a čo ťa to ochráni keď ľahneš na chrbát?neviem o čom píšeš ty ale ja myslím samotný rezervoar na vodu a nie ruksak.Ten ti pomože kadeaký a nemusí byť camel za 80€.
len mi prosím ťa vysvetli tu kvalitu konštrukcie ktorá ťa zachráni pri páde :)
A všetky sú zdravotne nezávadné, lebo sú určené na čistú vodu popr. nejaký jonťák, ktorý budeš vyplachovať zase len čistou vodou a tá ti moc paseky nenarobí.
Ešte mi povedz že kupuješ tie čistiace tablety a odpadnem :D


Ako Ta vobec napadlo porovnavat Camelbak s Tesco ruksakom ? Nemyslis, ze je to kvalitnejsie prevedenie Camelbak ? Netvrdim, ze Tescobak nesplna ucel, no Camelbak je niekde uplne inde .. Kup si Camel a vyskusaj sam. Sedi uplne inak na tele, viac futrovana zadna cast ( ergonomickejsie vystelky ), tie lacnejsie maju vobec nejake ? Odvetravaci air channel medzi nimi a pod.

- mimochodom, tabletky kupujem a pouzivam pravidelne, mozno aj vdaka nim sa neusadza svinstvo v hadicke a baku, tych par centov na stvrt roka, ci clovek ma alebo nema je jedno ..
29.10.2012 - 16:14:33
00
ako ťa ochráni camel pri páde? skús si naložiť ruksak ktorý nemá chrbtovú ergonomickú výztuž a hodiť sa chrbtom na kamenitú zem. potom to sprav s camelom. Možno pocítiš rozdiel a nebudeš sa hádať :) poznám to z vlastnej skúsenosti a viem o čom hovorím. Ináč je vtipné keĎ sa tu človek čo má Enduro Expert naťahuje o pár eur za camel/ruksak...
29.10.2012 - 16:17:00
00
a čo sa týka vaku je podstatné či ten vak tú ranu do chrbta vydrží :)
29.10.2012 - 16:17:41
00
moj deuter nejaku tu ranu ustal ale tesco vaku by som asi az tolko neveril
29.10.2012 - 18:21:54
00
:) až na to páni , že ja celý čas píšem už od prvej zmienky o tomto tu len čisto o rezervoari Tesco a porovnávam to s rez. od ZNAČKY camelbak.Iba to mám z toho tu toľko spomínaného Tesca.A možno som sa zle vyjadril chcel som len povedať že netreba mať priamo CB vak, ale je veľa športových ruksakov s uchytením a systémom na tento typ pitného režimu.Tesco ruksak to neviem, určite nič kvalitné nad čím by sa oplatilo tu viesť nejakú zbytočnú debatu,alebo hádku :D ale s rez. som spokojný.
Písomná forma komunikácie nie vždy vystihuje to čo má skutočne človek v hlave a veľa vecí sa može ináč pochopiť.Ja som narážal na to, ako ma može ochrániť pred pádom tá gumená vecička v ktorej mám vodičku perlivú :D
29.10.2012 - 19:10:31
00
No to bolo asi fakt nedorozumenie, ja by som sa batohu z Tesca (alebo Lidlu) nebránil, ale rezervoár by som preventívne hneď vyhodil. Ale keď Ti vyhovuje, tým lepšie, lebo to jediné je dôležité...

youtube.com/watch?v=ndSb_Hg3OjE&t=

29.10.2012 - 19:21:43
00
ako ťa ochráni camel pri páde? skús si naložiť ruksak ktorý nemá chrbtovú ergonomickú výztuž a hodiť sa chrbtom na kamenitú zem. potom to sprav s camelom. Možno pocítiš rozdiel a nebudeš sa hádať :) poznám to z vlastnej skúsenosti a viem o čom hovorím. Ináč je vtipné keĎ sa tu človek čo má Enduro Expert naťahuje o pár eur za camel/ruksak...

čo ty tu chalan riešiš?podľa mňa je vtipnejšie, že si niekto na bike stránke resp.bike fóre dá fotku s lyžami na pleci :D dobre no
na to vynašli takú vec, ktorá sa volá fórum aby sa tu mohol každý kto má chuť naťahovať a vyjadriť svoj názor či sa to niekomu páči alebo nie, a aký mám bicykel tak to tu s tým absolútne nesúvisí.To je tvoje pravidlo, keď máš drahší bike musíš mať výstroj a doplnky za miliony?Dobre, tak zbytočne tu chodíš, jednoducho prídi do bikeshopu a nakup len podla ceny, samozrejme tej najdrahsej, lebo mam doma drahý bicykel, ako by to vypadalo. :D
29.10.2012 - 19:26:45
00
a kašlite už na to....riešime camelbak namiesto toho aby sme sa tu kochali našimi fešnými bicyklami.Už dlho žiaden foto príspevok ;)
29.10.2012 - 19:36:54
00
tvoje argumenty mi pridu ako v tretej triede na ZS .. a ocividne si to stale nepochopil
29.10.2012 - 19:40:35
00
nejde o cenu skôr by som si myslel že človek ktorý jazdí na tom čo ty sa trošku bude aj vyznať a nie trepať dve na tri :) to že je to bike forum neznamená že musím mať fotku bicykla na profile,profilovka je to čo ťa vystihuje :) a nejdem sa hádať raz pochopíš keĎ sa vydrbeš na kamienky
29.10.2012 - 19:52:26
00
Uz sa na to vykaslite:)

Prílohy:

IMG_6557.jpg
IMG_6557.jpg 313.62 KiB thumb_up0thumb_down

29.10.2012 - 19:52:26
00
ajeeje :) pekna to masinka :) velmi podobnu ak nie taku istu mal chalan co mi pred par tyzdnami pozical nitovacku na krizovatke v sv. juri :)
29.10.2012 - 19:57:39
00
tvoje argumenty mi pridu ako v tretej triede na ZS .. a ocividne si to stale nepochopil

:D dobre ty Tescobak :D
29.10.2012 - 19:59:18
00
ajeeje :) pekna to masinka :) velmi podobnu ak nie taku istu mal chalan co mi pred par tyzdnami pozical nitovacku na krizovatke v sv. juri :)


Jup, to som bol ja;)


Naposledy upravil Pesto dňa 29.10.2012 - 20:02:33, celkovo upravené 1 krát.

29.10.2012 - 20:01:43
00
Pesto: na tom biku vidno, že ho dizajnovala žena, keď ma raz omrzí Lefty, asi si tiež taký kúpim ;)
29.10.2012 - 20:02:11
00
keyboard_arrow_up