Podobné sa mi stalo, keď som chodila na vysokú na bicykli a to bolo ešte v roku 2001 :) Po chodníku pomaly od Riazanskej okolo kasární po Vajnorskej a pred odbočkou na Odbojárov ma jedna babka začaka mlátiť dáždnikom a kričala Ty galgan, však nás tu všetkých zabiješ. :D A to som stála a čakala na priechode kým prejdu autá :D :D doteraz si to pamätám ako keby to bolo včera.
24.04.2024 - 09:42:30
03
Dnes som v Detve na cyklochodniku skoro zrazil mamicku s kocarom. Trochu som urobil chybu, ze som necinkol vopred, ale sla pekne po pravej strane (sice naopak, ale ok)
Ked som bol od nej 5 metrov nahle zacala menit pruhy a ja som siel do fleku. Vsetko nastasite ok, vyskoll som ju, pre poreco meni pruhy a este na cyklochodniku, ked hned vedla ma obyc. chodnik a siel dalej. Aspon bola pekna :)
30.04.2024 - 20:36:12
00
Ja som pred hoďkou takmer zrámoval deti na kolobežkách, ktoré vybehli spoza rohu bytovky. Bol som na chodníku ktorý ústi na parkovisko za tým domom, čiže asi moje maslo. Našťastie som to ubzdil, zadné vo vzduchu, ťažisko na prednom kolese...klasika. Decká vysmiate ako keby sa nechumelilo :)
30.04.2024 - 20:52:07
00
Jj, ona sa tiež zmohla len na nemý úsmev od ucha k uchu.
30.04.2024 - 20:56:40
10
To ja som dnes zachránil jedno dieťa a vlastne aj cyklistu. Na River Park promenáde (kade ináč nerád chodím v exponovaných časoch a v dobrom počasí) som spomaľoval až do takmer zastavenia potom ako som videl cca 2rocne dieťa padnúť na zem.Matka ho zdvihla, išli ďalej krížom cez zdieľaný chodník. Cyklista šiel za mnou pár metrov a asi nepochopil, prečo takmer stojím (asi 4 metre pred deckom). Skrikol som a on to ubrzdil... síce asi meter za parikom, no aj tých ten krik zamrazil a zostali stáť.
Takmer som mal aj videozaznam...-zial testovanej kamerke sa naplnila pamäť dnes ráno...

PS: a už len dodám, že pred nami sa pár sto metrov/sekúnd valil nejaký premotivovany vypatlany elektro jazdec, rýchlosťou určite nad 40 km/h
30.04.2024 - 21:36:57
02
keyboard_arrow_up