Vôbec to nebolo na škodu ! Minimalizoval si “nalož “ virionov , priamoumernu rozsahu poškodenia organizmu a závažnosti choroby .
10.03.2021 - 12:55:18
01
Ramon1 napísal:
A vážení, nesmrtelní na kovid atenšn ... začal som voziť do nemocnice pacientov s ťažkým priebehom kovidu , po prekonaní prvého asymptomatickeho pred 2 mesiacmi 🙅‍♂️ . Toto je konečná , čo sa týka teórie že druhýkrát kovid nedostaneš . Dostaneš a priebeh je zatiaľ stále ťažší , teda aspoň ta moja vzorka ľudí ... ale možno taký “ hansol710 “ bude mat inu skúsenosť .


Blbe...ale nejako tak rátam s tým že niekoľko percent z nich bude takých čo boli “falošne” pozitívni a mali pocit že sú už nesmrtelni. Lebo neviem ako vy, ale ja nepoznám v okoli ani jedného človeka ktorý by prekonal covid bez príznakov ( a to ich je už docela početná vzorka )
10.03.2021 - 13:15:37
00
lto napísal:
Ramon1: co pekne dokazuje, ze PCR testy su k nicomu. Cize ak boli pozitivni, ale nemali symptomy, tak ziaden COVID nemali.
xyz: ty si bol symptomaticky, takze teba nie :)

Na borélie napr. tiež nevzniká trvalá imunita, lebo u drvivej väčšiny ľuďov si organizmus "odpamätá" nesprávne = najviac sa meniace antigény. Preto sa pri vývoji očkovacích látok skúma aj to, ktoré antigény sú najvhodnejšie a tie sa potom organizmu podsunú v očkovacej látke.
Malária - tá istá situácia. Preto sa podarilo vakcínu vyvinúť až teraz.
U vírusu je síce výber menší, kapsidových proteínov je spravidla len pár, ale má o to nepresnejšiu transkripciu.
10.03.2021 - 13:27:19
01
matt Všetci ti ktorí priznajú reinfekciu , boli pozitívne testovaní , ale len s miernymi príznakmi / myalgie , cefalea , hnačky , subfebrility , rozostrene videnie,bolesť “chrbta “ / .
10.03.2021 - 13:29:06
01
EMA vracia úder :lol:

Prílohy:

ema.jpg
ema.jpg 67.09 KiB thumb_up0thumb_down

10.03.2021 - 13:39:45
05
U mňa to bolo takto:

SARS CoV-2 (RT - PCR test) pozit.
CP - RdRP gene 38,01
CP - E gene 34,83
CP - N gene 39,14
Hodnoty CP sú nepriamo úmerné koncetrácii vírusu vo vzorke, čím sú nižšie hodnoty
CP, tým je koncentrácia vírusu vo vzorke vyššia.

V piatok mi končí karanténa, príznaky žiadne. Tak predpokladám z tých hodnôt, že vírusová nálož bola veľmi nízka a s protilátkami to teda nebude žiadna sláva. Opatrnosť naďalej maximálna, hrozba reinfekcie značná. Aspoň ja si tie hodnoty takto interpretujem.

A registrácia rodiča na očkovanie - kaptola sama o sebe. Pomohol mi autorefresh stránky s termínmi každých 30 sekúnd a autofill na vyplnenie formulára. Čiže keď sa zjavili voľný termín, tak vyplnenie formulára bolo na 1 klik.
10.03.2021 - 13:51:59
00
bikemartin henta na tej fotke vyzera byt riadne prepita :D
10.03.2021 - 14:12:17
01
tak ked nespi a pracuje 24/7
10.03.2021 - 14:18:20
010
ennio napísal:
ako to dokazuje, ze PCR testy su k nicomu? nechapem.

a) prekonanie covidu => ziskanie docasnej imunity, to je deklarovane aj tymi, co robia vakciny, ockovacu strategiou, atd
b) ludia, ktori mali pozitivni PCR test, ale nemali priznaky, ho dostali za mesiac, dva a tazky priebeh

=> pozitivny PCR test bez priznakov neznamena COVID , cize ano, falosne pozitivny , co doteraz bolo deklarovane, ze velmi mala pravedpodobnost (?)

c) ak nemas chorobu nemozes byt nositelom, inak by si priznaky mal, aspon lahke /lahke mozu byt take, ze si skoro nevsimnes, ale musia byt, inak predsa virus sa mnozit nebude/ .. virus neprenasas, ak sa v tele nemnozi, Ak sa mnozi, imunita reaguje.
d) PCR test sekvenuje DNA viru, ale nevie, ci je virus zivy, mrtvy, ci je to fragment, alebo pozostatok . Nevie, ci si chory, alebo nosic.

Preco to pisem ? Lebo ti ludia, ktori dostali pozitivni PCR test a teda presli karantenou mohli potom lajdakovat s tym, ze su do velkej mieri uz imunizovani. Na tom je postavena aj ockovacia strategia. A ajhla .. je to inak :)

Druha moznost potom je, ze to takto nie je, a ti ludia to fakt prekonali, ale to potom ... /a ano, tyka sa to aj pripadu, ze slo o velmi lahky priebeh/.


Naposledy upravil lto dňa 10.03.2021 - 14:24:21, celkovo upravené 1 krát.

10.03.2021 - 14:23:04
00
hoši, ale to nie je Matovičova Christa, to je len nejaká random teta z EMA, ktorej Ondřejíček dokreslil tie bubliny s písmenkami
10.03.2021 - 14:23:34
00
canopus napísal:
bikemartin henta na tej fotke vyzera byt riadne prepita :D

Robia rolling review Sputnika, cize musia davat vodku :D
10.03.2021 - 14:25:23
00
lto stale si nepochopil rozdiel medzi virusom a ochorenim....

skus si to prelozit cez HIV a AIDS
10.03.2021 - 14:27:56
01
dufam ,že tá informácia ,že už očkovaní jedinci maju koronavirus príde čo najneskor resp vôvec.
10.03.2021 - 14:33:48
01
a majú? a ja som vždy bol v tom, že očkovanie okolo teba nevytvorí štít, len ti pomôže zvládnuť priebeh
10.03.2021 - 14:36:28
00
lto napísal:

1. - ,,=> pozitivny PCR test bez priznakov neznamena COVID , cize ano, falosne pozitivny , co doteraz bolo deklarovane, ze velmi mala pravedpodobnost (?),,

2. - ,,c) ak nemas chorobu nemozes byt nositelom, inak by si priznaky mal, aspon lahke,,


1. - ak je pozitivny PCR test bez priznakov a neni COVID tak neni falošne pozitívny lebo PCR testom sa netestuje na COVID ale na vírus a ten pri pozitívnom PCR teste v tele môže byt aj bez COVIDU

2. - môžeš byť nositeľom lebo môžeš mať tele vírus aj bez choroby


Naposledy upravil Hosť dňa 10.03.2021 - 14:53:41, celkovo upravené 1 krát.

10.03.2021 - 14:50:08
01
keyboard_arrow_up