my fault...apologize :)

jasne ze aj babam diki
29.04.2009 - 15:00:37
00
nic sa nestalo :) ja len, ze sme nedocenene :oops: ale diky moc
29.04.2009 - 19:59:24
00
Ja som to tam dnes hladal a nenasiel. :( Od Panovej luky ku Slivovi som siel klasicky po lesnej ceste, kadial vedie aj Greenbike tour.
08.05.2009 - 22:54:40
00
Ked ides priamo spod Panovej luky, tak po asi 50 metroch sa ta lesna cesta rozdvojuje - Ty si siel vpravo, treba ist vlavo a po cca dalsich 50 metroch zahnut z cesty doprava do porastu na nenapadny chodnicek - 2-3 tocky a si na mostiku. A ked singlac prejdes, "vypluje" Ta dole na racesti U Slivu. Tam staci prejst cez cestu a hore briezkom na lavu stranu doliny a pokracovat po lavej strane ubocim smerom na Zeleznu studnicku - je to pokracovanie toho singla a je super. Jeden usek je sice trochu zarasteny, ale oplati sa (singlac konci az cca 1,5 km pred konecnou autobusov pri Sanatoriu).
09.05.2009 - 01:57:44
00
Aha, dakujem. :D
09.05.2009 - 09:17:32
00
Pisete tu o peknych trasach, ja mam jeden z lepsich crossov... Ktore lesne trasy v okoli BA sa daju absolvovat aj na takomto bicykli?
14.06.2009 - 09:31:30
00
Divná otázka. Na aké si trúfaš, ale určite nie po modrej Svätý vrch - Pod Dračím hrádkom :)
14.06.2009 - 11:29:46
00
U mna uz vyse roka vyhrava jednoznacne lesna cesta z Kamzika po cervenej po krizovatku so zltou - dovtedy taka siroka cesta, dobry sklon. Na krizovatke odbocim na zltu doprava, smer Kranany - krasny singletrack. Obcas trochu slapavy, ale inac asi najlepsie co poznam.


z Troch Dubov singláčik dole rýchlo a zbesilo :wink:


Pokusil som sa to trochu pospajat:
Z Kamzika zjazdik dolu po cervenej … ked sa vybehne na taky malicky travnaty kusok tak pri vstupe do lesa … odbocit mierne doprava na singletrack … ktory sa klukati po pravej strane kopca az sa napoji na zltu znacku co ide od hribika s nazvom “Pod Chlmcom”. Odtial po zltej … a uz ked na konci zacina zlta tak viacej klesat je krizovatka s konciacou lesnou cestou. Tam o 90stupnov dolava a vyslapat strmsi kopec asi 100m. Potom dalej sledovat lesnu cestu az k hribiku s nazvom “Tri Duby”. Prekrizovat cervenu znacku a pokracovat rovno asi 80m … tam odbocit vlavo na stary znamy singletrack.

ADo

i85.servimg.com
10.07.2009 - 14:32:51
00
zaujimave trasy, chcem ich taktiez preslapat, tak mam otazku - ako sa dostanem z Petrzalky (ci uz cez Novy most, Lafranconi...) na Zeleznu studnicku/Partizansku luku - proste za Patronku, odkial si mozem dalej vyberat. Podmienkou je, aby som nesiel po ceste na biku, chodnik je v poho, prejst cez prechod taktiez. Da sa tam dostat priamo na biku alebo si ho musim nalozit do auta a odtrepat sa tam? Diky
27.05.2010 - 13:45:01
00
Z petrzalky prejdes na lafrancony... odtial po cyklochodniku na prechod.. prejdes na druhu stranu pojdes po chodniku stale rovno az pod STV prejdes popri zoo a potom uz len stale rovno po chodniku az na patronku .. tam prejdes bud cez podchod alebo cez tu hlavnu krizovatku .. Najlepsie spravis ak si to pozries na mape.. urcite nebudes mat problem..

niesom z BA takze popis je ,aky je....
27.05.2010 - 18:08:04
00
Chalani neviem kto bol brigádovať na singletracku "Vydrica", ale parádne som si zajazdil. Chválim vás za nový mostík a zrazené hrany na zvážnici, ktorá križuje tento singel.
A keď už som načal tie mosty, tak na Cerovke by sa zišiel opraviť hneď ten prvý most v smere od Žel. studienky. Dneska som sa tam vysypal do toho bahna :D Keby bolo treba pomôcť, dajte vedieť, rád sa zúčastním :)
05.09.2013 - 17:24:31
00
zaujimave trasy, chcem ich taktiez preslapat, tak mam otazku - ako sa dostanem z Petrzalky (ci uz cez Novy most, Lafranconi...) na Zeleznu studnicku/Partizansku luku - proste za Patronku, odkial si mozem dalej vyberat. Podmienkou je, aby som nesiel po ceste na biku, chodnik je v poho, prejst cez prechod taktiez. Da sa tam dostat priamo na biku alebo si ho musim nalozit do auta a odtrepat sa tam? Diky

Ja som to riesil cez Karlovku , trochu si nadbehnes ale aspon nemusis ako trkvas ist po chodnikoch. Z LaFranconi prejdes po chodniku po najblizsiu zastavku, nadchodom k arealu Matfyzu, odtial po cesticke do Karlovky cez parcik, kusok prejdes po ceste a odbocis na nefrekventovanu slepu cestu ktora ta dovedie na krizovatku pred Zeleznu studnicku.
06.09.2013 - 00:57:09
00
skus to plis zobrazit na mape
06.09.2013 - 01:09:25
00
Myslel toto.

Prílohy:

mapka.JPG
mapka.JPG 132.28 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2013 - 08:15:09
00
ja to v liscom zvyknem strihnut takym prijemnym singlom ako konci park SNP v pravo takou asfaltkou kusok po cervenej smerom na mlynsku tusim a potom do lava dalej smer k tescu lamac tam to treba strihnut na semaforoch na opacnu stranu prejst popod zeleznicu a panelkou az k cervenemu mostu....mozno tmax to vie lepsie popisat

Prílohy:

mapka2.jpg
mapka2.jpg 229.37 KiB thumb_up0thumb_down

06.09.2013 - 11:32:02
00
keyboard_arrow_up