test ako test, domáci samotest vs test v práci vs momka ... jediný iný je potom pcr
19.01.2022 - 11:58:42
00
Ale no tak … určite ti vytrú rypák v profesionálnej MOMke lepšie ako doma Feďo sám sebe pred zrkadlom 🤷🏼‍♂️ … či ?!
19.01.2022 - 12:34:01
00
určite :) ale z pohľadu vyhlášky, nikde som nezachytil spomenutý kvalitatívny rozdiel, hlavne ide o to, že sovička môže do posilky a nemusí vyplakávať
19.01.2022 - 12:35:31
00
Nejdem, lebo pri mojom šťastí príde tam kontrola opise si moje meno pozrú či som sa bol testovať a ešte budem platiť pokutu..no môžem to okaslat
19.01.2022 - 12:42:34
00
TdF bez nezaočkovaných
https://sportky.zoznam.sk/c/285421/dotkne-sa-to-aj-sagana-a-jeho-rivalov-tour-de-france-ci-pariz-nice-bez-nezaockovanych-cyklistov
19.01.2022 - 12:46:20
01
Tak co, covid konci a vraciame sa postupne do normalu? Anglicania nam napovedia...

Anglie zruší koronavirové restrikce, včetně povinných roušek a covidpasů
19.01.2022 - 15:16:10
03
Príloha:
confused.jpg
confused.jpg 75.36 KiB thumb_up0thumb_down

19.01.2022 - 15:19:01
02
ukradol som si z netu...

21 vecí, ktoré som sa dozvedel (alebo potvrdil) o ľudstve počas "pandémie":

1. Väčšina ľudí sa radšej pridá k väčšine, ako by mala pravdu.

2. Najmenej 30 % obyvateľstva má silné autoritárske sklony, ktoré sa objavia, keď sú k tomu ideálne podmienky.

3. Strachu zo smrti konkuruje len strach zo spoločenského neprijatia, ktorý môže byť ešte silnejší

4. Propaganda funguje rovnako dobre dnes ako pred 100 rokmi. Prístup k neobmedzeným informáciám neurobil priemerného človeka múdrejším.

5. Médiá, vláda a všetci, ktorí sa na nich spoliehajú, môžu a budú politizovať všetko.

6. Mnohí politici a veľké korporácie ochotne obetujú ľudské životy, ak to znamená politické alebo finančné výhody.

7. Prevažná väčšina verí, že vláda koná v najlepšom záujme ľudí. Dokonca aj mnohí z najhlasnejších kritikov.

8. Keď sú ľudia o niečom presvedčení, radšej urobia kompromis, ako by mali priznať, že sa mýlia.

9. Keď sú ľudia dostatočne vystrašení, autoritárstvo nielen akceptujú, ale ho aj vyžadujú.

10. Ľudí možno pomerne ľahko vychovávať a trénovať, aby zmenili svoje správanie - k lepšiemu alebo horšiemu.

11. Ľudia, ktorí sú odmietaní a zaraďovaní medzi "konšpiračných teoretikov", sú nezriedka dobre sčítaní ľudia, ktorí jednoducho predbehli prijatý naratív.

12. Ľudia si viac cenia bezpečnosť ako slobodu. Aj keď sa im ukáže, že "bezpečnosť" je ilúzia.

13. Adaptácia vždy prebieha obojstranne a keď sa raz dostaví zotrvačnosť, je veľmi ťažké vrátiť ľudí späť do "normálu".

14. Značné percento obyvateľstva sa rado podriaďuje.

15. Veda sa na Západe vyvinula do podoby sekulárneho pseudonáboženstva s miliónmi veriacich. Toto náboženstvo nemá nič spoločné s vedou.

16. Ľudia sa viac zaujímajú o to, aby vyzerali, že robia správnu vec, než o to, či ju skutočne robia.

17. Politici, médiá a zdravotníctvo sú skorumpované na mnohých úrovniach. Vedci a lekári sa dajú podplatiť rovnako ľahko ako politici.

18. Ak sú ľudia dostatočne pohodlní, nebúria sa. Milióny ľudí môžete udržať v pokore, kým im budete brať práva tým, že im dáte peniaze, jedlo a zábavu.

19. Ľudia sú ľahostajní a málo ostražití voči zneužívaniu zo strany vlády.

20. Je ľahšie niekoho podviesť, ako mu ukázať, že bol podvedený.

21. Väčšina ľudí je úprimne súcitná a myslí to dobre - to je dobrá vec.

V dôsledku toho má mnoho ľudí problém pochopiť a prijať, že v iných ľuďoch, vrátane našich "vodcov", môže byť zlý úmysel - a to je nevyhnutne zlé.
19.01.2022 - 15:22:12
05
skorpion napísal:
Tak co, covid konci a vraciame sa postupne do normalu? Anglicania nam napovedia...

Anglie zruší koronavirové restrikce, včetně povinných roušek a covidpasů


poopravil by som to covid konci na omikron konci... kludne moze prist cosi ine este
kazdopadne su na tom dobre, zaockovali co sa dalo, prezili vlnu a momentalne mozu oddychovat kym nepride daco ine...
19.01.2022 - 15:37:46
00
aktualne z CR: Vláda právě zrušila povinné očkování pro vybrané profesní a věkové skupiny
19.01.2022 - 16:03:13
00
samozrejme, ze moze prist nieco ine. Ale zatial to vyzera, ze tie varianty idu "dobrym smerom". Chcem zostat mierne optimisticky (nie pozitivny, ako sa casto v tejto suvislosti dost nestastne hovori :-) )
19.01.2022 - 16:15:00
03
kategorie deti stupla pozitivita za 4 dni na dvojnasobok, ochvilu nasleduju rodicia no a potom to uz bude krizom krazom vsetko hlava nehlava
19.01.2022 - 16:22:20
00
kedže predchádzajúci úsmevno-smutný príspevok bol vyhodnotený ako ofenzívny... tak prisolíme... :D :D :D

tiež požičané z webu, ale niečo na tom možno bude...

Prílohy:

plandemia.jpg
plandemia.jpg 118.98 KiB thumb_up0thumb_down

19.01.2022 - 17:23:02
02
čo bolo na tých kydoch úsmevné .....?
a na tomto tiež.
fakt to tu nemusíš zasierať každým nezmyslom na ktorý natrafíš.
19.01.2022 - 17:26:29
014
madbugie napísal:
kedže predchádzajúci úsmevno-smutný príspevok bol vyhodnotený ako ofenzívny... tak prisolíme... :D :D :D

tiež požičané z webu, ale niečo na tom možno bude...

Ked pre vakcinu funguje biely trh (otazne, ci je to vobec trh, ked mas tu vakcinu zadarmo), cierny pren nema dovod vzniknut. Ci ako si to predstavujes- inzerat na bazosi, ze predam Comirnaty, ktore mozete mat zadarmo, za 0,00003BTC?
Plus ten cierny trh vznika tazko, ked sa produkt neda zohnat/vyrobit len tak hocikde. Dokonca ani tu v Dubravke miestni varici nezvladaju mRNA vakciny, aspon zatial nie.


Naposledy upravil Zoidberg dňa 19.01.2022 - 18:25:08, celkovo upravené 1 krát.

19.01.2022 - 17:41:21
12
keyboard_arrow_up