Ahojte. Chcem sa spýtať či nemáte skúsenosti s bajkom od CTM Rascal 1.0 2021 že či su to kvalitné bajky lebo som bol v dvoch predajniach ich očeknuť a v každom obchode mali rascali na zadných kolesách pár voľných špicov čo asi nie je
normálne a keď som to povedal predavačovi tak mi povedal že su to nove bajky a ešte si musia rafiky sadnúť a keď že som lajk tak vôbec neviem či je to tak,alebo má len zavádzal.
Ďakujem za odpovede.
09.10.2021 - 15:55:41
00
Zdar, tak mozne to je ze su rozcentrovane. Ja som mal vsetko v poriadku. Kazdopadne, ked kupujes bajk z kamenneho obchodu tak sa na nom prevezies predpokladam, popozeras ci tam nieco nieje v poriadku a mas v cene aj tu prehliadku po 200km ci kolko to je a ak by aj boli kolesa rozladene tak ti ich tak ci onak pred odovzdanim dosteluju.
15.10.2021 - 09:13:38
01
Tak som kúpil rascala v kamennej predajni aj som ho vyskúšal a všetko bolo ok. Po 36 km iba po asfaltke som započul pukanie špicov v zadnom kolese tak som zosadol a pozrel na zadné koleso a skoro ma vystrelo keď som zistil že takmer každý druhý špic uvoľnený a niektoré už boli mierne ohnuté ,tak zajtra sa ide do servisu. Dúfam že to v servise dajú dokopy.
15.10.2021 - 23:52:08
00
paliman napísal:
Tak som kúpil rascala v kamennej predajni aj som ho vyskúšal a všetko bolo ok. Po 36 km iba po asfaltke som započul pukanie špicov v zadnom kolese tak som zosadol a pozrel na zadné koleso a skoro ma vystrelo keď som zistil že takmer každý druhý špic uvoľnený a niektoré už boli mierne ohnuté ,tak zajtra sa ide do servisu. Dúfam že to v servise dajú dokopy.


paliman Solidny predajca pred tym ako odovzda novy bicykel zakaznikovi skontroluje, ci je vsetko dotiahnute a nastavene tak ako ma byt. Ked je vyplet volny, tak je volny, nema to nic s tym, ze by si potreboval sadnut.
16.10.2021 - 08:37:19
00
keyboard_arrow_up