zdrastvujte,

tak idem siahnut po novych rukaviciach, nejakych lepsich, cenovo do 40-50 evri. nieco pekne do lesa co sa hned neroztrhne, ma nejake vystelky na dlan a tak :)

nemam este ziadne vybrane, pojdem sa cez tyzden poobzerat po shopoch co maju. chcem vediet vas nazor na jednotlive znacky ktore obliekate na rukach, ktore su good a ktore sucks :)

vopred diky
22.11.2009 - 20:21:54
00
ake kolvek kupis pojdu srat...

aspon taka je moja skusenost,

je to spotrebak, viac nez 25eur by som uz za rukavice nedal :)

aj ked posledne som potreboval na rychlo jedne zohnat v miestnom predrazenom shope, asi za 37eur (co je podla mna sialene vela) THOR, predtym som mal BONES a este predtym V-CAN ziadne zvucne znacky ale vsetky sa zacnu parat medzy palcom a ukazovakom na oboch rukach zhruba po dvoch mesiacoch jazdenia,

najlpesie je vymaknut v e-shope vypredaj kde sa daju zohnat 661 pripadne sombria za 16eur, kupit rovno dva a maz vystarane na celu sezonu :) a ako bonus to mozes punkovo mixovat, na kazdej ruke ina farba :rock:

za 50eur mas dvoje chlape... ;)
22.11.2009 - 20:40:07
00
Co biker, to ina ruka. Niekto ma drobne ruky, niekto lopaty...To sa potom tazko radi. Chces zimne, ci letne? Znacky?
Z letnych som vozil fox (niekolko), 661, mace, no fear. Najviac som si oblubil foxy digit a potom no feary. Len ja neznasam na dlani ziadne gely a podobne ficurky. Mam rad, ked "citim" bike.. A 50 € za rukavice som v zivote nedal. Kupujem v zasade cez e-shopy z UK.
Ale ako som uz spominal tazko sa nieco odporuca. Treba vyskusat...
22.11.2009 - 20:45:24
00
ja mám fox howitzer tri sezóny a nikde sa nič nepára, všetko drží ako má. kúpil som ich vo výpredaji za 600sk. dlaň je kožená, vrch z takej odolnej sieťkovanej handry. nemajú žiadne gelové výstelky ani silikónové končeky prstov a ani mi to nechýba. pri pádoch alebo náraze rukou do stromu som si oškrel ruku pod rukavicou, rukavici samotnej sa nič nestalo.
22.11.2009 - 20:48:31
00
Ja nosím tieto už tretí rok a za tie peniaze je to v pohode akurát do mrazu to už nie je bohviečo ale 40€ éčiek by som za rukavice nedal :shake: http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module=catalog&cPath=147_173&pID=10235 alebo niečo od SHIMANA má ich kámoš akurát on dal za ne minulý rok 799,- http://katalog.paul-lange-oslany.sk/shimano-doplnky/shimano-odev-obuv-okuliare/shimano-oblecenie/rukavice-x-country-cierna-zlta/c31000000278p569637.html


Naposledy upravil Lubik dňa 22.11.2009 - 20:55:11, celkovo upravené 1 krát.

22.11.2009 - 20:52:15
00
ja mám fox howitzer tri sezóny a nikde sa nič nepára, všetko drží ako má. kúpil som ich vo výpredaji za 600sk. dlaň je kožená, vrch z takej odolnej sieťkovanej handry. nemajú žiadne gelové výstelky ani silikónové končeky prstov a ani mi to nechýba. pri pádoch alebo náraze rukou do stromu som si oškrel ruku pod rukavicou, rukavici samotnej sa nič nestalo.


to by som tie rukavice rad videl, tri sezony ??? urcite ? :)
22.11.2009 - 20:54:06
00
dumbo: kupoval som ich na jar 2007 a odvtedy ich jazdím celoročne okrem zimy v snehu. mohol by som ti ich odfotiť, ale fakt sa mi nechce... kto so mnou jazdí, môže dosvedčiť.
22.11.2009 - 21:09:35
00
no je to vela za rukavice, len do oblecka sa nevyznam...


