trifecta je za vsetky typy... tzn. sprint +5km, super 15+km a beast 25+km za jeden rok... a tam uz tie medaile maju zmysel aj za ucast... ako nechcem robit reklamu, lebo uz je to fakt predrazene, ale absolvovat tieto 3 preteky tak som sakra hrdy, aj keby som skoncil na 1500. mieste :D

edit: a je pravda, ze za tie peniaze radsej hocikam zajazdit... alebo na mensiu dovolenku :D
08.09.2015 - 07:37:08
00
volodaj: ale veď tie medaily sú odmena za výkon - účastník ich dostane až za absolvovanie toho preteku, nie v "štartovnom balíčku". Jasné, chápem ako to myslíš s tým výkonom, ale na druhú stranu: čo pre teba môže byť flákanie (že to napr. prejde peši s vynechávaním prekážok a pod), tak pre iného môže byť výsledok obrovskej snahy.

Dám ti vlastný príklad: pred rokom som ako-tak začal behávať, len tak pre seba (hlavný cieľ bol schudnúť, na čo by bol asi lepší bike, ale ten zas žiaľ vyžaduje viac času, ktorý nemám). Tento rok som si povedal, že by nebolo od veci si skúsiť nejaký ten pretek - tak som ako prvý "závod" dal sedmičku s cieľmi: 1. absolvovať, 2. nebyť posledný, 3. byť pod 40min. Pre aktívneho bežca - ciele "s prstom v nose"... Pre mňa niečo, čo sa dosiahnuť dalo a nakoniec som to aj dosiahol. A tá medaila na konci potešila, ale pre mňa viac ako pamiatka za to, že som sa na také niečo vôbec dal..
08.09.2015 - 08:06:54
01
Ja nechodím zrovna na Spartana lebo to je cista rýža a moc masové na niektore prekážky proste stojíš a čakáš kým ich ludia pred tebu prejdu. Ale je kopec podobných sútaží za prijatelnu cenu do 30EUR len sa to nevola spartan. Co ja vidím pri tej sutazi je to že ludia sa možno prekonávaju priamo na tej sutazi ale niektorí a je ich dost si to len tak odbehnu resp prekráčajú. ale aj tí čo sa prekonávaju je to pre nich len jednorázová záležitost pochválit sa napr na FB. Nieje to dlhodobý koncept ako na sebe pracovat a zlepšovat sa. Pre vela znich je to len odbehnut povedat si som borec a dobrý športovec a zvyšok roka nerobit nič. Na druhej strane to zase môže niekoho nakopnut ked vidí tých prvých vyšportovaných, alebo ked vidí sam na sebe ze nevladze robit základne veci nieco zmenit vo svojom zivotnom stýle. Ale tých je málo
08.09.2015 - 09:24:59
01
volodaj: ale veď tie medaily sú odmena za výkon - účastník ich dostane až za absolvovanie toho preteku, nie v "štartovnom balíčku". Jasné, chápem ako to myslíš s tým výkonom, ale na druhú stranu: čo pre teba môže byť flákanie (že to napr. prejde peši s vynechávaním prekážok a pod), tak pre iného môže byť výsledok obrovskej snahy.

Dám ti vlastný príklad: pred rokom som ako-tak začal behávať, len tak pre seba (hlavný cieľ bol schudnúť, na čo by bol asi lepší bike, ale ten zas žiaľ vyžaduje viac času, ktorý nemám). Tento rok som si povedal, že by nebolo od veci si skúsiť nejaký ten pretek - tak som ako prvý "závod" dal sedmičku s cieľmi: 1. absolvovať, 2. nebyť posledný, 3. byť pod 40min. Pre aktívneho bežca - ciele "s prstom v nose"... Pre mňa niečo, čo sa dosiahnuť dalo a nakoniec som to aj dosiahol. A tá medaila na konci potešila, ale pre mňa viac ako pamiatka za to, že som sa na také niečo vôbec dal..



Tak napríklad moje prvé preteky XC tento rok...skončil som predposledný s takmer hodinovým odstupom od víťaza. Ostalo mi len štartové číslo a super pocit, že som to dal, že som sa nebál na štart postaviť. Dalo mi to väčšiu motiváciu do budúcna zlepšiť sa. A išlo to aj bez medajle a fotiek na FB :-)

Ale tak je to individuálne a hlavne športovať treba pre seba, nie pre FB :-)
08.09.2015 - 09:43:59
00
Tak toto komentár nepotrebuje!

Prílohy:

b.jpg
b.jpg 286.38 KiB thumb_up0thumb_down

08.09.2015 - 11:10:09
00
Podla mna fotomontaz. Nikto nemoze byt tak blby. :D
08.09.2015 - 11:30:02
00
Veru, nikto nemôže byť tak blbý ísť to dole bez prilby.
08.09.2015 - 16:46:31
02
ten usek nenavidim, to akoze koho napadlo ze namiesto zvodidiel tam nasekal iba piliere a vyplietol ich lanom? Vzdy ked tadial idem tak mam taky divny pocit, akoby mi chybali dvere :D Ale vobec cela ta dialnica je taka zvlastna..

To je niekde na severe Moravy pod Ostravou, ten úsek?
08.09.2015 - 16:48:13
00
Je to pri Vyškove, popri letisku. Taka rovinka do 3km..
Ale cela ta dialnica od vyskova po olomouc je divna, furt hore dole, doprava dolava, furt nejake nezmyselne obmedzenia rychlosti atd..
08.09.2015 - 16:52:05
02
Tak toto komentár nepotrebuje!

Prvopociatky city downhillu?
08.09.2015 - 17:39:59
00
a bolo aj pod 12 v doline pod Cicmanmi, ochladenie o 20 stupnov kua :(

Prílohy:

20150908_1.jpg
20150908_1.jpg 627.51 KiB thumb_up0thumb_down

08.09.2015 - 19:04:38
02
V 34kmh fotis cyklokomp mobilom ???
08.09.2015 - 19:07:01
00
Je to pri Vyškove, popri letisku. Taka rovinka do 3km..

Toto znie ako záložná dráha a aj tak vyzerá...
08.09.2015 - 19:12:23
00
V 34kmh fotis cyklokomp mobilom ???


to bolo hore brdkom a jednou rukou som sa drzal tak pohoda, ved 34 na cestak je len priemer :)
08.09.2015 - 19:16:07
00
Mne vcera rano cestou do roboty ukazal Garmin pri Kosickom letisku 4,3°C !!! a dnes az 4,7°C. Foto vsak nemam len screen z Garmin connect

Prílohy:

teplota.jpg
teplota.jpg 81.21 KiB thumb_up0thumb_down

08.09.2015 - 19:20:01
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo)
keyboard_arrow_up