marseluspp napísal:
Zase konšpirujete páni miesto toho aby ste sa snažili porozumieť mojim slovám.

Je také príslovie...
Hádzať perly sviniam.
22.12.2023 - 04:45:17
00
Marli, stávaš sa odborníkom na svojské vysvetľovanie mojej osoby.
Vidím že ťa drží fixný stihomam mojej osoby a je to až nezdravé. Naviac máš myšlienkové pochody podobné starovekej inkvizície so snahou niekoho označiť , presvedčiť ostatných o svojej pravde o mne a potom literárne upáliť - a to už je nebezpečné. Vidím temnotu v tvojej duši.
Takí ľudia potom narobia veľa škody vo svojom okolí z dôvodu nezvládnutého hnevu. Príkladov je v okolí viac než dosť.

Štatisticky je preukázané že kde sa objavíš, moje príspevky sú zablokované a na to som už poukázal v iných témach. Takže už s kľudom môžem povedať že si záškodník a nedivil by som sa keby si bol aj inak aktívny škodiť poza chrbát iným členom fóra .... pracuj na sebe kým je ešte čas. Sme tu na tejto zemi aby sme sa rozvíjali a zlepšovali svoje vlastnosti a nie aby sme šírili okolo seba prízemné myšlienky.

Pozdvihni svoje vedomie a nauč sa vnímať tú hlbšiu krásu prírody o ktorej hovorím. Aj stromy majú dušu a aj s nimi sa dokážeš skamarátiť a vzájomne si vymieňať energiu. A vec že čo im dáš, to ti 10 násobne vrátia späť. Navzájom sa totiž všetci potrebujeme.

Vždy je ľahšie pre nízke bytosti ťahať tie vyššie dole na svoju úroveň ako keby mali zapracovať na svojom rozvoji a dostať sa na úroveň vyššiu. Ak nemáš stupeň porozumenia na moje úvahy, tak na nich nereaguj. Celkom chápem Galilea akých ľudí mal okolo seba keď vyhlásil že zem je guľatá :)

RS955i- dlho som ťa nestretol, vidím že si dostal rozum dávnejšie predomnou ;) Je až neuveriteľné koľko negatívnych bytostí sme si tu užili ..
22.12.2023 - 07:53:07
00
stáva sa s teba Dušek...
22.12.2023 - 08:09:05
10
Neviem čo tým myslíš, ale vždy lepšie ako bezdušek :)
22.12.2023 - 08:18:57
00
bezdusek ma aspon sancu na opravu defektu, Dusek je bez nadeje...
22.12.2023 - 13:06:11
01
Pre tych co mali vyhrady voci navstevnemu poriadku TANAPU ... https://mytatry.sme.sk/c/23296236/chcete-zmenit-navstevny-poriadok-tanap-u.html do 31.3. je mozne zaslat pripomienky.
16.03.2024 - 19:14:53
01
keyboard_arrow_up