lol canopus ma pravdu :D nemozes ist v takom stave na valce. staci jedno zavahanie a si fp...
predaj ich na bazare a kup si obycajny trenazer ;)
25.11.2012 - 21:24:42
00
Valce si necham a kupim trenazer:)....nema niekto na predaj?
25.11.2012 - 21:56:38
00
Preboha, to ti radia tí, čo na valcoch nikdy nesedeli, možno ich ani nevideli, maximálne na obrázku, prípadne na youtube...
25.11.2012 - 22:44:23
00
Preboha, to ti radia tí, čo na valcoch nikdy nesedeli, možno ich ani nevideli, maximálne na obrázku, prípadne na youtube...

počkaj, ale trenazerik je na lahku jazdu bezpecnejsi, tiez som lahko pred rokmi tocil ako rehabku. (vsak z valcov by som sa zdrbal...siel do spitalu znova...)
nech si kupi, to mozes potom aj pit a nespadneš !
25.11.2012 - 22:54:46
00
no asi tak, ist s pochramanym kolenom na valce... fakt staci mensie zavahanie, pichnutie abo co a ak sa aj nezdrbe tak moze zle stupit a este viac si ublizit. neriskoval by som
25.11.2012 - 23:01:11
00
Absolvovala som tiez artroskopiu-vnutorny meniskus,cast odstranili. Potom neboli ziadne bolesti,ake udavas. Co sa tyka cvicenia,trenazer mala zataz 15 min,postupne pridavat cas,nie zataz. Hlavne plavat,pri meniskoch idealne kraul,alebo znak kvoli vytacaniu kolien nie prsia. Na bike som sadla az po 4 tyzdnoch,aj to nie hned kopce. Nic neunahli,ked mas pochybnosti,co sa tyka bolesti,treba ist za lekarom a povedat mu to.
25.11.2012 - 23:34:42
00
Dakujem Silva
26.11.2012 - 09:23:02
00
Preboha, to ti radia tí, čo na valcoch nikdy nesedeli, možno ich ani nevideli, maximálne na obrázku, prípadne na youtube...
ty si teda riadny OT: uz ta vidim,ako si ty velky Jozko isiel po operacii tvojho kolienka po 2 tyzdnoch na valce,to by som sa teda dobre pozrel a dobre zasmial.....
26.11.2012 - 10:47:41
00
Sadnes na kolo rukou sa pridrziavas napriklad steny a pomalicky sa snazis nohu tocit a rozhybat koleno.Pomalicky robis len kruhovy pohyb.Tak som to myslel a nie ze som hned tocil 100otacok za minutu:)Ked nemas trenazer tak nic ine sa vlastne na kole ani neda robit.Mna skor zaujimali Vase pocity v stehne ci nemal niekto tie krce v noci alebo pocas dna.Dakujem vsetkym za reakcie.
26.11.2012 - 11:44:42
00
tonito drzim palce, nech sa to dobre zhoji, v kazdom pripade to operovane koleno uz nebude nikdy 100% schopne zataze .
Mne napriklad vadi beh, ten som vynechala uplne, lyzovat sa s tym da, pokial vyslovene nevyhladavas bubny, horska turistika je tiez problematickejsia. Jedine co je pozitivne a zostava je jazda na biku, ale tiez som uz zvolnila, a jazdim radsej lahsie prevody.
26.11.2012 - 11:50:24
00
mn beh,plavanie,bajk nevadi...vsetko ostatne ano :(,vyriesi to az plastika
26.11.2012 - 12:37:08
00
tonito, ja som mal skor problem so zadnym stehennym svalom, postupne som sa ho snazil natahovat, dodnes ale citim, ze je nejaky stuhnuty, ale navadi mi to pri nicom...
a ako ste tu spominali, plavanie (kraul), resp. akykolvek pohyb vo vode, bicykel ale len stacionarny a najma cvicenie na bosu... to je myslim zaklad rehabilitacie...
ja ako som spominal, som si dal urobit menisky, chupavku a krizny vaz v jednej operacii a mozem to len a len odporucat, rehabilitacia bola dlha, ale teraz sa citim s kolenom vyborne, plavanie, bicykel je samozrejmost, hram basketbal, turistika, lezenie a najma lyzovanie (skialp)... nejake narocnejsie zlaby som este neskusal, to az tuto zimu chcem...
canopus cim skor si to das do poriadku, tym lepsie, pokial teda uvazujes nad tou platikou...
tak vela zdaru Vam prajem...
26.11.2012 - 13:11:25
00
ty si teda riadny OT: uz ta vidim,ako si ty velky Jozko isiel po operacii tvojho kolienka po 2 tyzdnoch na valce,to by som sa teda dobre pozrel a dobre zasmial.....
26. 10. 2006 mi robili plastiku, 3. 12. 2006 som si dal 10,6 km na cesťáku. To som však už vyše týždňa v rámci rehabilitácie skúšal točenie na ergometri. Do konca roka som najazdil vyše 160 km. Bola však vynikajúca zima - suchá a teplá. Keby bolo tak, ako teraz, tak by som bol točil na valcoch.
Artroskopia je menej problémová, možno už po dvoch-troch týždňoch sa dá točiť.
26.11.2012 - 20:36:50
00
keyboard_arrow_up