mirko: nepuka ti nahodou stred na kolese? skus si to dotiahnut riadne,zvyknem kazdy 5-6ty vyjazd riadne dotiahnut nanovo koleso,aj tam bol kedysi u mna problem
06.08.2012 - 12:31:15
00
No včera som si urobil 120 km okruh išlo ma poraziť s toho tuk tuk tuk človek pokiaľ nemá slúchadla na ušiach proste na to chytí nervy ..... tak som prišiel domov vyčistil som všetko komplet odmastil čo sa dalo vyfúkal so silným kompresorom a od znova namastil a okolo kľuky som striekol ešte kusa spreja na mazanie ...dnes som si dal radu stupákov cca 80 km ani pri jeeeeednom zábere nebolo počuť ťuknutie ...proste krása prehadzovačka radi suprovo, bicykel tichý počuješ len plášť ako trie o asfalt, stabilný a neskutočne ľahký ...dnes som opravdivo cyklisticky vyžil :) .... a to počasie prajem to každému :) ..... P.S -ďakujem veľmi pekne za rady a za ochotu sa zaoberať mojím problémom
06.08.2012 - 21:06:21
00
Hehh radoval som sa predčasne s vyriešeného problému .... včera mi to začalo robiť zas a ešte hlučnejšie no bol som nasraný že nový bike a vydáva také zvuky, ale kapol som na to ..predstavte si že to bolo v pedále ....rozobral som ho a uvidel som tam prázdne miesto pri guličkách .... vo výrobe zabudli dať do uloženia jednu guličku, ktorá vydávala ten zvuk ..tak pre istotu som rozobral obidve premastil ich a do pedály kde chýbala gulička som ju doplnil zo starej už použivanej a teraz ide tichučko som rad že problém bol len v pedále .... no čo s toho že bike kupiš kvalitný ked padaly su šmejdy a potom zneprijemnuju cestu
08.08.2012 - 13:54:34
00
o aké pedále sa jedná?
08.08.2012 - 23:08:14
00
keyboard_arrow_up