Fčul bucte múdry.
Cez pracovný týždeň od 8:30 - 19:00 hod v práci
Sobota zvyčajne 9:00 - 12:30 hod v práci
Nedela Stihnúť všetko zameškané sa mi nedarí.
Rady tipu zmeň prácu neakceptujem.

Tréning by som ani nepotreboval. Stačilo by mi keby som mohol každý víkend chodiť na maratóny. hehe
30.10.2007 - 17:41:01
00
Môj harmonogram:

cez týždeň: 8:00 - 18:00 v práci
sobota: 1-2 krát do mesiaca 8:00-13:00 v práci
okrem toho za tento rok absolvovaných 6 svadieb (chvalabohu cudzích :twisted: ), t.j. 6 víkendov stratených
celkovo najazdených asi 2000 km, z toho 5 maratónov

Asi sme na tom viacerí podobne. Preto som kúpil trenažér a ak sa nedá z nedostatku času alebo pre počasie jazdiť, budem šlapať na ňom.
30.10.2007 - 17:46:55
00
a ist pred pracou sa neda?
30.10.2007 - 17:49:08
00
svjetilko si kup a jazdi v noci ;)
spat budes v hrobe :-P
30.10.2007 - 17:51:37
00
To nie je ono, ak aj vyrazíš o šiestej ráno, do siedmej toho moc nenajazdíš, potom rýchlo sprcha a ešte sa ponáhľať do práce... Viac stresu ako zábavy... A ak náhodou dostaneš defekt, máš po prémiách.

To už skôr to nočné bikovanie, stačí dobré svetlo a dobrý parťák. Akurát síl je už večer pomenej.


Naposledy upravil dutchman dňa 30.10.2007 - 17:55:05, celkovo upravené 1 krát.

30.10.2007 - 17:53:23
00
Fčul bucte múdry.
Cez pracovný týždeň od 8:30 - 19:00 hod v práci
Sobota zvyčajne 9:00 - 12:30 hod v práci
Nedela Stihnúť všetko zameškané sa mi nedarí.
Rady tipu zmeň prácu neakceptujem.

Tréning by som ani nepotreboval. Stačilo by mi keby som mohol každý víkend chodiť na maratóny. hehe

zmen pracu

seriozne

zmen pracu ;)

nie? ok.

tak prajem pevnu volu sadnut na 2 hodky na trenazer po prichode z prace pripadne kup sigmu a hura na 2 hodky na bike. a ani to nemusi byt kazdy den :)
30.10.2007 - 17:55:01
00
ked nie rano tak potom ked sa vratis z prace
30.10.2007 - 18:05:01
00
Stacionárny bicygl ? Tudy cesta nevede. Akosi sa vytratí radosť z jazdy.
Svetlo? V lese sa potme bojím a na ceste by ma aj tak niekto nabral na kapotu.
Skoro ráno na bicykel? Ehm, lenivosť a ranná ospalosť mi to nedovolí, ale skúsim sa o tom ešte porozprávať so svojim telom.
Zmeniť prácu? To sa nedá. Robím to rád a na svojom.

Aj tak ďakujem za odpovede a čakám na ďalšie.
Hlavne nech je veselo!
Poprípade popíšte o svojej vlastnej zaneprázdnenosti a stave v akom fungujete.
hehe
30.10.2007 - 18:08:18
00
nie som na tom ovela lepsie ako Turbi, jazdim prevazne od siestej do siedmej rano, ako pise dutchman, u mna je to cesta do prace a poobede z prace, a boli aj defekty, akuratze mam to vacsinou po rovine, takze i zasaltujem aspon na martonoch, aj ked tento rok len na dvoch :-)
30.10.2007 - 20:32:49
00
Stacionárny bicygl ? Tudy cesta nevede. Akosi sa vytratí radosť z jazdy.


Dnes som prvykrat upevnil bike do trenazera a praveze to bola celkom zabava.

