Tú MERIDU má aj kamoš vcelku ujde za tie peniaze dobrá voľba. Na fotke ten vľavo :mrgreen:

Prílohy:

Merida.jpg
Merida.jpg 314.83 KiB thumb_up0thumb_down

26.04.2009 - 08:09:08
00
No už mám objednaný GT Avalanche 3.0 model 2008, ale aj tak vďaka za tip, ak by mi náhodou tento nevyhovoval aspoň viem za čím mám ísť :D
26.04.2009 - 11:59:20
00
Ahoj, mám ešte jednu otázku. Ako som vyššie napísal, objednal som si GT Avalanche 3.0 model 2008, cez internet z obchodu mojekolo.cz a toho sa týka aj moja otázka - na druhý deň mi volali že prijali objednávku a že tento týždeň sa mi majú ozvať z kuriérskej služby. No a je štvrtok a stále nič (zajtra je sviatok, takže pochybujem že by volali). Na maily v obchode nereagujú, ICQ je offline, neviem čo si mám o tom myslieť. Našťastie som si zadal platbu na dobierku, takže peniaze som im neposielal, ale aj tak, vyzeral to byť seriózny obchod, ale nezdá sa mi toto jednanie ako seriózne. Čo vy na to?? Aké sú vo všeobecnosti skúsenosti s týmto obchodom??
30.04.2009 - 12:09:25
00
co tu pisete ze kotuce su narocnejsie na udrzbu- no a co? s V-eckami mate hned doskrabany rafik. okrem toho lepsie brzdia na v-eckach mas hned zodrate gumicky a ked trosku namocis rafik napriklad v kaluzi uz vobec nebrzdia. moj nazor na brzdy
30.04.2009 - 16:33:16
00
co tu pisete ze kotuce su narocnejsie na udrzbu- no a co? s V-eckami mate hned doskrabany rafik. okrem toho lepsie brzdia na v-eckach mas hned zodrate gumicky a ked trosku namocis rafik napriklad v kaluzi uz vobec nebrzdia. moj nazor na brzdy
30.04.2009 - 16:33:36
00
Ahoj, mám ešte jednu otázku. Ako som vyššie napísal, objednal som si GT Avalanche 3.0 model 2008, cez internet z obchodu mojekolo.cz a toho sa týka aj moja otázka - na druhý deň mi volali že prijali objednávku a že tento týždeň sa mi majú ozvať z kuriérskej služby. No a je štvrtok a stále nič (zajtra je sviatok, takže pochybujem že by volali). Na maily v obchode nereagujú, ICQ je offline, neviem čo si mám o tom myslieť. Našťastie som si zadal platbu na dobierku, takže peniaze som im neposielal, ale aj tak, vyzeral to byť seriózny obchod, ale nezdá sa mi toto jednanie ako seriózne. Čo vy na to?? Aké sú vo všeobecnosti skúsenosti s týmto obchodom??


nerob paniku este cakaj.,oni sa ozvu
30.04.2009 - 16:34:28
00
Takže dneska mi kuriér priviezol môj nový bike, práve som ho doskladal a tu sú nejaké foto.
Zajtra sa dúfam dostanem niekam von aby som ho vyskúšal, ale zatial som nadšený :D
Týmto chcem všetkým poďakovať za rady, určite by som inak kúpil niečo horšie a zbytočne drahé.

Prílohy:

Komentár súboru: Zatial všetko zabalené...
420_resize.jpg
420_resize.jpg 263.29 KiB thumb_up0thumb_down

Komentár súboru: "Katalógová" fotka :)
421_resize.jpg
421_resize.jpg 253.13 KiB thumb_up0thumb_down

422_resize.jpg
422_resize.jpg 194.75 KiB thumb_up0thumb_down

04.05.2009 - 21:47:14
00
keyboard_arrow_up