Cavte.
Dneska asi po 20 min jazdy mi zacal vytekat speneny olej okolo stelovatka, kde sa ladi rychlost a funkcia tlmicu ( zatvoreny, PP, otvoreny ). Tlmic bol v otovrenej polohe a daval som kratky zjazd ( 50 m polna cesticka uplne hladka ). Je to Fox Triad. Vyzera to tak ze z negativnej komory vytiekol olej ( asi pol decko ). Koliecko a prepinac su zaseknute. Otvoril som hlavnu komoru a momentalne ju uz nedokazem nasrobovat spat. Kedze od zajtra ma caka 2 tyzdne na bajku, rad ocenim kazdu radu. Diky
12.08.2013 - 20:41:23
00
tak si odpoviem sam : Suspension Clinic
30.08.2013 - 04:44:45
00
No problém bol v tom, že občas sa na Triadoch stalo, že celá ihla aj s planžetou ktorá zamyká tlmič sa v tlmení vytiahne a vtedy unikne všetok olej z tlmiacej komory. Riešenie je výmena O krúžku v odskokovej ihle, ktorá potom túto propedalovú ihlu bude lepšie držať a aj ju utesní. Alebo sa stalo ešte niečo iné, ak boli kolečko aj prepínač zaseknuté ..ale už je to asi jedno. Je neskoro to riešiť, keďže problém je vyriešený. ;)
01.09.2013 - 00:13:26
00
no podla mna sa stalo to co si popisal ( vytiahla sa ihla ) a ako dosledok sa asi vsetko zaseklo a vytiekol olej. No treba to davat asi ozaj aspon raz za rok skontrolovat. Bohuzial po kupe auta som nenasiel eurace :-( .... a diky za info ;-)
01.09.2013 - 00:41:58
00
keyboard_arrow_up