Čistič bŕzd vyskúšaný a s rovnakým úspechom ako Cyklostar, čiže žiadnym. Ale silný čistič na motory si s tým poradil, ale nestačilo nastriekať a opláchnuť ale pomohlo až rozobrať znečistené časti pohonu a namočiť na dve-tri hodky. Reťaz tiež krásne vyčistilo, takže ak je niekto ďalší kto si nevie rady s Bikeworkxom tak čistič motorov pomôže
15.04.2021 - 19:51:24
02
Ja cistim tymto. Dam to do nejakej malej nadoby aby nebolo vela zbytocneho miesta a zalejem pripadne kartacom pokefujem a necham posobit. Potom zlejem cistic a zalejem to vriacou vodou z konvice. Pripadne s tym este trasiem aby sa to pohlo.
https://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/cyklokozmetika/bikeworkx-chain-clean-star-cistic-1l.html
15.04.2021 - 22:55:34
00
Ja na extra špinavé prevody používam Motopur z miestnej drogérie.
Nalejem do nádobky a štetcom to ponanášam, ale niekedy musím aj niečím mechanicky narušiť hrubú vrstvu nečistoty. Tam nájde uplatnenie starý zabrúsený špic.
Raz som s tým čistil kazety, ktorá bola biela od mazania, ale nevie, čím to bolo mazané.
Niekedy je to čistenie celkom dosť piplačka.
16.04.2021 - 05:07:05
00
nik tu nespomina zubne kefky (jednozvazkove su najlepsie)... pouzivam pouzite celej rodiny, recyklacia ako vysita (nie, spat do kupelne)
16.04.2021 - 08:29:43
00
keyboard_arrow_up