jumperko potom pls napíš ako si s nim spokojný... mám totiž záujem o ten istý bajk...
05.04.2013 - 21:05:11
00
oukej ja ho budem brať tento mesiac v kaktuse mi budu objednávať veľkosť čiže na ďalší týždeň ho budem objednávať a ob týždeň si pojdem poň hádam stihnem čím skorej teším sa naň :P ak počkáš tak ti dám recenziu ak nie tak ju aj tak napíšem :)
05.04.2013 - 23:00:57
00
počkám...ja ho pravdepodobne budem kupovať až začiatkom júla po štátniciach...aby ma zbytočne nelákal :P
06.04.2013 - 08:26:12
00
Trošku neskoro ale už mám za sebou zopár desiatok KM

Moje hodnotenie tak 8/10 (aj keď nemám právo hodnotiť nakoľko je to môj prvý bike)

Jazdí sa na nom super a aj po asfaltke je to príjemné a rýchle svižné terén zdoláva na výbornú nezvykol som si ešte poriadne na manévrovanie a poriadne na sedenie bolí ma z neho riť :D kúpil som si ale volné kratase na bike a je to lepšie aj keď nie o moc a rozmýšlam o nejakých iných to bude skorej o rade už prehadzovačka prehadzuje čas ktorý na to potrebuje je podla mňa akurát a zatial presne. Ostatné moc neriešim brzdy brzdia krásne a lahučko tak bacha na nu :) nelutujem kúpu a môžem len odporučiť ja som spokojný!

cena pomer výkon je nadštandardná keď som pozeral cca rovnakú výbavu pri iných značkách tak ceny boli tak min o 50% vyššie teda podporme slovenskú výrobu nakoľko je CTM slovenský výrobca resp. skladačkár ale robí to dobre :)
19.05.2013 - 15:18:13
00
keyboard_arrow_up