Dezinfekcia na podlahy v testovcích miestnostiach má obsahovat 80% alkoholu. Toto ked sa dozvedia niektorí naši spoluobčania.
Samotný testovací zákrok je vraj trocha nepríjemný. Možno by sa mohlo niečo z toho podlahového roztoku vyčlenit na jeho spríjemnenie. :D
21.10.2020 - 22:52:07
00
Ajajaj.....17 nových potvrdených úmrtí na pľúcnu formu....a nielen starí ľudia....a to berte do úvahy, oneskorenie s akým sa to dostáva do štatistiky....na prelome mesiacov ešte uvádzali aj dátum úmrtia a bolo to s oneskorením cca 3 týždne.....teraz /radšej?/ neuvádzajú.....dosť výrazný aj nárast hospitalizovaných.... pretestujú ešte Oravu a Bardejov a potom to zrejme lock-nú.
22.10.2020 - 00:21:56
00
Urcite neboli len za dnes tie umrtia. Pred chvilou som si precital: „Opatrenia, ktoré sme prijali, sa už mali prejaviť, ale vôbec to nezabralo. Ten protivietor je veľmi silný. Je tu rozhodnutie, či pôjdeme do celoplošného testovania, alebo lockdownu. Dnes pandemická komisia zrejme odporučí, aby sme rýchlo zatiahli ručnú brzdu,“ povedal Matovič.
Rad by som vedel, ake opatrenia mal na mysli. Dufam ze nie 15 m2 na osobu a ruska vonku. Este ako tak, zmysel dava zakaz hromadnych podujati, ale gro sirenia je v blizkych kontaktoch, rodina, kamarati, praca. Presne tento scenar som predpokladal, akoze opatrenia, samozrejme bez dopadu na pokles a nasledne lockdown. Nikto lucidny v tom ich korona tyme snad nepredpokladal, ze po tychto opatreniach krivka narastu poklesne.
22.10.2020 - 01:02:02
00
Tak to si píš, že to nie sú čerstvé úmrtia, lebo do štatistiky idú až po pitve a laboratórnych vyšetreniach vzoriek odobratých pri pitve....no a určite to potom ešte na ministerstve posudzujú, či to dajú do štatistiky /spĺňa to ich kritéria/ alebo nie.....ako píšem-na prelome mesiacov ešte uvádzali aj dátum úmrtia a bolo to s oneskorením cca 3 týždne.....teraz /radšej?/ neuvádzajú...
Podľa mňa aj toto je jedna z príčin, prečo veľa ľudí nedodržiava nariadenia a nadáva- lebo nevedia skutočný rozsah- a to je chyba tých, čo tie informácie poskytujú, zle to majú vymyslené
22.10.2020 - 01:15:56
10
Mna zaujíma aký majú plán po lockdowne. Všetko sa zavrie na nejaké tri týždne a potom čo ? Vírus sa zľakne dementovica a zmizne ? Koľko bude ešte tých lockdown debilit ? Každý pol rok ? Ak ten lockdown bude , tak ja môžem povedať , že s určitosťou prídem o prácu , keďže pracujem v malom športovom obchode , a toto už zrejme neprežijeme . Už som z toho covid šialenstva unavený.
22.10.2020 - 06:49:38
04
tie úmrtia sú tak do mesiaca dozadu.Chlapci užite si ešte bicykel lebo zákaz vychádzania sa blíži bez výnimky pre všetkých.Odhadujem najneskôr počas budúceho týždňa.Ešte otestujú oravu,aby sa aj armáda predviedla v čiastočnej mobilizácií a potom lock.
22.10.2020 - 06:49:43
00
Pocas lockdownu by mal klesat pocet infikovanych a uvolnia sa obsadene nemocnice. Potom sa to moze znova uvolnit a dufat, ze pride mensia vlna. Nic ine za tym nie je. Lockdown nie je liek.
22.10.2020 - 06:54:35
01
triki napísal:
tie úmrtia sú tak do mesiaca dozadu.

Niekedy boli, teraz je potrebne sirit strach a paniku, tak mozno zverejnuju aj tie este nepotvrdene pitvou vramci sloganu "cim viac, tym lepsie". Kedyze zomrel lekar z oravy? Pochybujem ze pred mesiacom....
Ak by zverejnovali datum umrtia a pocty podla okresov (zacali len podla krajov ci je niekde aj informacia podla okresov?) tak by mozno bolo menej konspiracii.
22.10.2020 - 07:01:23
00
Treba vyčkať a nejako prežiť do plošného testovania ... Brazília už teraz nakúpila čínsku experimentálnu vakcínu v počte 40milionov + kusov . Treba vydržať . Áno bude sa zatvárať , otvárať a pičvať hlavne na dementov pre ktorých sa musí zatvárať ... dávajú nedisciplinovani ľudia iba jedine zmysluplne riešenie na súčasnú koronu . Ak nechceme veľa mŕtvol , lockdown je jedine účinne riešenie keď už sa tak prudko rozbehne .
22.10.2020 - 07:03:47
04
bolo obdobie keď zverejňovali aj deň úmrtia,teraz to nedávajú.Ale určite dva týždne to budú cca.Určite nezomrelo včera 17 ľudí.
Bohužial matelko žne to čo zasial.Vládne formou chaosu a tak to aj vyzerá.
btw.brazília nenakúpi čínsku vakcínu povedal Bolsonaro.
Írsko má už druhý lock a tento bude trvať 6 týždňov.
Treba porozmýšľať komu celý tento bordel na svete vyhovuje....
22.10.2020 - 07:05:52
00
podľa mňa je to príprava na mimozemskú inváziu. Ďalšie návrhy?
22.10.2020 - 07:14:10
010
triki napísal:
Treba porozmýšľať komu celý tento bordel na svete vyhovuje....

komu?
22.10.2020 - 07:14:50
00
aj mimozemšťania sú komanči...divné kam to až dorazilo.

https://ekonomika.sme.sk/c/22513410/zotavovanie-cinskej-ekonomiky-z-pandemie-koronavirusu-sa-zrychluje.html
22.10.2020 - 07:15:46
00
Minikin napísal:
Niekedy boli, teraz je potrebne sirit strach a paniku, tak mozno zverejnuju aj tie este nepotvrdene pitvou vramci sloganu "cim viac, tym lepsie". Kedyze zomrel lekar z oravy? Pochybujem ze pred mesiacom....
Ak by zverejnovali datum umrtia a pocty podla okresov (zacali len podla krajov ci je niekde aj informacia podla okresov?) tak by mozno bolo menej konspiracii.


Vidím, že si si to šírenie paniky vzal k srdcu. Tvoj príspevok je toho dôkazom. Samé možno, ...nepotvrdené... pochybujem ...
Žiadne fakty, len tvoje pochybné úsudky z pozície "odborníka"
Takže ja ťa poopravím: bolo by menej konšpirácíí, keby bolo menej tvojich príspevkov.
22.10.2020 - 07:36:20
06
triki

Si písal, že “treba porozmýšľať, komu celý tento bordel na svete vyhovuje”

Ty si už určite svoj diel dôkladného rozmýšľania a analýz na dnešný deň vyčerpal, tak prosím povedz aj nám mentálne jednoduchším, komu status quo vyhovuje ?

Prirodzene, o Sorosovi, židojašteroch, farmafirmách, Rusoch, mimozemšťanoch, a čipovacich komplotoch ako správny Slovák už dávno viem. Len reku, či ešte niekto okrem nich to tu náhodou cielene neriadi....👍😊
22.10.2020 - 07:41:25
02
keyboard_arrow_up