Prepac, ze sa pytam, ale bicyklovat sa uz budes sam? Mas vyskusane velkosti, chalani ti ohodnotili osadenie, tak nad cim este spekulujes? Nazorov na to ci 26, 27.5 alebo 29 je milion, ale konecne rozhodnutie za teba nikto iny neurobi. To je na tebe.
05.08.2015 - 22:23:14
00
Prepac, ze sa pytam, ale bicyklovat sa uz budes sam? Mas vyskusane velkosti, chalani ti ohodnotili osadenie, tak nad cim este spekulujes? Nazorov na to ci 26, 27.5 alebo 29 je milion, ale konecne rozhodnutie za teba nikto iny neurobi. To je na tebe.


Jasne chapem.. dnes sa uz dohodnem sam so sebou. :)
05.08.2015 - 22:31:54
01
A ked nebudes citovat posledny prispevok, tak to uz bude dokonale. :-)
Drzim palce pri vybere.
05.08.2015 - 22:35:38
00
pri cube bacha na velkost. ja mam 178cm a siel som do m-ka, pretoze l-ko mi uz masirovalo vajcia, ale uz by som to neurobil. Hrozne kratky sa mi zda ten bike. siel by som do l-ka, ci inej znacky, ktora by viac velkostne sedela.
05.08.2015 - 23:34:33
00
No a kratke ramy robi cube stale aj ked uz je vsetko stereo, treba pozriet konkretny bajk niekedy je dokonca extremne kratky. Ked sa k tomu prida sedlovka bez offsetu a kratky predstavec ktory tam byt musi, pruser je na svete. Netusim na akych mutantov to vyrabaju. Clovek musi mat dost dlhe nohy a kratky trup a ruky - su samozrejme a taky, ale je to mensina a tym smerom sa to da doladit, naopak uz tazsie. Mozno v 2016 sa uz poucia, lebo niektore kusky su dobre u nich.
06.08.2015 - 07:19:11
00
Tak s tymto si dovolim plne nesuhlasit, je to pekna blbost. Neviem kolko bajkov na komplet deore XT si uz zodral, ale ked si kupis bajk ohadzany aspon komlet SLX/ deore XT tak pri normalnom servisovani menis len retaz maximalne kazetu ked jej uz cas. Zatial co ked si kupis bajk ohadzany acerou, alivkom , nebodaj este tymi nizsim sadami tak to uz nove nefunguje poriadne a budes to chcet vymenit skor ako tomu skonci moralna zivotnost. resp skor ako sa to realne pokazi, lebo si niekde skusis vyssie rady a pochopis ze je to velky rozdiel. Takze za mna kupit dobre ohadzany bajk hned su useterne peniaze, budes ho s tymi istymi komponentami este pravdepodobne aj predavat za par rokov a este dlhe roky budu potom sluzit. Teda samozrejme ak nieco neodtrhnes /neodlomis, ale to je vynimocne. Ked odtrhnes prehadzovacku tak sa vacsinou len zlomi patka. Takze z dlhodobeho hladiska kupit nielen dobry ram, ale aj vybavu = useterne peniaze, lebo lacne komponenty uz nikomu za slusny peniaz nepredas a nove lepsie stoja viac ako keby si kupil hned lepsi bajk.

Ja uz napr by som ine radenie ako deore XT nechcel, az ked ho chvilu pouzivas tak si uvedomis ako otravne a zdlhave je radenie s deore alebo SLX.


