neviem o tom žeby sa niekto z nich dolámal na 3m skoku preto, že ho nedoletel... :D
13.07.2014 - 21:40:42
03
Pretože majstri sveta sa naháňajú za každou sekundou - prekračujú svoje limity. Zlomeniny patria k downhillu, ale to, že si nevedel, že sa máš odraziť dáva dosť najavo, že tá zlomenina nebola dosiahnutá žiadnym hrdinským činom, ale totálne nepochopiteľnou chybou.
13.07.2014 - 21:41:18
03
ano urobil som chybu a trvdo som zaplatilza nu ale som sa nieco aspon naucil :)
13.07.2014 - 21:51:38
01
Nedalo mi aby som nenapísal - TheFox alebo inak nazvaný SamoTheBiker. Si to ľahko predstavuješ chlape. Rodičia ti kúpili bajk za 8 litrov a ty ešte napíšeš že techniku nepotrebuješ. Ja jazdím na MTB bajku od siedmich rokov (freeride a DH jazdím dva roky) , mám bajk Dema asolo 2007(chcem si kúpiť teraz Ctm raptor) ale stavím sa že by si sa so mnou v lese stratil aj s tým demom. Viem že je to s tým bajkom čo mám samovražda ale čo mám robiť keď na lepší som do teraz nemal a jazdiť chcem. Nič v zlom ale nieje to len o bajku a vybavení. Ospravedlňujem sa ale musel som napísať.
13.07.2014 - 22:19:59
01
8 litrov teda nestal ani nahodou to by musel byt S-WORKS co je pre mna kupovat sialenost
a zeby som sa stratil si nemyslim ked mas nejake video alebo nieco co sa priblizuje tvojim schopnostiam tak ho postni
A chcel by som vedet preco tu kazdy podcenuje moje schopnosti???
Ked to porovnam ako som jazdil pred rokom je to zmena ale iba vtom ze zjazdak mi dodal odvahu to supovat v lese 50tkami
13.07.2014 - 22:28:43
01
Robím teraz jedno videjko , ak ho nastrihám tak ho postnem. Ale povedz mi prečo ty nedáš svoje video? Ukáž ako jazdíš ty sám, nie ako jazdia ostatní. Niesom nijaký profík ale viem že downhill (a nie len tento šport) nieje len o bajku a vybavení ale o schopnostiach a zručnostiach jazdca (samozrejme si uvedomujem že rôzne DH trate asi tažko odjazdím s nejakým kšuntom za pár eur).
PS - si si istý s tou 50-tkou? Máš na Deme tacháč či ako? Lebo ja keď jazdím tak sa mi zdá že idem 100 za hodinu ale určite to tak nieje.
PS2 - vyznie to ako rada skúseného jazdca ale poviem ti že radšej zober bajk a jazdi a nevypisuj tu hlúposti typu "toto sa vyrovná mojim schopnostiam ". Ak chceš byť naozaj lepší tak sa musíš snažiť. Ja som svoj bajk už natoľko rozdrbal (jazdím sedem rokov na Dema Asolo) že chalan ako ty by na neho ani nesadol nie to jazdil. Neexistuje na nom komponent ktorý by bol v 100% stave ale aj tak na tom jazdím lebo ma jazdenie baví. Škoda že viacero jazdcov nemá takú možnosť ako ty začínať na Deme 8 (uprimne nezávidim ti a doprajem ti to).
13.07.2014 - 22:44:45
01
Chalan nemôže jazdiť, pretože nevie jazdiť a kvôli tomu si zlomil klúčnu kosť. :)
13.07.2014 - 22:54:18
00
Nemam vybavicku na natacanie a som dolamany teraz ale pokusim sa to natocit ale nevieem ci je 4esko vhodne na natacanie bike editov
PS ked idem z trailu domov tak je tam jeden maly dolekopec kde chodia auta ale fakt je mini (dlazka 50m, vyskovy rozdiel 10m) a chodia tam auta a tam chodia tak cca 30-40 a tam ich predbieham tak nechcem vediet ze kolko idem v lese
PS2 nejazdim 7 alebo kolko rokov ako ty tak nemam taku techniku ako ty a nehovorim ze technika je hovadina
ked nemas techniku nevyzeras na biku v 50tke tak cool ale dole kopcom to supnes dole tak isto rychlo iba to som tym chcel povedat
13.07.2014 - 23:00:11
00
Absolútne sa nerozumieš cyklistike. :D :D

memes.onlinememegenerator.com
13.07.2014 - 23:08:43
02
Ak myslíš kopcom rovnú asfaltku tak tú odjazdí v pohode každý aj rýchlejšie. Skús ísť 50 v nejakej zatáčke, klopenke, na odraze alebo na korenoch. Výbavu na natáčanie nemám ani ja, kamerujeme s mobilmi v hodnote do 100€ lenže nám to nevadí pretože nás to baví a vieme že časom budeme lepšie technicky vybavení. Hlavné ale je že sa nevzdávame a pasujeme sa s tým čo máme. Bajk čo mám ja je ešte ako tak dobrý, keby si videl na akom cestňáku jazdí kamarát (síce je asi o 50% pomalší ale nemožno mu to vyčítať). Ak by každý z nás mohol mať "aspoň" ctm raptor tak by sme všetci boli úplne spokojní.
PS - keď už máš to Demo tak sa aspoň nemôžeš sťažovať na bajk lebo ked si pozrieš videa profíkov tak tí to dajú na tom bajku v pohode. Ak je nejaká chyba tak vieš že to je len v tebe.
13.07.2014 - 23:14:12
02
viete co serme nato akurat sme zaspamovali cudzie forum
Drasho este o jedno ta poprosim napis mi do pomoc s drobnostami ze z coho si to usudil
Diki a na dnes tym uz skoncime
PS paly ano to auto som predbehol na betonovych kvadroch ale v lese si dovolim tvrdit ze dosahujem 50 v rychlych usekoch ale na tom traily kde jazdim je este nieje klopenka lebo je to turisticky chodnik a ani skoky, takze skacem tu v meste kde su take 2-3m skoky a dropy. V najblizsej dobe sa tam pokusim urobit klopenky a nejake tie skoky
13.07.2014 - 23:18:59
00
viete co serme nato akurat sme zaspamovali cudzie forum
Drasho este o jedno ta poprosim napis mi do pomoc s drobnostami ze z coho si to usudil
Diki a na dnes tym uz skoncime
PS paly ano to auto som predbehol na betonovych kvadroch ale v lese si dovolim tvrdit ze dosahujem 50 v rychlych usekoch ale na tom traily kde jazdim je este nieje klopenka lebo je to turisticky chodnik a ani skoky, takze skacem tu v meste kde su take 2-3m skoky a dropy. V najblizsej dobe sa tam pokusim urobit klopenky a nejake tie skoky
13.07.2014 - 23:19:14
00
Zjazd je z 80% o technike.
13.07.2014 - 23:22:02
02
Moja max v lese je 81km/h a to som ani nepotreboval demo. Stacilo mi priemerne xc cko :D (pre vyrivacov ano bolo to na normalnejsom terene nie korene a sutre)
14.07.2014 - 07:36:15
00
Má kdosi nejaké nápady čo treba na tom bicykli dokúpiť ?
15.07.2014 - 13:34:38
00
keyboard_arrow_up