Skuseni bajkeri, prosim Vas o radu, aky pansky bajk mi odporucate kupit ? (174 cm / 74 kg, dlzka nohy 83cm)
Bajk bude sluzit pravdepodobne hlavne na cyklotrasy, obcas lesne cesticky, cena od 500-600 EUR.
Prosim napiste aj preco dany model navrhujete, co su z vazho pohladu jeho plusy a minusy.
Ake komponenty navrhujete k danemu modelu dokupit ? (sedanka, rohy, madla, blatnik, svetlo, ...)
Cy by si podla Vas mal este zacinajuci cyklysta k bajku ddokupit ?
Vsetky vopred dakujem za rady a odpovede.
15.08.2015 - 00:39:46
00
zalozil si dalsiu z miliona tem ktore tu uz existuju...... zacni tym ze si to prejdes, precitas co to o bajkoch a potom sa dostanes dalej..... myslim tym ze si urobis obraz o bajkoch a bajkovani.... zakladne vyrazy, aky bajk naco potrebujes, atd
podla toho co mas v popise temy je jasne ze si niekam uz nakukol.... ale necitaj poslednu stranu..... prejdi si cele vlakno.... tychto tem je tu more a ludia co sa bajkom rozumeju uz nemaju ani cas ani chut riesit dokola to iste...... = nikto fundovaný neodpovie..... lebo uz fundovaní chceli x-krat pomoct v podobnej teme a zial je to jak hadzat hrach na stenu

.... ked si das ten cas, najdes temy co ti pomozu zorientovat sa.......
15.08.2015 - 02:51:21
00
@Tesak... dakujem za odpoved... pozeral som forum, aj som nasiel podobne otazky a pozeral som odpovede, ale nejakom som mal pocit, ze som nenasiel prispevok, ktory by zohladnoval moje potreby... bud uz pytajuci mal vybrane modely a len chcel poradit, ktory vybrat a preco ... alebo boli uz prispevky starsie a ci by boli dane odpovede platne aj dnes, alebo by odbornik dnes uz odporucil iny bike...

Pozeral som na internete nejake bycikle v danej cenovej hladine, len som
1) si nebol isty na ktory typ sa v mojom pripade zamerat - horske alebo cross alebo trekove alebo fit alebo ine ???
2) ake znacky (vyrobcov) pozerat resp. ake nepozerat

a pri takto sirkom rozsahu som nasiel byciklov v danej cene vela a nevedel som si vybrat

Vedel by si mi povedat / poslat link na konkretne prispevky, ktore si ma pozriet?

Alebo myslis, ze by bolo lepsie, vyhliadnut si nejake konkretne modely a potom polozit otazku ktory z nich resp. aky iny?

Vopred dakujem za Tvoju/Vase radu/tipy a prajem pekny den.
15.08.2015 - 18:37:33
00
...ďakujem za tipy.. túto tému môžete uzavrieť príp. aj vymazať. Prajem všetkým pekný deň.
17.08.2015 - 09:54:17
00
keyboard_arrow_up