ahoj,

dnes som zistil ze moja vidla sr suntour xcm pravdepodobne 08icka mi nepruzi, bola v servise a od vtedy je poriadne tvrda, rukami sa zatlacit neda...a maximalne som z nej dal asi polku, t.j. 50mm a to pri skoku... vie niekto kde moze byt problem?
15.05.2009 - 23:06:35
00
vie niekto kde moze byt problem?

No predsa vo vidlici. Buď rád, že ti chodí aspoň tých 50mm. :D Či pred návštevou servisu šla lepšie (z textu je jasné, že odvtedy je tvrdá, len či bola naozaj predtým mäkká...)?
16.05.2009 - 13:34:40
00
No predsa vo vidlici. Buď rád, že ti chodí aspoň tých 50mm. :D Či pred návštevou servisu šla lepšie (z textu je jasné, že odvtedy je tvrdá, len či bola naozaj predtým mäkká...)?



no makka bola, teda aspon sa mi zdala makksia ale teraz si vlastne uvedomujem ze mas pravdepodobne pravdu, lebo ked som tento bike kupil tak vidla skripala, konkretne pruzina v nej, takze som bol zvyknuty ze vzdy pocujem ked pruzi xD
i tak, dnes som bol v servise a povedali ze je uz opotrebovana ( zaujimave ze mi to povedali az po prvej oprave za 15 eur :S )...

rozmyslam nad XCRkou novou, mozno kupim, uvidime ako na tom budem s financiami ;)

a dik za uvedomenie sa :D
16.05.2009 - 18:52:49
00
keyboard_arrow_up