Najma ked som zbadal zdeseny vyraz tvare mojej drahej pri tom ako som to roztocil na 65 km/h :twisted: Pripominalo to zvuk startujuceho vrtulnika...

Inak pri spravnej zatazi je to celkom narocne, po 25 minutach mi pre prvy raz aj stacilo 8) Od zajtra zacinam jazdit treningove programy. Barenyi a Oprencak, traste sa :D :D :D
30.10.2007 - 23:10:09
00
Cely tyzden som na intraku ked som cez vikendy doma jazdit nemozem lebo mam od prazdnin zlomenu vidlu, aspon chodim hravat paintball cez tyzden ked to vida...
31.10.2007 - 00:15:09
00
no Turbi:
ako podnikateľovi ti neostáva NIČ iné len prijat najvačšieho nepriateľa
podnikateľa = ZAMESTNANCA
a pravidelne medzi treningom, najlepšie vždy v inom čase ho nenápadne-nápadne, ale dôsledne kontrolovať :-)
ale aj tak ... ked ho všetko naučíš .... zoberie nohy na plecia, založi si vlastný kšeft a "pretiahne" ti minimáne polku zákazníkov
ale aj TAK po 2. ti prajem veľa úspechov :-) a chuti do tréningu
31.10.2007 - 07:31:15
00
Nadviažem na LL. Už som to v ktorejsi téme raz spomínal. Každému SZČO abo väčšiemu podnikateľovi vždy odporúčam aspoň si prečítať knihu Michaela Gerbera "Podnikatelský mýtus". Myslím si, že je to biblia podnikania. A mala by byť vo vlastnom záujme súčasťou knižnice každého, kto nie je v radoch zamestnancov. Dá sa zohnať aj v kníhkupectvách aj cez net. V prípade núdze ju mám aj v doc formáte. Môžem poskytnúť na požiadanie, ale lepšie je kúpiť si ju.
Pre tých, ktorí podnikajú a xcú ešte aj bajkovať a nemajú čas, je táto kniha absolútne potrebná. :twisted:
31.10.2007 - 08:22:24
00
Dutchman - ten vrtulník sa mi páči,len nemám poriadnu pristávaciu dráhu. To mám investovať do pozemkov a nehnutelností? Samotný vrtulník pokiaľ to nie je ten ultraľahký "ľahko odfúknutelný" tiež dačo stojí, qua.
Ale nepochybujem že sa dá na stacionárnom chytiť svalovica a kolaps organizmu.
LL - Zamestnanec je riešenie a som si aj povedal že zvýšim obrat o cca melón a dám možnosť nejakému zamestnancovu zrealizovať jeho sny. /Dôvody ako to môže dopadnúť si už naznačil. hehe/ Obrat som zvýšil no zamestnanca nenašiel. hehe
Pisosip - Zapisujem si. Podnikateľský mýtus. Zohnať, prečítať, založiť hneď vedľa biblie a znova prečítať. /musím ale dokúpiť aj tú bibliu, bo já pohan ani totok nemám/

Čakám na ďalšie postrehy.
31.10.2007 - 09:43:48
00
No kazdy z nas pride na tu krizovatku kde sa musi rozhodnut, ktorym smerom chce, aby sa jeho zivot uberal.

Ci budes zit pre pracu, mat super karieru, super plat, super byt/dom, super auto ale nula casu na konicky, na rodinu, na bike ?

Alebo pohodovu pracu s primeranou placou kde budes robit do 4tej max 5tej ale budes mat cas po praci pojazdit, zahrat futbal so synom, ist sa prejst s manzelkou do lesa. ale budes jazdit na 5 rocnom aute, tiesnit sa v 3-izbaku, roky snivat o novom biku.

Vies, mam vela kamaratov, ktori maju jeepy, audiny a su aj akoze sportovci, maju vsetko nacinie, super biky, skialpy a vsetko, ale dostanu sa k tomu tak max. raz do mesiaca... tak naco je to potom dobre ?
31.10.2007 - 12:56:08
00
keyboard_arrow_up