. zostava naozaj len vyskusat. ale tie co spominas ty stoja 200 takze nevojdes sa do budgetu
06.09.2015 - 13:17:28
00
Vdaka za reakciu.
Takze speedplay alebo shimano. OK. Zo shimano aku radu, alebo je to jedno ? Spedplay + Gaerne bude pasovat, myslim kompatibilita kufrov s tretrami ?
06.09.2015 - 15:02:12
00
Badget je v pohode, do 120 € som chcel len pedale, ale ak su tie speeplay az tak dobre, tak kludne prihodim. Na G. Chrono je badget neobmedzeny :)
06.09.2015 - 15:18:58
00
tak presne toto je aj moj vyber. vam sa pacia tie farby pri Canyon znacke? mne sa cierno sede kovove farby vobec nepacia. skoda, ze nerobia krajsie farebne prevedenia. ten Wilier si kde mozem osobne vyskusat ci na slovensku nikde?

http://www.wilier.cz/fotocache/bigorig/adv_dx_gtr-bianca-nero.jpg
tato fotka je ten isty ram iba napriklad vo velkosti S a odkaz vyssie je ram XL ? pri tom velkom rame sa mi uz nepaci ta velka hlavova trubka. pre niekoho nedolezite ale mne sa musi bicykel pacit tvar ramu aj farba, ked uz tolko zaplatim za bicykel :-)
06.09.2015 - 15:20:37
00
Vdaka za reakciu.
Takze speedplay alebo shimano. OK. Zo shimano aku radu, alebo je to jedno ? Spedplay + Gaerne bude pasovat, myslim kompatibilita kufrov s tretrami ?

speedplay kupis aj za 120.ale nespadni do light action a radsej si priplat tych par eur za zero lebo light action nemaju nastavitelnu volu, co by ti mohlo vadit.
od shimana podla toho aky kupis bicykel ber radu 105 alebo ultegru. speedplay kufre na gaerne nie su problem, v baleni je vsetko potrebne.
07.09.2015 - 07:52:15
00
tak presne toto je aj moj vyber. vam sa pacia tie farby pri Canyon znacke? mne sa cierno sede kovove farby vobec nepacia. skoda, ze nerobia krajsie farebne prevedenia. ten Wilier si kde mozem osobne vyskusat ci na slovensku nikde?

http://www.wilier.cz/fotocache/bigorig/adv_dx_gtr-bianca-nero.jpg
tato fotka je ten isty ram iba napriklad vo velkosti S a odkaz vyssie je ram XL ? pri tom velkom rame sa mi uz nepaci ta velka hlavova trubka. pre niekoho nedolezite ale mne sa musi bicykel pacit tvar ramu aj farba, ked uz tolko zaplatim za bicykel :-)

v inej teme vedla riesis geometriu a tu tvrdis ze sa ti to musi v prvom rade pacit...
07.09.2015 - 07:55:18
00
Vyborne, takze kufre a tretry mam vyriesene. G.chrono + speedplay zero

Uz len ktory bike z tych dvoch vybrat :-/
Vcera sa mi pacil Canyon a dnes zase Wilier.... :) Tazke to rozhodovanie...
07.09.2015 - 09:23:06
00
tak chcem, aby sa mi bicykel pacil. budem na nom casto sediet tak nevidim na tom nic zle. su ramy, ktore sa mi vobec nepacia. ale tie farby nevadia. kupim asi ten kovovy Canyon nie su to pekne farby pre mna ale kaslat na to. ta kvalita, cena a vaha je proste top a chcem ho :-) problem bude inde a to spravna velkost ako som to pisal v inej teme
07.09.2015 - 09:30:54
00
Vyborne, takze kufre a tretry mam vyriesene. G.chrono + speedplay zero

Uz len ktory bike z tych dvoch vybrat :-/
Vcera sa mi pacil Canyon a dnes zase Wilier.... :) Tazke to rozhodovanie...
ja by som bral wilier ale so sadou campagnolo athena a neskor dokupil lepsie kolesa. canyon ma dnes kazdy kolotocar :)
07.09.2015 - 09:44:14
00
Kazdy kolotocar :-) :-) :-)
Viem, ze sa vravi, ked taliana tak na campe, ale sympatickejsie mi je shimano. Takze to by som nechal tak.
:-)
07.09.2015 - 09:51:08
01
ved ked vies co chces tak nic lepsie skoro ani na svete neexistuje :) povedzme si na rovinu ze ten wilier aspon vyzera ze ho kreslil niekto kto tomu rozumie :) navyse tam mas lepsiu sadu a nie je cierny :)
07.09.2015 - 10:45:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up