Dalsi Kapitan lode ako Matovic, tiez sa nechce predbiehat a on ani dalsi vykonni manazeri sa zaockovat nedali, chcu aby bolo dost vakcin pre USA :-)

"While Bourla’s company developed the vaccine, he is not a frontline health-care worker himself. He said he’s also 59 and in relatively good health, so it’s not entirely appropriate for him to receive the vaccine before other people who need it more. If he was vaccinated on camera, he said it might help increase the public’s willingness to receive it, citing Pfizer’s internal research. But he emphasized that “none of the executives and board members will cut the line.”

Bourla also urged Americans to “trust science” and encouraged people to get vaccinated when appropriate, based on their age and occupation."

https://www.cnbc.com/2020/12/14/pfizers-ceo-hasnt-gotten-his-covid-vaccine-yet-saying-he-doesnt-want-to-cut-in-line.html
15.12.2020 - 16:24:51
01
https://www.dailymale.sk/articles/vyskusali-sme-za-vas-masove-cipovanie-v-rakusku_5488

Zaujalo ma, ze cca polovica pozitivnych AG testov bola PCR negativna. No, este by mohlo byt zaujimave, kolko pozitivnych PCR by bolo po negativnom AG :D , ale tak to by bol jaksik problem. Polovica je teda dost, cakal som menej .. ale zas ked uvadzaju, ze pozitivita moze byt, ked clovek berie lieky na alergiu, a dalsie, tak ..

A inak zacipovani maju prijimac a teda musia platit koncesionarske :D :D
15.12.2020 - 16:50:33
01
Joe70 napísal:
San Marino plánuje očkovať dobrovoľne nasilu. Podobne to bude všade na svete. Plochozemcov bude treba nejako motivovať. Zvlášť na Slovensku, kde ich je údajne vyše 50%. Ináč tento cirkus nikdy neskončí.
https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/nekompromisni-san-marino-kdo-odmitne-vakcinu-zaplati-si-lecbu-40345264

Kazdy kto chce nech sa dá, ale kto nechce nech ho nikto nenúti! Ohrozuje len sam seba predsa a nie zodpovednych🙈,, keďže oni sú zodpovední a za očkovaní!
15.12.2020 - 17:04:43
00
Hosť napísal:
ak bude mat niekto nasledky po ockovani, mal by byt vyrobca vakciny stihany za poskodenie zdravia. Ved sa vzdal zodpovednosti a riesenie nasledkov nechal na stat. Tak si nieje 100% isty, ze je vakcina bezpecna.
Ludia si maju z vlastnych dani platit nasledky. A peniaze ak by nejake dostali, nanahradia zdravie.

Trubelko a čo ta ako odškodní? Finančné?!! To ti tak pomôže, keď ti do*ebu zdravie!!! Možno ty by si sa aj potešil z tých pár € aj keď pokruteny! Možno by si si splnil svoj sen nieaký a kúpil si nový bicykel
15.12.2020 - 17:08:06
00
stanleeee precitaj si este raz moj prispevok.
15.12.2020 - 17:16:05
00
Štvoréčkový Stanko , svojimi primitívnym prejavmi bytia si “toxickejsi” ako éčka v potravinách ...

A aj Peter s jamkami to už ma 🤭

https://www.ta3.com/clanok/1198844/pellegrini-ma-koronavirus-oznamil-to-na-facebooku-je-v-karantene.html
15.12.2020 - 17:17:26
00
Ramon1 napísal:
Štvoréčkový Stanko , svojimi primitívnym prejavmi bytia si “toxickejsi” ako éčka v potravinách ...

