alebo http://www.kubicasport.eu/produkt/1962/Haibike-TrailStar-SL-2010--moznost-vybavy-XT-3x-10-/ pozri si aj rok 2011 -je tam tiez jeden t takejto cene...
26.03.2012 - 18:22:08
00
Trailstar 2011 som nenasiel,myslis Q FS RC?
26.03.2012 - 18:37:04
00
myslel som aj ten Q FS RC ako pises, ale mal si hladat to prve Trailstar-SL-2010.. hodil som ti tam aj link neklikol si nan?:)
27.03.2012 - 16:01:08
00
trailstar sme uz riesili na zaciatku tohto prispevku, presiel som nejake fora-recenzie a zavesenie a celkove chovanie "zadku" ci uz pri Trailstar alebo Q FS vela uspechu nezozalo..aj ked mi je uz jasne ze v tejto cenovej relacii to nebude asi nikde optimalne a hodne o individualnych preferenciach, rad sa priklonim k osvedcenej volbe.Sedel si uz aj na Trailstar pripadne Q FS? vies to porovnat s PITCH PRO?
27.03.2012 - 16:11:27
00
osobne som nesedel ani na jednom z nich.. ale na zaciatku tohto prispevku mas odpoved od 28marosko28...kamarat ma haibike sice je to hardtrail, ale nepovie kriveho slova nanho :) to hodnotenie podla mna nieje az take strasne.. predsa len su to nemci :) najlepsie by bolo previezt sa nanom asi..ja som na mojom nesedel videl som ho len na obrazku , a dal som na rady "starych" bikerov... mozem sa ti spytat ci nemaju nieco v KAKTUSbiku
27.03.2012 - 16:33:23
00
Z mojho subjektivneho nazoru mi mozno bude aj Q FS pripadat ako mega zmena a uzasny bike kedze som mal s bajkovanim pauzu a prechadzam z HT, prave preto sa nechcem nechat uniest ale nechat si poradit pri uzsiom vybere a az potom si tie bajky realne oskusat.PITCH PRO sa mi velmi pozdava-vo svojej cenovej kategorii dost vycnieva(jazdne vlastnosti,celkom slusna vybava)este keby bol aj v slusnej zlave ;) nechapem inac preco ho uz pre sezonu 2012 nevyrabaju.Kazdopadne ak by si sa vedel ist opytat do KAKTUSU ci maju na nejaky pitch pro velkost L dosah, bol by som ti vdacny.Kolko mas odjazdene na svojom,nejake postrehy??
27.03.2012 - 16:47:29
00
trailstar sme uz riesili na zaciatku tohto prispevku, presiel som nejake fora-recenzie a zavesenie a celkove chovanie "zadku" ci uz pri Trailstar alebo Q FS vela uspechu nezozalo..aj ked mi je uz jasne ze v tejto cenovej relacii to nebude asi nikde optimalne a hodne o individualnych preferenciach, rad sa priklonim k osvedcenej volbe.Sedel si uz aj na Trailstar pripadne Q FS? vies to porovnat s PITCH PRO?

niekomu sa to chovanie páčiť môže :) Nikdy sa nedá trafiť do požiadaviek všetkých bikerov, na tých haibikoch máš aspoň tlmiče ktoré umožňujú široké možnosti úprav, aj keď občas za dosť vysoké ceny (ak by si to riešil oficiálnym servisom) :)
27.03.2012 - 17:39:03
00
tlmic sa da upravit ale geometria zadnych vahadiel asi nie.A dlasie investicie do repasu tlmica mi niesu moc po chuti, aj ked viem ze dobry tuning moze urobit hodne.Haibiky nezatracujem len ma kus odradza co som sa docital (chod zadnej stavby,vysoky predok atd) a hladam takpovediac "hotovy" bike.je tazke sa rozhodnut ked kazdy chvali svoje v resp. to na co je zvyknuty..Na com jazdis PatrikL?
27.03.2012 - 18:12:33
00
Z mojho subjektivneho nazoru mi mozno bude aj Q FS pripadat ako mega zmena a uzasny bike kedze som mal s bajkovanim pauzu a prechadzam z HT, prave preto sa nechcem nechat uniest ale nechat si poradit pri uzsiom vybere a az potom si tie bajky realne oskusat.PITCH PRO sa mi velmi pozdava-vo svojej cenovej kategorii dost vycnieva(jazdne vlastnosti,celkom slusna vybava)este keby bol aj v slusnej zlave ;) nechapem inac preco ho uz pre sezonu 2012 nevyrabaju.Kazdopadne ak by si sa vedel ist opytat do KAKTUSU ci maju na nejaky pitch pro velkost L dosah, bol by som ti vdacny.Kolko mas odjazdene na svojom,nejake postrehy??


Poslal som mail kamoske, od nej mam toho spesla z Kaktusu.. mam ho cca 8 mesiacov... postrehy cojavim tazko sa mi to pise ked som predtym nemal podobny bajk, par rokov dozadu som jazdil na cestaku... ja som snim spokojny az moc :D strasne dobre sa ovlada v terene. az na tie plaste seriove co tam boli.. su moc siroke a na ceste to pocitujem ,ale to zas nieje taky problem .. no pockame na odpoved a ak nie tak sa musis rozhodnut sam :) ten haibike Q FS 2011 je inac slusny aj vybava je natom dost dobre :?:
27.03.2012 - 18:15:27
00
Na com jazdis PatrikL?

toho je veľa :D :D Z podradnejších značiek mám napríklad post546916.html#p546916
27.03.2012 - 18:16:36
00
LimpO: vdaka za pomoc, snad sa nieco podari ;)
PatrikL: Haibaike celkom vladne tomuto foru, a mam pocit ze aj uliciam ;) co mi teda povies k zadnej stavbe..ako chodi atd..postrehy ;)
27.03.2012 - 18:28:23
00
pato nesranduj ze podradnejsia znacka :lol:
27.03.2012 - 18:28:26
00
co mi teda povies k zadnej stavbe..ako chodi atd..postrehy ;)

šlape sa na tom prekvapivo dobre a aj z kopca je to fajn, tuhosť tiež pokrok oproti staršiemu modelu :)
Ja mám ešte upravený tlmič, u užívateľa lapierre tu z fóra, konkrétne zvýšená citlivosť. S tým pôvodným nastavením je citlivosť na menšie nerovnosti nič moc (zase je tam ale funkčný propedal, takže ten kto nevie šlapať by to možno aj privítal :D ).
Ale mám objednaný nový bicykel teraz, ak by haibike ponúkal daný rozmer kolies v kombinácii so zadným odpružením tak by som uvažoval aj nad tým, len bohužiaľ taká možnosti zatiaľ nie je :)


pato nesranduj ze podradnejsia znacka :lol:

:)
27.03.2012 - 18:34:06
00
a do coho tda ides? 29?
27.03.2012 - 18:36:56
00
hej tak, teraz som skúsil "prémiovú" značku a zatiaľ iba sklamanie - ohľadom času dodania :D :D To nie ako Haibike u Kubicu, je to luxus len tak zbehnúť vyskúšať a zobrať... Prípadne do pár dní ak je niečo na objednanie.
27.03.2012 - 18:38:18
00
keyboard_arrow_up