Kupil som si novy cestny bike, je dost drahy a tak sa trochu bojim, ci sa nemoze stat, ze ma niekto z neho zhodi a ukradne mi ho. Stretli ste sa niekto s niecim podobnym? Robi sa to vobec na Slovensku?
04.06.2006 - 13:36:31
00
no, asi ta nikto nezhodi ..... ale davaj si pozor, kam ho davas.... ja mam stastie, ze mam psa (dost velkeho :D) tak sa o bike nebojim, ani ked je v garazi..... ale aj ked to nieje drahy bike, tak si nan davam pozor.... ak by mi ho niekedy ukradli, a nasiel by som toho cur.ka, tak by som mu zlamal vsetky kosti v tele... 8)
04.06.2006 - 13:57:28
00
Kupil som si novy cestny bike, je dost drahy a tak sa trochu bojim, ci sa nemoze stat, ze ma niekto z neho zhodi a ukradne mi ho. Stretli ste sa niekto s niecim podobnym? Robi sa to vobec na Slovensku?


mozno pozeras vela americkych filmov, ale teoreticky to je mozne...zatial som to nikdy v zivote nevidel a ani o tom nepocul :)
04.06.2006 - 17:48:00
00
Uz som o tom pocul, ale iba v teoretickej rovine... Ja osobne sa toho nebojim, na to mas cestak, aby si v pripade nebezpecia dokazal rychlo zdrhnut, nie? :) Ale v okoli brezna sa boj, mate tam dost cigosov, aj ked oni nevedia ci je drahy alebo nie, im je to jedno, hlavne ze cosi corknu.
04.06.2006 - 17:53:25
00
Kupil som si novy cestny bike, je dost drahy a tak sa trochu bojim, ci sa nemoze stat, ze ma niekto z neho zhodi a ukradne mi ho. Stretli ste sa niekto s niecim podobnym? Robi sa to vobec na Slovensku?


mozno pozeras vela americkych filmov, ale teoreticky to je mozne...zatial som to nikdy v zivote nevidel a ani o tom nepocul :)


Uz som pocul. Ale islo o ukradnutie biku decku. Ne druhej strane isiel som raz (a viac nepojdem) Vranov-Kosice a vo Vechneci(?) je dlhe stupanie cez cigansku osadu. A v takej situacii ked popri tebe kraca zopar menej doveryhodnych spoluobcanov a pyta sa kolko stoji taky bike tak ti to jedno nie je.
04.06.2006 - 17:58:58
01
Uz som pocul. Ale islo o ukradnutie biku decku.


toto nepovazujem za normalnu kradez.

...A v takej situacii ked popri tebe kraca zopar menej doveryhodnych spoluobcanov a pyta sa kolko stoji taky bike tak ti to jedno nie je.


to ti verim, podobne som uz aj ja zazil.
04.06.2006 - 18:02:26
00
Ale inak som uz zazil jazdu cez cigansku osadu na maratone Jarna klasika, kde cigosi super povzbudzovali.

http://eubike.sk/portal/

Prílohy:

Komentár súboru: A dostali aj reklamu, 100m predtym mali aj reklamu campagnolo a drzali ju naopak, hore nohami.
JK-džiro.jpg
JK-džiro.jpg 28.87 KiB thumb_up1thumb_down

04.06.2006 - 18:20:03
01
Ale v okoli brezna sa boj, mate tam dost cigosov, aj ked oni nevedia ci je drahy alebo nie, im je to jedno, hlavne ze cosi corknu.

AJETO, tak v tomto si dobre zadrel. Nejde o Brezno, ani sa nejako všeobecne nezastávam cigáňov, ale čo sa týka krádeže bicyklov oveľa nebezpečnejší sú feťáci, výrastkovia(tí sú schopní sledovať ťa na biku až domov) a profesionálni vyberači pivníc a garáží. To väčšinou niesú cigáni.
04.06.2006 - 20:38:40
02
Ale v okoli brezna sa boj, mate tam dost cigosov, aj ked oni nevedia ci je drahy alebo nie, im je to jedno, hlavne ze cosi corknu.

