POC ma cislovanie rozne poposuvane, a neplati jedna velkost na kazdy produkt

ked si v google das hladat POC Tectal vo fotkach, tretina ma na hlave nespravnu velkost,
nosia ju milimetre nad obocim a podobne, pride mi, ze ludom vadi ten vacsi vyrez okolo ucha, pri vacsej velkosti sa to zamaskuje a uz je to cool

Prílohy:

poc_2.PNG
poc_2.PNG 63.17 KiB thumb_up0thumb_down

poc_1.PNG
poc_1.PNG 36.07 KiB thumb_up0thumb_down

19.04.2024 - 13:11:10
00
Ja som napríklad rada, ak mi prilba sadne na tvar obvodu hlavy, pretože ju mám asi širšiu nad spánkami, kde ma bežne viaceré modely tlačia napriek ideálnemu obvodu. Mala som Tectal a teraz mám Kortal, obe mi sedia na šírku ale obe sú mi asi 1 cm nad obočím, lebo sú na moju výšku hlavy asi hlbšie ale mne to nevadí, mám miesto na okuliare. Obe mám rovnakú veľkosť, menšiu veľkosť z oboch modelov na hlavu nedám, lebo sú mi úzke aj na najviac povolenom upínacom mechanizme. Tá udávaná veľkosť heliem je len orientačný štartovací bod a aj keď je niekomu prilba hlboká, neznamená, že má zlú veľkosť len ten tvar nie je pre neho. A aj keď má niekto vysokú hlavu a skúša si hlbokú helmu, neznamená, že mu sadne, lebo mnohí majú vzadu plochú hlavu a hore takú "hranatú" a to sa prilby veberajú pekelne. Mala som niekoľko takých detí a ľudí v predajni a tam to bola fakt kríza a ani z 20 modelov nebola často žiadna ideálna.
19.04.2024 - 13:39:31
01
POC Tectal je doma, a beriem s5, ta helma sedi ked je centimeter nad obocim, ako pises fixska
24.04.2024 - 19:39:23
00
keyboard_arrow_up