Chces zimne, ci letne? Znacky?


no chcem ich na teraz, cize asi zimne ale ratam s tym ze budu nositelne aj v lete... teraz mam cestne specialized :D znacky? nemam ziadne vybrane, ani som nepozeral. mozno tak z videnia som si nasiel take pekne FOXy. pytam sa vas a zajtra by som mozno skocil do nejakeho cykloshopu.

a este nieco... bike je cierno-zeleny, nohavice cierne, bunda cervena a prilba bielomodra tak mozno nieco v tejto farebnej škále :D:D
22.11.2009 - 21:16:31
00
urcite si nekupuj jedny rukavice na takyto jesenny cas a zaroven aj na letne horucavy...v takomto pocasi, ake je teraz, ti bude v tych rukaviciach zima, kvoli odvetravacim castiam na rukavici, takze radsej kup 2 pary do roznych podmienok
22.11.2009 - 21:22:49
00
Foxov som mal niekolko parov, vzdy som kundoval, ked sa mi v tretej sezone zacali rozpadavat... ale pozeram ze to je vlastne super vydrz :) Inac boli pohodlne, fajn sedeli na ruke...
Najneznicitelnejsie som mal nejake dlhoprste Scotty, po styroch sezonach bez chybicky... mam ich dodnes, ale len na pamiatku, lebo maju dizajn z 80-tych rokov :rock:
Teraz mam nejake RaceFace vypredajovky z Chainu a zatial pohodicka...
22.11.2009 - 21:23:43
00
no a tymto sa nam zuzil vyber. Takze takpovediac prechodove. Na taketo teploty vozim Mace Shackle http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=8559. Takmer neznicitelne. Trosku teplejsie.
Este si treba ujasnit ci maju byt viac XC alebo DH/FR. Pokukal by som sa ale kazdopadne po Fox a 661, pripadne No Fear. Tu isto neslapnes vedla. Typy na model ti teraz nedam, zalezi od osobnych preferencii.
22.11.2009 - 21:28:11
00
jasne, dik za radu, pokukam. co sa tyka UK shopov tak to beriem ako poslednu moznost alebo len ak bude nejaka velmi dobra ponuka... a styl jazdy je samozrejme xc :)
22.11.2009 - 21:37:24
00
Tiez som tento rok kupil prve dlhoprste Fox Digit a su paradne. Nemaju ziadne gely (hroza!), dobre odvetrane a po niekolkych padoch nie je ani len naznak toho ze by sa trhali. Silikon na ukazovaku a prostredniku je super, mas lepsi grip na packe.
Na zimu a let sa ale jedny rukavice nedaju kupit, na jesen sa to este s letnymi da ale v zime mi asi odmrznu prsty kedze nimi niekedy celkom prefukuje (co je zas v lete bomba).
22.11.2009 - 21:38:35
00
Foxov som mal niekolko parov, vzdy som kundoval, ked sa mi v tretej sezone zacali rozpadavat... ale pozeram ze to je vlastne super vydrz :) Inac boli pohodlne, fajn sedeli na ruke...
Najneznicitelnejsie som mal nejake dlhoprste Scotty, po styroch sezonach bez chybicky... mam ich dodnes, ale len na pamiatku, lebo maju dizajn z 80-tych rokov :rock:
Teraz mam nejake RaceFace vypredajovky z Chainu a zatial pohodicka...


ten dizajn sa opet vracia spat, mozes ich znovu vytiahnut... :) nemas foto ako vyzeraju ?
22.11.2009 - 21:41:36
00
Moje Fox Digit uz maju 3 roky (ako u Mata) a stale sa daju nosit. Len suchy zips uz nejako preschol a nedrzi...Mozem ich len odporucit. Su to ale vyslovene letne/jesenne rukavice. Cez leto a jesen tocim 3-4 rukavice. Cez zimu 2 pary. Celorocne univerzaly neexistuju.
22.11.2009 - 21:46:31
00
keyboard_arrow_up