Ahojte, reklamoval som sedlo z dovodu vole medzi kolajnickami a samotnym sedlom, v podstate od kedy som ho kupil tam bola jemna vola. Mate s tym niekto skusenost? Mne sa to teda moc nezda ze by to bol zamer.

Text reklamacie:
Dobry den tak ako som spominal v prispevku na tomto linku: https://www.mtbiker.sk/shop/komponenty/sedla/selle-san-marco-sedlo-aspide-open-fit-supercomfort-dynamic-wide-blackwhite.html?itm_medium=forum#questions Rad by som vyuzil moznost a reklamoval sedlo, z dovodu ze skoro od novoti citit volu medzi kolajnickami sedla a sedlom samotnym. Dakujem za vybavenie.

Vyjadrenie:
Neuznaná reklamácie - sedlá Selle San Marco sú konštruované tak aby mali vôľu v lyžinách. Je to z dôvodu správneho pruženia. Vaše sedlo má práve takúto vôľu. Odporúča sa používať na premazanie a vyčistenie otvorov mazivo v spreji, napr. silikón, ktorý dostane z otvorov nečistoty, ktoré by mohli mať za následok vydávanie nepriaznivých zvukov. Vaše sedlo sme takto premazali a je v poriadku.

    23.01.2023 - 13:41:07
    00
    Ja tam mám tiež vôľu, aj tam bola, ale či sa bavíme o rovnakej, tak to neviem - nie je vôľa ako vôľa.
    A či to je ozaj zámer, posúdiť neviem, pri jazde nepociťujem problém, všetko je v pohode. Keď sa mi tam dostal prach, tak som to vystriekal vzduchom a premazal silikónom, ako ti napísali.
    23.01.2023 - 16:09:35
    00
    keyboard_arrow_up