hmm trocha viac svetla by sa nedalo?
05.03.2007 - 13:47:47
00
s viacej svetla je to nie najlepsie vidiet. zas rram odraza blesk.=)
tak si trosku domyslite.cuz

Prílohy:

Komentár súboru: s viacej svetlom
DSC00034.JPG
DSC00034.JPG 123.04 KiB thumb_up0thumb_down

06.03.2007 - 09:44:12
00
:) no uz lepsie.. akurat nevidim presne odkial pokial ta puklina ide.. ale vypada to dost nechutne..
inak foto skus bez blesku len poriadne osvetlene.. napr denne svetlo alebo tak.. :)
06.03.2007 - 13:29:15
00
cra0bs - dobre hovoris s tym fotakom, skoda ze to az teraz citam.nie som doma. :wink:
no odkial pokial od vrchu po spodok - no az za zaoblenie to nie je. je to tak ako to vidis.
jednoducho nie je az po zaoblenie - tak na hranici.
no posud.....diki moc.
07.03.2007 - 09:08:11
00
tu by som nevahal ani chvilku, novy ram ta neminie. Aj keby si to zvaril, neverim, ze ti to nerupne znova ale uz uplne.
07.03.2007 - 09:28:09
00
hej asfalt - to mas fakt super nick. no to som sa pobavil ako hrom.
fakt tobre ze asfalt - aj ten obrazok. no uplne originalne pre bikera. na com jazdis, po asfalte?
len srandujem bo si zacinam uvedomovat ze asi mas pravdu, do kelu tak som si zvikol, nechce sa mi prehadzovat setko a setci na nete predavaju ramy len freeridove, alebo dirt streetove, ale skoro ziaden Xckovy. a nic velkost okolo 19.setko male smejdy predavaju. no ja si nechcem kolena buchat o riaditka.
mas asi pravdu asfaltko, dokelu este teraz sa smejem na originalite.
nehnevaj sa, nie som rypak.
asfalth. - super fakt super, no da bomba.
kruci jazdim raz za svetelny rok aj to mi prdne ram.
asi to zvarim a necham mladsej segre, ta nebude na tom robit ziadem extrrem, nevim, ale uz je dost teplo.....uz to von laka.
diki aj tak sfalth.
07.03.2007 - 10:18:07
00
hej asfalt - to mas fakt super nick. no to som sa pobavil ako hrom.
fakt tobre ze asfalt - aj ten obrazok. no uplne originalne pre bikera. na com jazdis, po asfalte?
len srandujem bo si zacinam uvedomovat ze asi mas pravdu, do kelu tak som si zvikol, nechce sa mi prehadzovat setko a setci na nete predavaju ramy len freeridove, alebo dirt streetove, ale skoro ziaden Xckovy. a nic velkost okolo 19.setko male smejdy predavaju. no ja si nechcem kolena buchat o riaditka.
mas asi pravdu asfaltko, dokelu este teraz sa smejem na originalite.
nehnevaj sa, nie som rypak.
asfalth. - super fakt super, no da bomba.
kruci jazdim raz za svetelny rok aj to mi prdne ram.
asi to zvarim a necham mladsej segre, ta nebude na tom robit ziadem extrrem, nevim, ale uz je dost teplo.....uz to von laka.
diki aj tak sfalth.

Drogy ....?
07.03.2007 - 16:18:07
00
Drogy ....?

kto?
si myslis ze ja nemam co robit a setkych tuna prihlasenych poznam?
neserepetkuj sa!
:shock:
08.03.2007 - 09:03:04
00
Nic v zlom, ale mne to tak tiez trocha pripada....
08.03.2007 - 09:19:32
00
:D giro mozno to pisal v nejakom zachvate smiechu, pripadne epileptickom zachvate, pripadne bol strasne opity alebo nan posobili ine faktory, ktore sa tak vyrazne podpisali pod jeho prejav ... nikdy nevies....a mozno je len taky ukecany ;)
08.03.2007 - 09:21:07
00
hej moderator nic v zlom tak som si trosku zasrandoval, no co sa hned toho chytate?
sak jejjj zas robit z bubliny balon.
jasne ze nic v zlom, sak pohodka, ked ti to tak pripadalo, jeej ty ked pocujes dobry vtip ktory si este nepocul tak sa nezasmejes co?
no, mne je ten asfalth este furt smiesny.
nemozem si pomoct a neberiem drogy.
chcel by som vas setkych raz videt co ste zac.
ako keby v zivote neboli dolezitejsie veci, kluci?
fakt z oci do oci, za to by som bol.
som zvedavy aky bude mat ohlas toto.
ze drogy :roll:
cawte

bobo,
epilepticky zachvat to bol, si rob prcu z takych veci.
asi si to este nevidel na vl. oci, co?
a nejsom ukecany, len som sa pobavil na "asphalte"
no co?
v zivote ma maloco dokaze rozosmiat a teraz konecne hen asfalt a uz sa k tomu vyjadrujes, radsej mi ponukni nejaku zlto striebornu kostru, aspon 19".....za dobru cenu z bankarovu dceru nechodim.
radsej off, lebo este budem ukecany, ked volakomu trva 5 min. napisanie dvoma prstami jednu vetu, tak potom sa mu to zda vela, co?
08.03.2007 - 09:59:56
00
Hmmm...
08.03.2007 - 10:17:32
00
pekny OT ;) delete
08.03.2007 - 10:21:23
00
root,
vpohode nie?
kazdy sme iny :wink:
cakal som ze sa vyjadris, sak stacilo
diki
ked sa nelubi niekomu moj prejav tak co?
absolutne nic.myslim by to tak malo byt.
08.03.2007 - 10:24:53
00
Palig - preloz mi.....
08.03.2007 - 10:26:16
00
keyboard_arrow_up