Hosť napísal:
Je tu možno ešte jeden rozdiel medzi obomi pandémiami a to čo spôsobilo, že táto súčasná je vzhľadom na podstatne lepšie podmienky /ako pred sto rokmi teraz použité neporovnateľne kvalitnejšie stovky miliárd rúšok, respirátorov, kvalitnejšia liečba v top medicíne 21. storočia/ ničivejšia. A príčinou môže byť rozdiel pôvodu vírusu. Kým pred 100 rokmi bol vírus možno vytvorený prírodou súčasný vírus možno vytvoril človek.


Pozor, stupas po tenkom lade, uvidis ze za chvilu budes mat pri svojom prispevku cerveny vykricnik a kolegovia ta budu nazyvat nadavkou ktoru sa naucili v skolke - dezol, pricom absolutne budu ignorovat akekolvek vedecke studie a akekolvek nazory vedcov, ktori by tutu moznost pripustili a budu ich oznacovat za konspiratorov, dezolov, a pod. a budu dalej verit, ze to tu prislo z polievky z netopiera. Len som ta chcel upozornit aby si nedopadol ako ja. :)
20.09.2021 - 19:04:12
00
CyclopathicLaughs napísal:
Pozor, stupas po tenkom lade, uvidis ze za chvilu budes mat pri svojom prispevku cerveny vykricnik a kolegovia ta budu nazyvat nadavkou ktoru sa naucili v skolke - dezol, pricom absolutne budu ignorovat akekolvek vedecke studie a akekolvek nazory vedcov, ktori by tutu moznost pripustili a budu ich oznacovat za konspiratorov, dezolov, a pod. a budu dalej verit, ze to tu prislo z polievky z netopiera. Len som ta chcel upozornit aby si nedopadol ako ja. :)

Ty ovládas vedecké štúdie k tejto pandémii?
20.09.2021 - 19:18:42
00
To, či bol tento vírus vyrobený umelo zatiaľ potvrdené nebolo. Preto sú všetky úvahy zatiaľ v rovine ,,možno,,. A to ak niekto tvrdí že to bolo ,,možno,, z netopiera, ,,možno,, umelo vytvorené, ... sú len možné alternatívy.


Naposledy upravil Hosť dňa 20.09.2021 - 19:23:00, celkovo upravené 1 krát.

20.09.2021 - 19:21:06
00
Celkom by ma zaujímalo, ako z toho množstva predošlých príspevkov vyplynula obava, že vyjadrenie súčasná (pandémia) je vzhľadom na podstatne lepšie podmienky ničivejšia vytvorí rovnicu názory(zomg) === názory(ivan) ...
20.09.2021 - 19:22:50
00
No dobre. Tak táto pandémia je možno ničivejšia. :D názory(zomg) === názory(ivan)===názory(gebula), ... :D
20.09.2021 - 19:24:17
00
Úsmevne ?! Nie , skôr tragikomické … ako som predpokladal , aj jasne a zrozumiteľne podané informácie ohľadom porovnania “ španielskej chrípky “ a teraz prebiehajúcej celosvetovej pandemie ostanú členmi dezolatnej obce prudko nepochopené a konšpiračne deviované.

Predpokladám , že kazdy dezol aj ten “ taxikár 🚕“ chápe význam slova “ deviovane “ … áno správne , nie sú to “ devy vo vane “ 😎
20.09.2021 - 20:03:13
00
Ale veď tragikomické je úsmevné. Ešte si nebol na tragikomédii ? :D
20.09.2021 - 20:12:49
00
Mnohokrát … keď čítam príspevky miestnych “ perličov “ . Menovať nemusím 😜
20.09.2021 - 20:18:28
00
duves napísal:
Ty ovládas vedecké štúdie k tejto pandémii?


Ano, predovsetkym tie od renomovanych autorov, resp. absolventov vysokej skoly zivota na vysokokvalitnych strankach ako dennikn.sk. Ale nemam eura na to aby som si ich predplatil, preto casto zobronim o odomknutie clanku aby sa aj moja mysel mohla ponorit do skveleho obsahu.
20.09.2021 - 20:51:03
02
Akože v Denníku N sú "absolventi vysokej školy života"?

Preboha, zomg, ty si neuveriteľný ...

Však vieme všetci, že čo.
20.09.2021 - 20:55:18
03
Hosť napísal:
Je tu možno ešte jeden rozdiel medzi obomi pandémiami a to čo spôsobilo, že táto súčasná je vzhľadom na podstatne lepšie podmienky /ako pred sto rokmi teraz použité neporovnateľne kvalitnejšie stovky miliárd rúšok, respirátorov, kvalitnejšia liečba v top medicíne 21. storočia/ ničivejšia. A príčinou môže byť rozdiel pôvodu vírusu. Kým pred 100 rokmi bol vírus možno vytvorený prírodou súčasný vírus možno vytvoril človek.

najvacsia prdel bude, ak je to pravda a ak su aj tie cinske cisla o pocte nakazenych (~10 denne) pravdive a to preto ze to vyrobili a maju aj daky zazracny protijed co si tam rozprasili do ovzdusia :)
20.09.2021 - 21:03:57
00
Akože v Denníku N sú "absolventi vysokej školy života"?

Preboha, zomg, ty si neuveriteľný ...

Však vieme všetci, že čo.

kydne tu nespočet nezmyslov, ktoré sú ihneď vyvrátené, a potom bez akejkoľvek sebareflexie, akoby sa nechumelilo kydne ďalší
je to kydač :)
20.09.2021 - 21:05:19
02
Špičkový dezolát:
Muž, ktorý si odmietol dať rúško, v Nemecku zastrelil pokladníka čerpacej stanice. Podľa polície sa údajne nahneval, že mu nechcel predať pivo, pretože nemal chránené dýchacie cesty, ako to nariaďujú opatrenia.
49-ročného Nemca zatkli a je podozrivý z vraždy. Podľa polície sa priznal, že zabil 20-ročného študenta, ktorý bol na čerpacej stanici na brigáde, strelou do hlavy.
Podľa vyšetrovateľov sa podozrivý sťažoval na situáciu okolo pandémie. Cítil sa byť zatlačený do kúta a uviedol, že „nevidel iné východisko“, ako to dať najavo. Obeť sa mu pritom zdala byť „zodpovedná za celkovú situáciu, pretože presadzovala pravidlá“.
Incident sa udial ešte cez víkend. (čtk, dpa)
20.09.2021 - 21:14:01
00
Panebože!
20.09.2021 - 21:16:21
00
Celkom smutné, že takýto tupý pablb sa voľne pohybuje pomedzi ľudí. A tipujem, že patrí do grupy sťažujúcej sa na bordel vo vakcínach, aj keď násobne väčší bordel má vo vlastnej hlave :swear:
20.09.2021 - 21:20:21
03
keyboard_arrow_up