AJETO, tak v tomto si dobre zadrel. Nejde o Brezno, ani sa nejako všeobecne nezastávam cigáňov, ale čo sa týka krádeže bicyklov oveľa nebezpečnejší sú feťáci, výrastkovia(tí sú schopní sledovať ťa na biku až domov) a profesionálni vyberači pivníc a garáží. To väčšinou niesú cigáni.


Tak to mám šťastie, že bývam na kopci a vo výšľape výrastkom ujdem :)
04.06.2006 - 22:00:54
00
AJETO, tak v tomto si dobre zadrel. Nejde o Brezno, ani sa nejako všeobecne nezastávam cigáňov, ale čo sa týka krádeže bicyklov oveľa nebezpečnejší sú feťáci, výrastkovia(tí sú schopní sledovať ťa na biku až domov) a profesionálni vyberači pivníc a garáží. To väčšinou niesú cigáni.


Nepovedal som ze nikto iny bicykle nekradne, ale v nadvaznosti so zhodenim ta z bicykla a s krajom okolo Brezna mi ako prvy napadli cigosi.
04.06.2006 - 22:18:10
00
to AJETO
brutal foto :D :D :D
tour de slovakia
04.06.2006 - 22:35:33
01
Pocul som raz o pripade tusim, ze niekde v Cechach, ked cyklistu vytlacili z cesty autom a ked spadol ukradli mu bike :(
05.06.2006 - 18:00:32
00
podla mna je to celkom mozne ze ta zhodia a zdrhnu aj s bikom...
len mozno preto sa to nerobi lebo potom by nebol problem s identifikaciou tvare :?
viac tym corkarom vyhovuje kradnutie potichu, bez svedkov - cize z pivnice 8)
06.06.2006 - 07:04:46
00
Asi mi neuverite ale je to pravda.Bolo to asi pred 2-rokmi prave vtedy sa konali Ms v hokeji s kamosmi sme sa dohodli ze v piatok pojdeme na nedaleky most nad dialnicou Trnava-Ba a zobereme si vlajku SR a budeme s nou kyvat autam ,lenze v stredu som bol so susedom na polnej a vymenili sme si bike ze nech sa preveze co cert nechcel defekt na prednom.nemal som nic na opravu tak musel tlacit.v ten den som to nestihol spravit a na druhy som bol niekde prec.dosiel piatok kamosi zacrngali a teraz ze co moj mal defekt a ze zoberem sestrin.Dosli sme na most a ze ideme sa pozret pod neho lebo sme tam mali take casopisy asi viete o ake sa jedna....bike sme si odlozili o to zelezne popri ceste a jeden mal zobrat zamok ale zabudol.Vedeli sme ze je to malo frekventovana cesta takze sme sa pozeraliu na bike kazdych 10minut.A potom ze uz ideme domov a ich bike nikde.Slohli ich.A ten bike mojej sestry najhorsi z nich tam ostal.A kebyze nemam defekt tak moj by bol prvy prec.
06.06.2006 - 08:15:21
00
a preto nechem vystavny bike .... nech je bars aj s odretym lakom, ale nech jazdi.... nieco podobne sa stalo kamaratovi..... boli sme v beckove na kofolu ... bike sme nechali odomknute, sak ideme len pre kofolu, pit budeme vonku.... za pol minuty sme vysli von, a jeho bike nikde.... moj tam nastastie ostal (asi moc "zlodejov" nelakal) ... tak sme isli domov do TN pesi.... kusok za beckovom (niekde pri bodovke) sme nasli bike oprety o strom... :lol:
asi dotycny zistil, ze ked je nejaky vector vylesteny, tak nemusi byt dobry :D
06.06.2006 - 16:22:11
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Príslušenstvo / Zámky)
keyboard_arrow_up