Mam kellys noid 70 2016 a uz dlhsi cas mam problem z linkage systemom. klb ktory je skyty v tej medzere ramu sa mi sam odkruca kvoli comu ma bicykel volu (hrkoce ). klb som vybral vycistil znova namazal (iba to co trebali) a srob sa chvilu neodkrucal ale potom zacal znova. teraz uz som na tom tak ze aj ked je to utiahnute najviac ako to ide stale to hrka. Prosim ak ste niakto malo takyto problem ako ste to riesili a ked tak kde ste nakupovali nahradne diely. nasiel som jednu stranku ale 40e za nove srobiky je celkom dost.pisal som kellys mail aj volal im ale nezdvihaju a na mail este neodpisali. Bike som kupoval z mtbiker bazaru.
12.05.2019 - 19:45:32
00
sroby na zadnej stavbe maju byt zaistene lepidlom na závity aby sa nepovolovali. nemam sice kellys no urcite to bude aj tam tak.
12.05.2019 - 21:24:20
00
locktite alebo ako sa to pise na nich mam.
12.05.2019 - 21:40:17
00
problem je ze aj ked je dotiahnuty stale to hrkoce.
13.05.2019 - 09:23:07
00
2 roky neskor a stale mam ten isty problem a nepodarilo sa mi ho doteraz vyriesit. Na bikefeste som sa rozpravala zo stankom kellys kde mi dali cislo na managera alebo niekoho takeho lebo som potreboval vzadu nove sroby uz sa mi ponicili (niesu to sroby ale klzdne puzdra, netusim ako to nazvat) a ten mi nikdy nezdvihol a nepodarilo sa mi snim dostat do kontaktu. Bike som kupoval z bazaru bol v super kondicii a tieto sroby su boli cely cas problem a ked som potreboval zohnat nahradu tak nikde ale ze fakt nikde sa mi nepodarilo dostat do kontaktu s kellys alebo dostat od nich pomoc. Nakoniec som sorby/klzdne puzdra objednal s niakej polskej stranky kde som ani netusil ci mi to vobec pride. Ale prisli a problem s uvolnovanim srobov v zadnej stavbe furt pokracuje. Uprimne po dalsich skusenotiach s kellys si uz celkom urcite od nich nic nekupim. Mrzi ma to ale tak co narobim. Bicykel je este stale v dobrom stave okrem tych srobov ale dotahovat to 2 krat za den stym ze treba dotiahnut srob ktory je skryty v linkage systeme a aby som ho dotiahol musim rozobrat cely linkage je nepijatelne a je uz cas na novy bike lebo toto uz vyriesit neviem skusal som vela veci.
02.05.2021 - 15:24:11
00
MichalDivinec by mozno vedel o niekom, s kym by sa to dalo prekonzultovat.
02.05.2021 - 21:13:50
00
keyboard_arrow_up