tak som to skusil roztiahnut, je to o nieco lepsie, len ta pack ami furt chodi nejak tazko :cry: ... asi predsa len skocim do servisu, nech sa mi na to pozru, lebo po pravde, ani netusim, ako sa tie moje brzdy rozoberaju :( (Hayes HFX9 XC)
06.09.2006 - 20:46:03
00
k hfx-9 len tolko ze ja ich mam v predu na 20mm pevnej ose a naboj formula dh a ked s nimi idem prudko do zatacky tak mi to taktiez rezonuje ono popravde ani tie kotuce od vyroby niesu celkom rovne a ked ktomu pripocitam ze kotuc ma 203mm tak od toho necakam nic ine. Zo zaciatku som myslel ze to bude vypletom a tak som dal spravit tvrdsi vyplet no moc nepomohlo potom som sa pohral trosku s doskamy no nedokazal som ovplivnit to rezonovanie len ho trochu zjemnit.

Takze ak to niekomu rezonuje tak nech si z toho nic nerobi je to normalne da sa to trochu zjemnit ale v zatackach to bude stale pocut aspon u mna. :lol: :lol: :lol:
06.09.2006 - 20:49:35
00
tak som to skusil roztiahnut, je to o nieco lepsie, len ta pack ami furt chodi nejak tazko :cry: ... asi predsa len skocim do servisu, nech sa mi na to pozru, lebo po pravde, ani netusim, ako sa tie moje brzdy rozoberaju :( (Hayes HFX9 XC)


nevitiekla ti aj z brzdy vtedy kvapalina ked si ju stlacil??? niekedy staci aj male mnozstvo na zavzdusnenie.
06.09.2006 - 21:10:32
00
2 5-ko Nevsimol som si ziadnu tekutinu, aj ked okolnosti, za ktorych sa to stalo su dost ehm, smiesne, povedal by som ... mal som vonku koleso, bike zaveseny a z domu vybehol moj pes (zlaty retriever a ma 4 mesiace) a z radosti, ze ma vidi na mna vyskocil a jak som padal, tak som sa chytil biku a pritom som nechtiac zmackol brzdu ... :oops: ale ziadnu tekutinu som nezaregistroval, ked som to pozeral ... takze neviem :roll:
06.09.2006 - 21:42:36
00
Normalne ich zatlac do vychodzej polohy, teda ak ti nic odtial nevytieklo. Do vychodzej polohy je myslene ze piestik musi byt zarovno s hranou celuste. Tazko vysvetlit s ktorou hranou, proste je to ta ocelova hrana celuste z ktorej vychadza piest. Ale ak nemas istotu najlepsie urobis ak vymenis kvapalinu v celom systeme. Ciao. A viem ze mas novu KONU s Hayesmi tak ti tiez odporucam v predu vymen brzdove dosticky za ine (odporucam BBB)
07.09.2006 - 14:05:47
00
keyboard_arrow_up