A aj Peter s jamkami to už ma 🤭

https://www.ta3.com/clanok/1198844/pellegrini-ma-koronavirus-oznamil-to-na-facebooku-je-v-karantene.html


Gargamel sa napichajte všetci doma keď chceš. Si myslíš, že iba tvoj názor je ten správny a jediný? OMG takýto doktorko vymudrely tu je, že ťa ešte pandemicka komisia nezavolala este na pomoc 😁
15.12.2020 - 17:27:06
00
Hosť napísal:
cim to je ze asi jediny premier v europe Matovic nechce tvrdy lockdown

Keďže Ty všetko skúmaš a analyzujes tak máš určite aj dôkazy k tomuto tvojmu tvrdeniu. No daj zoznam európskych krajín a ku každej napíš kde je a kde nie je premiér za tvrdý lockdown.
Zistíš, že tvoje "asi jediny premier v Európe" nie je až také pravdivé, ako sa snažíš prezentovať. Pretože ak by bolo, tak už dávno je celá únia po lockdowne, zdravá a zahojená.
15.12.2020 - 17:38:39
00
Najblizsie dni zatvárajú Dánsko a Holandsko napr.
15.12.2020 - 17:45:18
00
Stanko Nazor mozes mat aky chces. Aj ze 3+2=9
Ale to neznamena ze mas pravdu.

Minikin nemyslel som to priamo doslovne.
Ale tie staty v eu kde vsetko nezatvaraju, tak bud idu vedome cestou premorenia, alebo to zlahcuju. Ostatne staty, nl, uk, gr, pl, cr, fr, de, hu, au, it zatvaraju a ak maju nieco otvorene, tak nerobia taky chaos, zmena rozhodnuti, nejdu proti vyhlaseniu odbornikov a nerobia s ludmi pokusy. Nie ze jeden mesiac daju kostoly ako vysokorizikove a terasy nizkorizikove. Dalsi mesiac je to presny opak.
15.12.2020 - 17:50:39
01
Ramon1 napísal:
Najblizsie dni zatvárajú Dánsko a Holandsko napr.


A to NL rozhodli zo dňa na deň... U nás sa rozhodujú dva týždne. Lebo Vianoce bez preplnených obchodov by predsa nemohli byť...
15.12.2020 - 17:55:12
00
Satanwagen napísal:
Ohrozuje len sam seba predsa
Alebo klameš, alebo nevieš o čom píšeš.
Ak sa povie, že populácia je na niečo 100%-ne očkovaná, nikdy to nie je 100%. Existujú ľudia, ktorý majú dané očkovanie kontraindikované - nesmú sa dať zaočkovať. Napríklad trojmesačné dieťa s onkologickou diagnózou sa nesmie na nič očkovať. Ale práve preto, že to percento je veľmi vysoké, tak aj ten neočkovaný je v pohode.
Ak sa vás nedá očkovať 30%, tak ohrozujete práve ľudí, ktorí majú dané očkovanie kontraindikované.
15.12.2020 - 17:58:29
05
Hosť napísal:
Minikin nemyslel som to priamo doslovne.
Ale tie staty v eu kde vsetko nezatvaraju, tak bud idu vedome cestou premorenia, alebo to zlahcuju. Ostatne staty, nl, uk, gr, pl, cr, fr, de, hu, au, it zatvaraju a ak maju nieco otvorene, tak nerobia taky chaos, zmena rozhodnuti, nejdu proti vyhlaseniu odbornikov a nerobia s ludmi pokusy. Nie ze jeden mesiac daju kostoly ako vysokorizikove a terasy nizkorizikove. Dalsi mesiac je to presny opak.

Nie je dôležité čo si myslel, ale čo si napísal.
Alebo: píš to čo si myslíš ale nesnaž sa svoj názor prezentovať ako väčšinový.
A že do zoznamu si dal aj pl svedčí o tvojej absolútnej neinformovanosti ako to je v pl.
15.12.2020 - 18:00:48
00
Stano daj riesenie:)
Celkom trefna poznamka na lockdown.
Ludia su naozaj ako ovce. Preto aby sa nerozutekali po lese ich treba dat do kosiara. Sice tam budu bekat a hovorit ze niesu ovce ale vlci ale budu tam prave preto aby ich ozajstni vlci neroztrhali.
15.12.2020 - 18:04:31
03
https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=762462
15.12.2020 - 18:20:01
00
keyboard_arrow_up