tretina z pozitivov + zvysok spoločnej domacnosti
03.11.2020 - 13:56:23
03
https://www.lidovky.cz/relax/veda/lide-s-covidem-zneji-jinak-pri-kaslani-a-to-i-ti-bez-priznaku-vedci-to-rozpoznali-za-pomoci-umele-in.A201101_183410_ln_veda_sed?zdroj=vybava_recombee
03.11.2020 - 14:02:24
00
Sme dopadli. :D Zrejme z číny sa korona rozvláčila po celom svete. U nich si ju najprísnejšími lockdownami zlikvidovali. Potom zatvorili hranice a vzorným dodržiavaním opatrení /nosia rúška, skromnejším životným štýlom dodržiavajú sociálny odstup, .../ problém vyriešili. A ostatný svet s milionmi priblblo sebavedomými individuami bez rúškov, všelijakými zahranično - dovolenkovými, vymetačo - barovými, opekačko - romale ... diskotékovými, protiopatrenio - americko rasovo ... demonštráciovými, ferencváros - budapest ... fanúšikovými a neviem ešte akými ,,majstrami sveta,, ktorým sa zaručene nemôže nič stať - ostatný nešikmooký svet s otvorenými hranicami si z korony môže hodit rovno mašlu. :D
03.11.2020 - 15:27:27
04
lto napísal:
Inak cital som, ze mapka premorenia z testov z vikendu cca dost dobre zodpoveda mapke vyrobenej na baze PCR testov a dohladavania. Co z toho plynie, uz tu minule pisal tulenik. Cize fakticky potvrdenie znamych veci za nejaky par desiatok mega eur :D Mohli to zvalit aspon na vedcov, ze oni chcu cisla


V podstate to asi tak bude. Len mna osobne dosť prekvapilo číslo pozitívnych za nás okres PE nakoľko pri PCR testoch sme skôr v spodnej polovici rebríčka a čo som tie čísla tak priebežne sledoval tak vždy počty odchytenych cez PCR boli z tých najnižších. Naopak čo viem o piatich pozitívnych cez víkendové AG testovanie, tak štyria bezpriznakovi a jeden s tým že soplil nejaké tri dni ale bez teploty. Plus z počutia nejaké “vzdialejsie” kontakty to iste. Teraz nejdem tvrdiť že tie AG sú úplne na prd, ale naozaj by bolo ideálne pretestovat všetkých ktori budú najbližšie AG pozitívny aj PCR-kami nech vieme na čom sme ( myslím že aj vojaci už majú dáta kde a koľko PCR testov pripadne nachystat a nevidím to pri tom hromadnom testovaní ako položku ktorá by nás položila ). Možno by sme z tých dať zistili ako sú na tom tie AG testy, pripadne či vírus zoslabol, alebo či za tým nemôže byt pripadne nejaká ďalšia možnosť. Ja osobne keby som bol najbližší víkend nebodaj pozitívny, kľudne sa dam pretestovat PCR-kom aj za vlastne peniaze ak by to niečomu pomohlo. Naopak ak by som bol negatívny, určite sa objednam na protilátkove testy aby som vedel na čom som.

Mame obrovsku možnosť zhromaždiť množstvo dát a urobiť z toho určite závery pre cely svet. Tak bud by to mohlo pripadne hodiť relevantne dáta a závery pre ostatných, alebo to opäť môžeme urobiť štýlom “ A budete trepať nezmysli o falošne pozitívnych a budete. Ešte raz, po 10 dňovom vyprdení sa do gauča si každý falošne pozitívny môže dať spraviť https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/detail/prevencia-chorob/prekonane-ochorenie-covid-19-protilatky-igg a konečne prestať s tými hlúposťami.“

“Bojím” sa že to opäť spravíme tým druhým spôsobom.
03.11.2020 - 15:39:57
00
Možme zhromaždovat dáta. :D Nám to bude na dve veci ked budeme zároveň aj zhromaždovat seba bez rúškov, logovat po Alpách, ... :D


