Ja by som s nimi tiež nemal problém, neviem, či som akurát zobral zlý kus, ale ten chod bol otrasný. Išli naozaj ťažko. Potom mi predavač podal nejaké lacnejšie, ale tie išli o polovicu ľahšie, ako tie Wellgo. Tak teraz si vyber.
22.04.2013 - 07:22:44
00
Tie bicykle Radon pridu uz s nastavenym vsetkym,ci to treba este do servisu si dat za 30 eur nastavit?
23.04.2013 - 18:57:51
00
zalozis koleso a riadidla a jazdis
23.04.2013 - 19:32:38
00
Príloha:
DSCN1836.jpg
DSCN1836.jpg 106.89 KiB thumb_up0thumb_down

tak tu su fotky Yellowstona 29

Prílohy:

DSCN1835.jpg
DSCN1835.jpg 79.09 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2013 - 21:27:46
00
Paradny je :y: A este aj aka stylova krabica :sun:
Dnes som ho odporucal vo verzii 5.9 aj kolegovi v praci spolu z Radonom ZR Race 5.0
23.04.2013 - 21:40:52
00
pekne, ja som dnes vytunil aby sa dalo jazdit az do vecera :D

Prílohy:

cyklopruh.jpg
cyklopruh.jpg 31.83 KiB thumb_up0thumb_down

23.04.2013 - 22:05:38
00
Ahojte,

nebyvaju na tej nemeckej discount stranke skor nejake akcie v jeseni alebo zime? Hladam nejaky bike, idealne 600-700e ale keby je nieco vyhodne aj do 1000eur. mam 178cm vaha 85kg ... nerobim nejake velke zjazdy, viacmenej asfalt polia sem tam nejake lesne . Pozeram tu denno denne aj inzeraty ale zatial vsetky co sa mi pacili boli tak 200km daleko predajcovia.

vdaka
24.04.2013 - 11:32:02
00
No na jesen su akcie vsade ale uz nieje z coho vyberat vacsinou, dobre bajky sa rozpredaju do letaa a len to o co nieje az taky zaujem zostane. Pripadne zostanu nejake extremne velksoti. Bajky vo velskoti aku potrebujes ty su prec ako prve.
Ak je dobry bazar 200km daleko nevidim v tom problem ist pren. Za benzin das 40€ co nieje take strasne ak to stoji za to.
24.04.2013 - 11:37:45
00
čaute, nedávno som kúpil Radon Scart 7.0 a dosť si musím zvykať na prehadzovanie. z cestných bicyklov som naučený, že Shimano radenie funguje na princípe väčšia páčka prehadzuje na väčší pastorok/prevodník (viac zubov) a menšia na menší. tu je to opačne. má to tak byť? nemohlo sa stať, že mi to zle nastavili? navyše oba ukazovatele zaradeného prevodu sa pohybujú opačným smerom než reťaz na kazete a prevodníkoch, čo je podľa mňa vrcholne neintuintívne.

ešte som si všimol, že pri zaradenom veľkom prevodníku je pri pedálovaní dopredu aj dozadu väčší odpor než by mal byť. stretli ste sa s tým niekto? nie som si istý či je to tak už od začiatku, lebo veľký prevodník veľmi nepoužívam. určite to nie je trením reťaze o prešmykač, to som pozeral. dík
24.04.2013 - 17:08:45
00
Inak ten prechod z 26" na 29" bol zo zaciatku ako zo zavodneho kona na tavu. Ale tento pocit sa uz po 100km v roznom terene velmi rychlo straca. Som myslel, ze reci o prejazde vacsich nerovnosti je skor teoretizovanie. Teraz zistujem, ze mozem vletiet aj tam, kde by som musel na 26" premyslat ze ci a ako? Ale to urcite vsetci viete. Ja len, ze som jazdnymi vlastnostami 29" Canyonu sokovany - v dobrom.
24.04.2013 - 17:42:28
00
čaute, nedávno som kúpil Radon Scart 7.0 a dosť si musím zvykať na prehadzovanie. z cestných bicyklov som naučený, že Shimano radenie funguje na princípe väčšia páčka prehadzuje na väčší pastorok/prevodník (viac zubov) a menšia na menší. tu je to opačne. má to tak byť? nemohlo sa stať, že mi to zle nastavili? navyše oba ukazovatele zaradeného prevodu sa pohybujú opačným smerom než reťaz na kazete a prevodníkoch, čo je podľa mňa vrcholne neintuintívne.

