Ahojte!

Plánujem si kúpiť bike a zatial ma najviac zaujal tento: http://velosprint.sk/shop/c.224_560/gt-avalanche-2-0-disc-09.p.9340 je to na takú... nazvime to "rekreačnú cykloturistiku" :D chcel by som vedieť váš názor na tenco bicykel prípadne nejakú tú radu :) vopred ďakujem.
14.07.2010 - 00:16:09
00
ešte sa moc nevyznám ale viem že za tú cenu je GT dobrá volba a je kvalitný ale pozrel by som sa asi po V-éčkach za tú cenu ak nemáš prachy na to aby si tieto do roka vymenil za lepšie
14.07.2010 - 01:46:45
00
tie brzdy co tam su su v pohode ;) ma ich kamos a na rekreacnu cyklistiku su dobre...ak by chcel neskor zacat tvrdsie tak vymeni ale inak je to v pohode :)
14.07.2010 - 08:36:35
00
Za tú cenu celkom fajn. :) Ale myslím, že na rekreačnú cykloturistiku kotúče netreba - a zbytočne zvyšujú cenu biku. Tiež náklady na servis, ak si ich nevieš nastaviť/ opraviť sám. A keď chceš robiť na tomto rekreačnú cykloturistiku, zbytočne sa narobíš - to nie je bike na to stavaný.

:)
14.07.2010 - 09:37:44
00
...ale kazdy chape pod pojmom "rekreacna cykloturistika" nieco ine :)
14.07.2010 - 10:27:31
00
Zani kotuce su takmer bezudrzbove takze neviem a akych nakladoch hovoris.

Ak mas na mysli vymenu opotrebovanych kotucov,dosticiek to ano to je drahsie ako brzdove gumicky pr Veckach ale nezbududne ze V brzdy opotrebuvaju aj raf.

Takze je to s nakladmi porovnatelne urcite vsak kotuce su komfortnejsie , nemam naladu nastavovat Vecka po kazdom 5 km vyjazde.
14.07.2010 - 11:08:57
00
lacne mechanicke kotucovky kde je navyse pohybliva len jedna platnicka treba tiez relativne casto (asi rovnako ako vcka) nastavovat. su sice odolne voci malym osmickam rafu avsak pri lacnych nabojoch cinkaju do zakruty, niekomu to vadi niekomu nie
14.07.2010 - 11:18:56
00
Za tú cenu celkom fajn. :) Ale myslím, že na rekreačnú cykloturistiku kotúče netreba - a zbytočne zvyšujú cenu biku. Tiež náklady na servis, ak si ich nevieš nastaviť/ opraviť sám. A keď chceš robiť na tomto rekreačnú cykloturistiku, zbytočne sa narobíš - to nie je bike na to stavaný.

:)


A na čo je stavaný? :) Cena biku sa mi zdá celkom prijateľná a chcem ho používať ako som hovoril na rekreáciu. Tým myslím niekedy dlhšie niekedy kratšie trasy občas aj viac členitý terén...
14.07.2010 - 12:23:21
00
Na viac členitom teréne bude ako doma. :y: :nod: Ja som si však pod rekreačnou cyklistikou predstavila 70% vozenie po asfalte a zvyšok nejaký ten ľahký terén, preto som zhodnotila, že sa na tých štuplákoch narobíš. :hug: Ale nenechaj sa odradiť - prijmi to len ako veľmi subjektívne hodnotenie druhého jazdca. :bow:
14.07.2010 - 13:00:05
00
Zani kotuce su takmer bezudrzbove takze neviem a akych nakladoch hovoris.

Ak mas na mysli vymenu opotrebovanych kotucov,dosticiek to ano to je drahsie ako brzdove gumicky pr Veckach ale nezbududne ze V brzdy opotrebuvaju aj raf.

Takze je to s nakladmi porovnatelne urcite vsak kotuce su komfortnejsie , nemam naladu nastavovat Vecka po kazdom 5 km vyjazde.


Áno, súhlasím, sú - ale iba vtedy, ak naozaj "sedia". Moje kotúče ( kým "sadli" :punch: ) robili problém skoro tri mesiace, rozhodli sa srnku utrápiť uši trhajúcim škripotom a blokovaním brzdy, ktorého príčinu objavil fachman na kotúčovky až na tretí raz!!!...bolo to o nervy... :whew: Ale od toho zásahu (asi rok a pol) šlapú ako Rolexky. :y: Ale dúfam, že nič podobné ako vtedy s nimi už nezažijem. :shake:
14.07.2010 - 13:06:27
00
No ja mam radšej lesný terén, prašné cestičky a pod. :inlove: ale aj asfaltu si užijem dosť ;) myslím že je GT dobrá voľba ale chcel som sa poradiť s niekým skúsenejším a odbornejším a každopádne ďakujem za každé hodnotenie :handshake:
14.07.2010 - 13:07:08
00
keyboard_arrow_up