LIBIKE najdes v Dubravke za zimnym stadiom, na Lipskeho, alebo sa kukni na stranke www.libike.sk (opraveny link - marecej)
27.06.2007 - 13:38:24
00
no tak teda ako to je ??? s tym kaktusom mam si tam ist kupit bike alebo nie ...!! dokoncaq som im tam pisal ze ci robia splatkovy predaj a prisiel mi vlemi pekne a prijemne napisany email kazdopadne som tam v zivote nebol tak chcem vediet... nejake konecne rozhodnutia ano ci nie ... nakupit tam ci ani tam nechodit...??
28.06.2007 - 14:36:33
00
no tak teda ako to je ??? s tym kaktusom mam si tam ist kupit bike alebo nie ...!! dokoncaq som im tam pisal ze ci robia splatkovy predaj a prisiel mi vlemi pekne a prijemne napisany email kazdopadne som tam v zivote nebol tak chcem vediet... nejake konecne rozhodnutia ano ci nie ... nakupit tam ci ani tam nechodit...??

Chod a uvidíš, načo sa pýtaš či tam máš isť alebo nie :?: Urob si úsudok sám.
28.06.2007 - 14:48:26
00
ja som za ano. :)
par ludi je na nich alergickych, par ludi to tam ma rado.. kazdopadne sa to tam radi medzi spicku ohladom bikov..
28.06.2007 - 17:15:16
00
CraObs to poslednou vetou si tuším vypustil Gina z lahve :P
28.06.2007 - 17:18:41
00
ja som za ano. :)
par ludi je na nich alergickych, par ludi to tam ma rado.. kazdopadne sa to tam radi medzi spicku ohladom bikov..


hej radi sa to aj medzi spicku ohladom bikov ale aj spicku ohladom vysokych cien.
28.06.2007 - 22:48:02
00
:) spicka cien je cele slovensko asi.. (aspon bratisava teda) preto komponenty kupujem podla ceny tam to je jedno.. ale pri vaznejsom servise pripadne pokeci je kakac vzdy medzi 3 prvymi volbami..
29.06.2007 - 11:35:20
00
ehm banan neviem ako ty ale mam pocit ze to je jeden z najlacnejsich kamenik shopov aspon ked som tam bol co som ceny pozrel... ale akoze personal ma -100bodov az na jendeho ochotneho typka co tam bol na nas ostatny uplne srali....
dobre ceny( na kameny shop) napi*u ludia!
29.06.2007 - 12:08:20
00
no tak teda ako to je ??? s tym kaktusom mam si tam ist kupit bike alebo nie ...!! dokoncaq som im tam pisal ze ci robia splatkovy predaj a prisiel mi vlemi pekne a prijemne napisany email kazdopadne som tam v zivote nebol tak chcem vediet... nejake konecne rozhodnutia ano ci nie ... nakupit tam ci ani tam nechodit...??


Chod do biskupic tam je tiez velky vyber o nic mensi ako v kaktuse a hlavne ludia su tam prijemni.
29.06.2007 - 12:35:04
00
Nie je zle pogooglovat a pocitat trochu. Zabijes s tym cas, ale oplati sa.
http://www.pravaspotrebitela.sk/index.php?page=brochures&itemid=9

Mne po tretej reklamacii napr. vratili 6,5 litra za turisticke boty, predtym sa mi to snazili zalepit sekundakom a na druhy krat chemoprenom. Vzdy po 20 min. ture sa to zase rozlepilo. A chceli ma proste odrbat.

Záručné doby stanovuje § 620 Občianskeho zákonníka
Ked si ho nastudujete nemate problem. Ja som si ho tiez a mam pokoj. A zatial som vysudil vsetko.
Naposledy monitor s 3 rocnou zarukou. Nechceli vyreklamovat, nakoniec sa mi este ospravedlnili a teraz mam za doplatok 2000,- LCD 19.

Netreba sa dat.


www.strihvidea.szm.sk
03.07.2007 - 12:39:10
00
Zaujimalo by ma kolko stoji v Kaktuse generalka (bez materialu). V Sportservise je to tusim 1200 Sk.
03.07.2007 - 14:28:24
00
zavolat tam nedokazes?
03.07.2007 - 14:33:33
00
presne tak: kontakty:
tel.: 02 / 654 232 73
fax: 02 /654 257 85
email: info@kaktusbike.sk
- teda ak ste mysleli Kaktusbike na Kempelenovej 2 :)





OT vymazané
03.07.2007 - 15:36:44
00
tak slecny bol som v kakute vcera obsluhoval ma Robo S. (priezvisko neuvadzam vzhladom na to ze neviem ci by predajca chcel aby sa uvadzalo) kazdopadne tento Robo S. velmi ochotny ustretovy prijemne vystupujuci ochotne odpovedal na vsetky moje noobovske trapne otazky cize tym chcem povedat ze som proste bud mal stastie na konkretneho cloveka alebo co sa vravi o kaktusbiku nieje pravda..... kazdopadne pocas cakania na nadstavenie biku a podpis zmluvy (cetelem) som pozoroval okolie a ostatnych predavacov a musim priznat ze sa 45% casu tvarili "boze co ma tu obtazujete s blbostami" tyto predavaci boli v ciernych trickach a ty co sa snazili a boli ochotny maly take nejake svetle tricka cize asi to bude cele tak ze kto na koho natrafi tak ma ....

trosku z inej branze ... ked ides kupovat komp do nejakeho obchodu a clovek predavac si mysli ze je navadsi majster sveta a ty si id neho pytas nejaku blbost tiez sa tvari ze no ty si mi tu s hovadinami uz len chybal...
cize je to asi jedno vsade su cool predavaci aj crap predavaci

kazdopadne v kaktus biku je jeden Robo S. kroty je rozhodne cool predavac;-) ze pozdravujem ak sa k tomuto dostane a vopred dakujem za jeho ochotu a pozitivnost s noobom ako som ja...


inac kona kaldera je zver bude mi aspon tyzden trvat si zvyknut na tu lahucku vahu sposob prehadzovania a podobne drobnosti;-)))
pekny den vam vsetkym
04.07.2007 - 10:02:26
00
Aj keď pekný bike si si kúpil (Kona Kaldera), blbé je že si ho tým že je z Kakaču preplatil o cca 20%. :(
Všetky biky čo som pozeral sú tam drahšie o dosť veľa ako ponúka konkurencia na Slov. alebo v CZ.

Hold ale keď ti to za to stojí... sa z neho teš!
PS: kto nevie čo s peniazmi ja si ich kludne vezmem :D :D :D :D :D :D :D :D
06.07.2007 - 08:51:55
00
keyboard_arrow_up