ešte som si všimol, že pri zaradenom veľkom prevodníku je pri pedálovaní dopredu aj dozadu väčší odpor než by mal byť. stretli ste sa s tým niekto? nie som si istý či je to tak už od začiatku, lebo veľký prevodník veľmi nepoužívam. určite to nie je trením reťaze o prešmykač, to som pozeral. dík


Co je podla teba vacsia packa? Na radeni mas 1 packu ktoru ovladas palcom a 1 ukazovakom. Pokial nemas prehadzovacku s reverznym tahom(co na 99% nemas) tak palcom lanko tahas - tz. retaz ide na vacsi pastorok/prevodnik. (Dava to aj zmysel- palec je silnejsi a lahsie sa s nim tlaci). Ukazovakom potom odraujes - retaz ide na mensie pastorky. Tak to ma byt.
24.04.2013 - 21:15:01
00
Ahojte,

nebyvaju na tej nemeckej discount stranke skor nejake akcie v jeseni alebo zime? Hladam nejaky bike, idealne 600-700e ale keby je nieco vyhodne aj do 1000eur. mam 178cm vaha 85kg ... nerobim nejake velke zjazdy, viacmenej asfalt polia sem tam nejake lesne . Pozeram tu denno denne aj inzeraty ale zatial vsetky co sa mi pacili boli tak 200km daleko predajcovia.

vdaka

ja som kupoval na jesen v novembri, mal som 200€ akciu, ktora trvala niekedy od konca septembra, je pravda, ze uz nebol taky dobry vyber ci velkosti alebo farieb, ale oplatilo sa, vtedy mali aj model ZR Race s FOX vidlou za 1000€ za par dni bol komplet vypredany
24.04.2013 - 21:26:44
00
Co je podla teba vacsia packa? Na radeni mas 1 packu ktoru ovladas palcom a 1 ukazovakom. Pokial nemas prehadzovacku s reverznym tahom(co na 99% nemas) tak palcom lanko tahas - tz. retaz ide na vacsi pastorok/prevodnik. (Dava to aj zmysel- palec je silnejsi a lahsie sa s nim tlaci). Ukazovakom potom odraujes - retaz ide na mensie pastorky. Tak to ma byt.

tak sa mi to asi len opticky zdalo, že páčka pre ukazovák je väčšia. každopádne s ňou prehadzujem na menší pastorok/prevodník. takže si na to len musím zvyknúť :worried: stále mi však nejde do hlavy pohyb indikátora prevodu opačným smerom než sa hýbe reťaz po kazete a prevodníkoch - imo dosť nedomyslené.
24.04.2013 - 21:52:28
00
Po tom ako ste zaplatili za bicykel na bike-discount.de a prisiel vam potvrdzujuci e-mail,prisiel vam este nejaky dalsi e-mail,ze to uz odoslali alebo to im treba este napisat? Nerozumiem totiz tej ich sprave co mi poslali celkom...
24.04.2013 - 23:48:12
00
Áno, pošlú ešte jeden mail, kde bude celkom dolu pdf súbor. Ten keď otvoríš, tak tam nájdeš Sendungsverfolgung: Routing. Na to keď klikneš, otvorí sa ti stránka dopravcu DHL, tam si môžeš sledovať stav doručenia, kde sa práve tvoj balík nachádza (čo sa s ním deje).
25.04.2013 - 07:17:11
00
keyboard_arrow_up