Caute, mam dotaz. Na svoj celorocak (do prace) som zakupil novu 9-rychlostnu prehadzovacku microshift Advent. Mal som nakupene do rezervy komponenty, tak som chcel ostat pri 9-rychlostiach co mi na moje potreby staci. Prehadzovacka ma stredne ramienko a maximalny pocet zubov 46. Ja som ale mal funglovku kazetu 11-32 zubovu a tak som teraz pri "generalke" nahodil tu. No a teraz k problemu, aj ked B-skrutku vytocim uplne tak je horna kladka prehadzovacky fakt ze dost daleko od najvacsieho pastorku. Vysvetlujem si to tym, ze prehadzovacka je navrhnuta na vacsie pastorky a ja som tam dal tu 11-32...Zatial to mam na stojane a tam to radi, ale vyzera to od veci...Myslite ze bude bezpecne na tom jazdit ? Alebo to moze / bude robit nejake problemy ? Ked tak potom pridam fotku az budem doma.
13.06.2023 - 08:28:09
00
Nemas dlhu retaz?
14.06.2023 - 11:31:20
00
Retaz som dimenzoval podla navodov na internete a mala by byt ok si myslim. Este som to vcera vecer znovu pozeral a pri uplne povolenej B-skrutke je tam fuga cca 15-18mm co je prakticky aj odporucanie vyrobcu. Mal by som byt tym padom v suchu :)
14.06.2023 - 14:47:39
00
keyboard_arrow_up