Hosť napísal:
Dovtedy ta zaočkuje omikron


Však ten je slabší, tak klidek tabaček
18.12.2021 - 13:21:19
02
Priatelia, este jednu vec som chcel.
Neznizujte sa k spajaniu antivaxerov a ockovania. Ako vtip je to dobre. Akurat, ze by malo byt zrejme ze to je satira/vtip a nie dezinformacia.
Aj Jezus postol Bukovskeho. A teraz som si nebol isty, ci Bukovsky otocil, alebo je to len for. Ano. Je to for, ale nemyslim, ze je to koser s pravom a korektnym pristupom.

A to je problem. Lebo keby moj xycht pouzil niekto na propagaciu Mrkvosoftu, tak by som bol nasraty ako motorka. A nehovoriac o tom, ze to asi mozem zalovat v obcianskopravnom procese. Rovnako by som nebol nadseny, keby ma pouzili ako propagatora CDC, len preto, ze som poukazal na to, ze Savo sa dava aj do pitnej vody na dezinfekciu (v ovela mensich koncentraciach).

Nerobme druhym to, co nechceme aby robili oni nam.
18.12.2021 - 13:28:59
05
to by bola nuda, koniec sociálnych sieti, návrat do prírody, ... myslíš že koho by v dnešnej pošahanej dobe zaujímalo ako dobro zvíťazilo nad zlom, ved by tkáči sociálnych sieti nič nezarobili :D
18.12.2021 - 13:53:38
02
No vidis, to ma nenapadlo. :)
18.12.2021 - 14:10:44
00
Bukovský si to zaslúži bez pardonu,
pri ňom neplatí - Nerobme druhým to, co nechceme aby robili oni nám, keďže je to manipulátor profesionál, ktorý sa tým živí :)
18.12.2021 - 14:32:11
14
https://www.hlavnespravy.sk/hribov-kaviarensko-zabavny-podnik-v-ktorom-sa-pocas-zakazu-vychadzania-opil-aj-poslanec-seliga-opat-porusil-pandemicke-opatrenia/2796818

https://domov.sme.sk/c/22806715/hribov-klub-opat-porusil-pandemicke-opatrenia.html

Ktoby to na toho Hríba povedal že je taký dezolat 😎😂
18.12.2021 - 15:42:18
01
hríb môže, to je predsa ich človek... stále platilo a platí, že všetcia sme si rovní, a podaktorí rovnejší... ;-)
18.12.2021 - 16:52:03
00
double napísal:
Tak mozno mate pravdu ze sviatky to mega zrychlia ale aj tak narozdiel od UK kde je vsetko otvorene u nas to tak nieje tak cakam ze to pride ocosi pomalsie. Naviac som zatial v klude kedze neposiela ta mutacia az tak vela ludi do nemocnic.


aj ked posiela menej ludi do nemocnic - rozumej mensie percento. tak pri takej explozii to celkovo moze byt na pocty kusov ovela vyssie cislo a hlavne to nebude rozlozene v case a bum a vsetko naraz...
tak jednotlivci sa asi nemusia tak obavat ale nemocnice urcite ano
18.12.2021 - 16:55:49
00
Hosť napísal:
K 31. decembru 2020 mala Slovenská republika 5 459 781 obyvateľov.
K 30. septembru 2021 mala Slovenská republika 5 452 025 obyvateľov.
Zachraňujeme životy!
Vláda SR.

Pozn: Keďže celkový počet obyvateľstva zahrňuje aj (i)migráciu, ku koncu roka sa môže prirodzený úbytok obyvateľstva vyšplhať aj na päťciferné číslo. Proste taká Turzovka a Vrútky zmiznú z mapy.


A bytov/domov dostupnych na realitnom trhu stale malo :D
18.12.2021 - 17:14:23
01
madbugie napísal:
hríb môže, to je predsa ich človek... stále platilo a platí, že všetcia sme si rovní, a podaktorí rovnejší... ;-)

Ty o com zase tocis? Koho clovek? Nezaplatil, tak ho zdrzali policajti a dalej sa postupuje podla zakona. Co by si si k tomu este predstavoval? Kde tu opat vidis krivdu na tvoj ucet?
18.12.2021 - 17:20:44
06
Volodja napísal:
Ty o com zase tocis? Koho clovek? Nezaplatil, tak ho zdrzali policajti a dalej sa postupuje podla zakona. Co by si si k tomu este predstavoval? Kde tu opat vidis krivdu na tvoj ucet?

Prišiel na políciu sám. Podľa polície je to v núdzovom stave nie na pokutu ale na basu.
18.12.2021 - 17:58:01
00
Tak keď tento otvárač podniku ma dostať podľa teba žalar , čo by mal vyfasovať burič a rebelant na ptotištatne protesty Fico , Kktleba , Mazourek a retard Blaha ? Doživotie ? … v Čínsku by už bol naložený v popravčej dodávke , o ktorej tu už bola reč . Majme skutočne jeden meter vás , teda teba a madbugiho poprosím …
18.12.2021 - 19:00:56
01
Ramon1 napísal:
Tak keď tento otvárač podniku ma dostať podľa teba žalar , čo by mal vyfasovať burič a rebelant na ptotištatne protesty Fico , Kktleba , Mazourek a retard Blaha ? Doživotie ? … v Čínsku by už bol naložený v popravčej dodávke , o ktorej tu už bola reč . Majme skutočne jeden meter vás , teda teba a madbugiho poprosím …

To podľa polície. Podľa mna to je možno priestupok. A poviem otvorene, tiež chodím do niektorých podnikov aj teraz ✌️😜
18.12.2021 - 19:18:06
00
Osobne sa najviac teším na tie vysvetlenia, prečo je toto na basu a napríklad blboburger je hrdinský protisystémový boj. Aby nedošlo k omylu, oba prípady považujem za porušovanie pravidiel a nevidím dôvod na žiadne úľavy.
18.12.2021 - 19:21:13
05
gebula napísal:
Osobne sa najviac teším na tie vysvetlenia, prečo je toto na basu a napríklad blboburger je hrdinský protisystémový boj. Aby nedošlo k omylu, oba prípady považujem za porušovanie pravidiel a nevidím dôvod na žiadne úľavy.

Hollywood to stihol mimo núdzového stavu. V prvej či druhej vlne sa im podarilo v zrýchlenom konanin odsúdiť majiteľa Tralkapubu z východu tak si myslia že to skúsia z ďalšími.
Edit video od dannyho na tuto tému https://youtu.be/nAQfQvrDuzk
18.12.2021 - 19:27:29
00
keyboard_arrow_up