Naposledy upravil Hosť dňa 03.11.2020 - 15:47:24, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2020 - 15:44:48
01
podla videa nizsie by chceli spravit nejake porovnanie, v druhom kole, lebo teraz nestihali koli papierovackam ... ale ako to dopadne netusim
https://video.sme.sk/c/22525309/rozhovory-zkh-epidemiologicka-kristufkova-a-celoplosne-testovanie-video.html
03.11.2020 - 15:45:52
00
Žiadne zhromaždovanie natestovaných údajov. Za ušetrené miliardy eur zvýšiť trojnásobne platy policajtov a armády, zvýšit ich počet. Každému dat do ruky teplomer, pelendrek a vypustit ich do terénu. Nie papieriky s číslami prekladat na testovaní od sukne jednej sestričky s paličkou k druhej sukni sestričky s Ag testom.. :D
03.11.2020 - 16:50:32
00
pil si?
03.11.2020 - 16:52:42
02
O dva roky ma byt celoplosne scitavanie certifikatov, takze ich nezahadzujte! Majitel najvacsiho poctu modrych papierikov ziska vylet do lubovolneho okresu pre 4 osoby. Medialnym partnerom projektu Som negativny su regionalne noviny Slovensko. V najblizsom vydani bude ako bonus vlozeny jeden negativny certifikat bez vyplnenych osobnych udajov. Budme zodpovedni!
03.11.2020 - 16:54:29
06
No fajn, zvyčajne píšeš síce kreposti ale zrozumiteľne. Tak ak si nepil, bude problém hlbšie ...

ako neviem čo robíš a ako si to dokázal, že príspevok na ktorý som písal odpoveď je zrazu podo mojím ...


Naposledy upravil lapaloma dňa 03.11.2020 - 16:57:23, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2020 - 16:56:07
00
lapaloma napísal:
pil si?


Ja ne, ale ty určite. :D Ja som bol na TESTOVANI akože negatív. :D
03.11.2020 - 16:56:08
00
lapaloma napísal:
No fajn, zvyčajne píšeš síce kreposti ale zrozumiteľne. Tak ak si nepil, bude problém hlbšie ...


V tvojej karanténe. :D

Začal som písať reakciu na tvoj príspevok ktorým si reagoval na môj prvý ale kým som ho napísal a odoslal pribudol tam další od fradoga takže sa zobrazil až za ním. Tak som ho ešte stihol vymazať a napísať už len citáciu na tu tvoju reakciu.


Naposledy upravil Hosť dňa 03.11.2020 - 17:02:11, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2020 - 16:57:39
00
pozerám že niektorým sa už prehrial čip
03.11.2020 - 16:58:10
011
3 625 332 plosne testovanych
38 359 zachytenych pozitivnych
studia FN Motol (aj u bezpriznakovych)https://www.fnmotol.cz/_sys_/FileStorage/download/3/2854/priloha_vysledky-srovnavaci-studie-antigen-vs-pcr.pdf
Ak budeme teoreticky brat ze cez PCR su testy na 100% spolahlive.
teda 57 252 skutocne pozitivnych AG test 1
a 60 887 skutocne pozitivnych pri AG test 2
Ak je skutocne niekto negativny, AG1 test ukazal 0 falosne pozitivnych. AG2 test 0,02%, tam kde PCR neukazal. Pretoze podla pribaloveho letaku moze AG test ukazat ak ma niekto v tele SARS z roku 2003.
ak by platilo to co v studii, odchliky mozu byt, slabe odkaslanie, sychravo, Ostatni testovani maju zatial virusu v tele malo, alebo su uz pred vyliecenim.
Testovanie co spravili, je len ciastocne pribrzdenie, ktore sa rozbehne znovu.
Krasne zabrania preplnit nemocnice a umrtia rozlozia na dlhu dobu po par ludoch, co pomoze ekonomike a odbremeni statnu pokladnu od poberacov dochodkov. Skoda ze prvi neumru politici co takto zmyslaju. Politici a bohaci, ktorym zalezi najviac na ekonomike niesu vacsinou moc stari, maju najlepsiu zdravotnu starostlivost, zacnu ich liecit uplne v prvy den a pravidelne ich testuju.
Kvoli tlejucej pandemii budu male podniky sluzieb stale zatvorene a skrachuju. Miliardari su chrapuni.


Naposledy upravil Hosť dňa 03.11.2020 - 17:04:38, celkovo upravené 1 krát.

03.11.2020 - 17:03:04
00
tulenik Tí, čo ich spomínal Ito, že by boli pre nich dáta hodné odtŕhania rúk.
03.11.2020 - 17:04:06
00
keyboard_arrow_up