Ten Marin je nádherný, aspoň mne sa veľmi páči.
27.02.2007 - 15:15:38
00
ten Marin je fakt nadherny, zadnou stavbou mi pripomina trochu Cannondale Prophet
27.02.2007 - 15:53:26
00
Co na biku je najdolezitejsie je ram a podla toho by som si aj vyberal. Ked full, tak 4cap. Nieco take ako farbu by som neriesil. Je to ako zo zenou-mozes mat tu najkrajsiu, aj tak sa jej nabazis a bude sa ti pacit druha.
Vybavu davam na druhe miesto. Lahsie vymenis a predas niejaky komponent ako cely ram to je jasne.atd...
27.02.2007 - 16:32:46
00
No to je zrazu bikov...take znacky som ani necul
U mna vitazi 1)SPECIALIZED 2)CANYON(ale by som ho mal od miestneho dealera z jedneho shopu,tak by som sa nebal zaruky) 3)MERIDA a vyzera celkom zaujimavo ten Marin.GT z 5-kovej rady si nepozeral?ja to tu to nezohnam,ale keby som to tu videl,zvazoval by som aj to= http://www.gtbicycles.com/mountain/cata ... brand=moun
alebo Garry Fisher hifi=
http://www.go-hifi.com/
27.02.2007 - 17:34:53
00
Spesl ma najlepsie meno ale najviac si zaplatis za znacku. Komponentovo je slusny. Designovo je to kazdeho osobny vkus..mne sa 2007 nepacia, az na demo. Ostatne sa mi zdaju precackane a priliz vela zlatej farby. Za tu cenu by som o nom neuvazoval.

Marin: az na farbu na nom nevidim nic zaujimave. Je jak prisera zo zleho filmu:) Snaha za kazdu cenu nieco menit a sokovat designom.

Merida TM: ram je velka neznama, nemusi byt zly ale ani dobry. Po skusenostiach s prasknutym TM, radsej nie. Vybava dost dobra.

Kona Dawg: ten ram ta mozno prezije:) Mierne predimenzovany, ale napriek tomu slusna vaha a vyborny vzhad(mozno ta farba ak by bola ina). Stary ale funkcny system pruzenia. Super geometria. U mna jeden z kandidatov.

Canyon ESX: vyborny design. Fajn vybava, velmi dobra vidla. Za tu cenu bezkonkurencny kauf. Horsia dostupnost a zaruka. Kanditat 2.

Lapierre: neokukany, ale subjektivne nic moc design. Zle kluky:) Fajn brzdy. Inak priemer.


Naposledy upravil Dijck dňa 27.02.2007 - 18:42:22, celkovo upravené 1 krát.

27.02.2007 - 17:52:17
00
Ja som si uz vybral: Canyon Nerve ESX 6.0
Tak ho kup, podel sa so skusenostami, aby som vedel, ci som vybral dobre :)
Kedy ho kupim? Ked prestanem snivat. :cry:
27.02.2007 - 18:39:32
00
a co nejaky santacruz?

http://www.bikesunltd.sk/?page=catalog& ... ike=blurlt
komponenty prisposobis podla vkusu a za mesiac to mas tu. v podstate kultova znacka, dokonca je mozne, ze to este stale zvaraju v usa a vacsina majitelov spokojna. vo vacsine testov a recenzii dopadol velmi dobre...
27.02.2007 - 18:46:05
00
no ty koki, takto si ten bike nevyberem nikdy, pri tolkych moznostiach :)
na tej stranke co predava Santa Cruz nie su ceny, alebo ich aspon neviem najst...inak Santa Cruzy nie su zle biky ale ked som bol v statoch tak ich ceny sa pohybovali na urovni Cannondale takze to budu asi riadne palky, ci co ?
27.02.2007 - 20:26:49
00
Ja som si uz vybral: Canyon Nerve ESX 6.0
Tak ho kup, podel sa so skusenostami, aby som vedel, ci som vybral dobre :)
Kedy ho kupim? Ked prestanem snivat. :cry:

vsak ten Tvoj Giant NRS tiez nieje na zahodenie :wink:
Osobne by som pozeral asi na znacku,ktora sa da zohnat v SR(aj koli servisu a zaruke),ale ten CANYON za tu cenu...servisovat si ho predsa budes asi sam,popripade poradia Ti vsade,ale ak by predsa len nieco s ramom,tak by som sa neotalal a napisal do CANYONU.Neverim,ze sa otocia chrbtom.
A zase ten Stumpjumper je legenda,tym nic nepokazis,ale zase otazka je,ci si ochotny tolko priplacat.kukni aj http://www.bike-forum.cz/forum/spesl-st ... ml#unread1
27.02.2007 - 20:41:50
00
Asi by si uvazoval o blurovi LT, ten stoji okolo 53 len ram + tlmic.
Onedlho mi pride tak potom hodim report :twisted:
27.02.2007 - 20:46:46
00
ajajaaaaaj...niekto sa svacol po vrecku...takze po Tribeci bude litat SC? :)
27.02.2007 - 21:00:20
00
ajajaaaaaj...niekto sa svacol po vrecku...takze po Tribeci bude litat SC? :)

Bude vymetat kazdy kut tejto nasej doliny :lol:
27.02.2007 - 21:03:21
00
Mna len tak napadlo. Nemyslite, ze je totalna blbost dat za bicykel take prachy? OMG :wink: Je to uchylne... a potom ho nazve, moja laska, moj tatos atd... Skoda, ze sa neda osukat ten bike :D
27.02.2007 - 21:05:36
00
Ked si natom zavisly, tak peniaze nehraju rolu.
A ked sa tak pozeram na tie milionove auta co behaju po cestach tak sa ukludnujem ze som neni az taky uplny blazon :lol:
27.02.2007 - 21:09:30
00
Ked si natom zavisly, tak peniaze nehraju rolu.
A ked sa tak pozeram na tie milionove auta co behaju po cestach tak sa ukludnujem ze som neni az taky uplny blazon :lol:
Ja by som bol zavisly na vselicom, to je najmenej. Len ide o tie prachy... Hrac na automatoch povie: Ked si natom zavisly tak peniaze nehraju rolu :lol: Ale v poho, tvoja vec. To ja len tak aby aj sranda bula :-)
27.02.2007 - 21:14:10
00
keyboard_arrow_up