sice trocha po funuse ale nemate niekto este foto z trate ciselko 1243. mi doma toto cislo furt neda pokoj ze chce viac fotiek ako jednu. :lol:
29.06.2008 - 20:18:40
00
Všimli ste si dole? Slavo Strečanský ide mať narodky. Tak teda PF Slavo.
01.07.2008 - 17:26:46
00
Všimli ste si dole? Slavo Strečanský ide mať narodky. Tak teda PF Slavo.

Nevšimli, vďaka za upozornenie. Kongratulejšn SLAVCO :D .
Vo "vašom drese" jazdí veľa bikerov po celom Slovensku. Toto je Alenka v Málinci :lol: .

Prílohy:

Málinec Alenka 2.jpg
Málinec Alenka 2.jpg 98.42 KiB thumb_up0thumb_down

02.07.2008 - 07:09:23
00
Ja som bol cez víkend( 13.7.) v Súľove a časť trasy som išiel aj po Súľovskom maratóne( Lietavská Svinná- Babkov- Roháč- Patúch- Zbyňov). Je tam ešte stále značenie z maratónu, tie igelitové pásky. Zozačiatku som si myslel, že len niečo prehliadli, tak som to zobral do batoha, ale potom toho bolo toľko, skoro po celej trase, aj po zemi, že sa mi nechcelo každú chvíľu zastavovať. Nič v zlom, ale nevyzerá to dobre.
15.07.2008 - 09:30:46
00
Ja som bol cez víkend( 13.7.) v Súľove a časť trasy som išiel aj po Súľovskom maratóne( Lietavská Svinná- Babkov- Roháč- Patúch- Zbyňov). Je tam ešte stále značenie z maratónu, tie igelitové pásky. Zozačiatku som si myslel, že len niečo prehliadli, tak som to zobral do batoha, ale potom toho bolo toľko, skoro po celej trase, aj po zemi, že sa mi nechcelo každú chvíľu zastavovať. Nič v zlom, ale nevyzerá to dobre.


Zdravim,

aj mna mrzi, ze sme poslednu cast znacenia definitivne odstranili az v tuto nedelu. Islo konkretne o uvodny okruh trasy 95 km cez Patuch do Lietavy a Svinnej. Ostatne znacenie bolo odstranene hned v tyzdni po bikemaratone.

Teraz si mozno viaceri z Vas hovoria, ze sme nezodpovedni, ale najst ludi na to, aby sa vsetko podarilo dotiahnut hned, to mi verte, ze je niekedy velmi tazke. Naviac jeden den uz ked sme boli v terene a mali sme v plane odstranit cele znacenie, odislo nam este doobeda auto. V ten den sme nedorobili nic a boli sme radi, ze sme sa vobec dostali domov...

Kazdy z usporiadatelov toho mal po maratone plne zuby. Mnohi si pobrali dovolenky, aby mohli pomoct s pripravou maratonu, nestihali si robit svoje domace povinnosti a ked bolo po vsetkom, museli sa venovat svojim zalezitostiam. Ja osobne som naviac musel odist na svoj cyklozajazd uz v piatok po maratone a bol som v zahranici 11 dni. Dovtedy som bol povinny poodovzdavat a hlavne postrazit pozicany material od partnerov a sponzorov. Minuly rok sme to trosku podcenili a zmizol nam vycap KOFOLA. Stalo nas to 22.000 Sk.

Verte, ze aj mne zalezi na cistote prirody. Nemam rad ludi, ktori zanechavaju po sebe spust. Este aj pred maratonom sme odstranovali bordel z tras. Naviac, keby sme sa my ako organizatori previnili, tak nam to sprava CHKO na buduci rok nepovoli.

Dakujem za porozumenie.

Slavomir Strecansky
www.cyklotour.sk
15.07.2008 - 19:30:06
00
Ďakujem za vysvetlenie, mohol som toho pozbierať aj viac...
16.07.2008 - 11:36:28
00
Slavo a bude trasa 50km ako trvalá celoročná cyklotasa ? Taká bola Tvoja pôvodná predstava.
18.07.2008 - 00:29:14
00
Zdravim,

prave som na cyklotour.sk pridal odkazy na reportaze ucastnikov a aj dalsie odkazy na fotogalerie. Ak viete o inych reportoch, poslite mi prosim linky.

Dakujem a tesim sa na stretnutie v Sulove 20.6.2009.

Slavo

P.S.: O tom, ci bude trasa 50 km vybavena a vyznacena ako trvala cyklotrasa, budem jednat v septembri. Takze potom budeme mudrejsi.
08.08.2008 - 12:31:24
00
Zdravim,

V dňoch 6. - 9.11. nás nájdete na výstave SPORT LIFE v Brne v pavilóne F, stánok č. 62. Radi s Vami podebatíme o tom čo bolo a čo pripravujeme. Budeme mať ešte aj zopár pamätných dresov! Kto si nestihol v Súľove vziať pamätný diplom z 10. ročníka AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly, môže to tak urobiť na výstave.

Onedlho zverejníme zopár jesenných fotografií Súľova a nových trás. Na webe podujatia uz su navnady :wink:

Slavo
20.10.2008 - 20:02:06
00
Zdravim,

V dňoch 6. - 9.11. nás nájdete na výstave SPORT LIFE v Brne v pavilóne F, stánok č. 62. Radi s Vami podebatíme o tom čo bolo a čo pripravujeme. Budeme mať ešte aj zopár pamätných dresov! Kto si nestihol v Súľove vziať pamätný diplom z 10. ročníka AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly, môže to tak urobiť na výstave.

Onedlho zverejníme zopár jesenných fotografií Súľova a nových trás. Na webe podujatia uz su navnady :wink:

Slavo

Super!!! Tvoj (váš) maraton je naozaj vystavny kus!!! Tlieskam a drzim palce!!
20.10.2008 - 22:03:43
00
Príjemné prežitie Vianočných sviatkov a veľa pohodových kilometrov v novom roku Vám želá SCK CYKLO TOUR Súľov. Prvé info o 11. ročníku AUTHOR bikemaratónu Súľovské skaly na www.cyklotour.sk
25.12.2008 - 14:52:58
00
Ďakujem(e) za vinšovačku a teším sa na pohodové kilometre na tréningoch pri Súľove a samozrejme na maratóne.

Slávo, už ma svŕbia päty. S veľkou chuťou by som si tam zajazdil čo najskôr...
19.01.2009 - 20:19:31
00
kámo jaroza, nie si sám, čo sa už teší!!! Chcem ísť dlhú ako min. rok. Ale s podstatne lepším výsledkom! :x :wink:
20.01.2009 - 17:24:11
00
Zaujímavá novinka sa chystá na štarte kratšej 50 km trasy - rozdelenie štartujúcich do 2 vĺn. Prvá vlna bude určená pre 350 pretekárov, ktorí sa umiestnili v rokoch 2007 a 2008 na popredných miestach výsledkových listín tejto trasy, orientačne do 150. miesta. Zvyšné čísla v 1. vlne pridelí organizátor ako divoké karty podľa vlastného výberu. Záujem o štart v prvej vlne uveďte do poznámky v on-line systéme s uvedením dosiahnutého výsledku! Čas sa meria štartujúcim v jednotlivých vlnách naraz od štartovného pokynu.
25.02.2009 - 14:54:04
00
tak to je dobra sprostost s tym casom
25.02.2009 - 18:01:52
00
keyboard_arrow_up