to som tym nechcel povedat, skor to, ze dnes uz nekupis bajk s takou vybavou, aby ti dokonale sedelo vsetko... vzdy je daco inak... lenze na seriovke nevymenis v predajni kluky za ine, alebo radenie... jasne su iste veci, ktore je mat lepsie, ale zase ked chalan este nejazdil poriadne, tak je vacsia pravdepodobnost, ze ked tomu bude nakladat, tak pojde vsetko do prdele...
chalanisko dal CUBE stereo 140 - ok... preco uz tento bajk nema napr. XT shadow plus? podla mna totalna idiotina od predajcu, ze dal na AMEN bajk prehadzku bez spojky a este k tomu dlhe ramienko??? ergo ak tomu bude nakladat, bude mat radenie rozj*bkane nonstop...
06.08.2015 - 07:22:25
00
Technicka: predajca je v osadeni biku nevinne.
Technicka 2: ak tomu bude nakladat, rozj*bkane bude mat vsetko. Okrem toho, prvy full je len prvym krokom k lepsiemu fullu, lebo zisti, co vlastne od biku chce.
06.08.2015 - 07:44:06
00
tak to je jasne, ale prve co pojde, bude prehadzovac podla mna, pokym to kolesa a ram unesie, tak je dobre...

aj tak nerozumiem tomu, preco na AMEN bajky davaju este stale prehadzky bez spojky a s dlhym ramienkom... ved to je uplna zhovadilost... a nielen to... vsade sa teraz mrda ta 1x11 co nie kazdy chce... a hned z noveho bajku zhadzovat komponenty, predavat a kupovat nove mi pride pritiahnute za vlasy...

mne osobne sa uplne maximalne v tomto paci znacka ROSE... vyskladas si v podstate takmer co chces... za tu cenu, co zaplati za ten CUBE napr. by mal omnoho lepsi bajk aj s dovozom... (nevyhoda je akurat ze nema lokalny servis a pripadne reklamacie) za tymto podla mna aj CANYON zaostava...

mimochodom prvy full za 2300€ je trosku moc nemyslis? asi preto to tolko riesi, aby mu to daco aj vydrzalo, nech nemusi kupovat kazdy rok novy bajk...
06.08.2015 - 10:03:32
00
som nevedel, ze rose ma takuto moznost..taketo nieco presne hladam, ked budem kupovat novy bike, toto bude moj favorit. Este musim kuknut geometriu, ale mam velmi rad, ked mi niekto da na vyber a takych znaciek vela nie je. Respektive poznam teraz az jednu :D
06.08.2015 - 10:13:40
00
Neviem ľudia. .je to môj prvý full. . Ale keď niečo kupujem tak chcem niečo kvalitné nakoľko viem sa o veci starať a vydržia mi dlho. Momentalne som v obchode a riešim meridu forty 7600. .je v akcií za 2379 možno ešte dostanem zľavu. Dĺžkou mi viac vyhovuje ako cube a meridu mám a som spokojný aj doteraz s ňou. Na tam síce slx ale isto mi to bude stačiť . . Vzhľad super. . Teleskopická sedlovka . Fox tlmič a vidla. Môj prvý full a uz sa teším na prvú jazdu ;)
06.08.2015 - 10:15:03
00
slx ti bude bohate stacit. a nerozmyslal si na giant reign? teda ak mas rad zjazdy bol by super.. http://k2bike.sk/trail-enduro/22554-giant-reign-275-2-ltd-2015.html tiez ma teleskopku, vpredu pike-tiez moznost
06.08.2015 - 10:26:45
00
Pozeral som aj tie ale dizajn nie :(
06.08.2015 - 10:37:41
00
no ani mne dizajn uplne nesedi, ale som skor za to ako ti bike sadne a giant bol na jazdenie uplne super. Maly tank, detsky zjazdak :D na bike sa nebudem pozerat, ked na nom budem sediet a aj tak bude spinavy :D
06.08.2015 - 10:39:31
00
a pike je super, neviem aku ma ta merida nad ktorou rozmyslas, ale relevation co mam ja je pocitovo omnoho slabsia a hlavne sa kruti pri brzdeni.
06.08.2015 - 10:41:04
00
Jasné chápem. .Preto beriem meridu 27.5 pri cube som sa cítil divne ale dizajn má krásny a krajší ako merida. A pri 29 som sa cítil ako na traktore s privesom
.. sila zvyku asi
06.08.2015 - 10:41:40
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up